صفحه 343 از 402 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    سلام دوستان من با توجه به حدود 40 روز پیش ریجکت شده بودم درخواست افیسر نوت دادم. بعد از 32 روز فایل رو برامون ایمیل کردم و به نکات جالبی برخوردم که فکر میکنم برای دوستان دیگه خالی از لطف نباشه که از این موارد مطلع باشند. همچنین خیلی ممنون میشم در رابطه با کیس خودم هم دوستان راهکاری ارایه بدن. همونطور که قبلا گفته بودم من برای ویزای همراه اوپن ورک پرمیت و همسرم برای استادی پرمیت به عنوان اپلیکنت اصلی اپلای کردیم. 90 هزار دلار کانادا در حساب من و 30 هزار دلار کانادا در حساب همسرم بود به همراه جواز کسب من و دو سند منزل به نام خودم. افیسر نوت به شرح زیر است :
    I have reviewed the application. The applicant is travelling for the following purpose: Studies and open work permit. I have noted that the applicant has some travel history, and that the applicant has declared that funds are available for this trip.
    Furthermore, I am not satisfied that the proposed visit is reasonable, based on the following factors: Based on the documentation on file to support the applicant’s level of economic establishment and considering the purpose of the visit, I don’t consider that the proposed visit to Canada is reasonable or affordable expense. Married couple, HOF applying to complete a College Diploma. Appears to hold a University degree. Funds show very low balances with one large balance. Unknown source of funds.
    In view of these facts I am not satisfied that the proposed studies make sense in the context of the applicant’s economic background, prior studies and career plans. In view of foregoing reasons, I consider that the incentive to remain in Canada may overweight the applicant’s ties to their country of residence. For this reason, I am not satisfied that the applicant will depart Canada at the end of the period authorized for their stay.
    ممنون از به اشتراک گذاری این فایل. آفیسری که پرونده شما را بررسی میکرده حسابی نقره داغتان کرده و به اصطلاح مو را از ماست کشیده بیرون! مهم ترین قسمت از نظر بنده این بند بود که میگه سفر به کانادا منطقی و به صرفه نیست:

I don’t consider that the proposed visit to Canada is reasonable or affordable expense.

که نشون میده کاملا وضعیت ارز در کشور رو میدونن. همچنین به پول هایی که یکمرتبه وارد حساب شده هم اشاره کرده که ظاهراً سندی براش ارائه نکرده بودید...

Senior Member

سلام دوستان من با توجه به حدود 40 روز پیش ریجکت شده بودم درخواست افیسر نوت دادم. بعد از 32 روز فایل رو برامون ایمیل کردم و به نکات جالبی برخوردم که فکر میکنم برای دوستان دیگه خالی از لطف نباشه که از این موارد مطلع باشند. همچنین خیلی ممنون میشم در رابطه با کیس خودم هم دوستان راهکاری ارایه بدن. همونطور که قبلا گفته بودم من برای ویزای همراه اوپن ورک پرمیت و همسرم برای استادی پرمیت به عنوان اپلیکنت اصلی اپلای کردیم. 90 هزار دلار کانادا در حساب من و 30 هزار دلار کانادا در حساب همسرم بود به همراه جواز کسب من و دو سند منزل به نام خودم. افیسر نوت به شرح زیر است :
    I have reviewed the application. The applicant is travelling for the following purpose: Studies and open work permit. I have noted that the applicant has some travel history, and that the applicant has declared that funds are available for this trip.
    Furthermore, I am not satisfied that the proposed visit is reasonable, based on the following factors: Based on the documentation on file to support the applicant’s level of economic establishment and considering the purpose of the visit, I don’t consider that the proposed visit to Canada is reasonable or affordable expense. Married couple, HOF applying to complete a College Diploma. Appears to hold a University degree. Funds show very low balances with one large balance. Unknown source of funds.
    In view of these facts I am not satisfied that the proposed studies make sense in the context of the applicant’s economic background, prior studies and career plans. In view of foregoing reasons, I consider that the incentive to remain in Canada may overweight the applicant’s ties to their country of residence. For this reason, I am not satisfied that the applicant will depart Canada at the end of the period authorized for their stay.
    ممنون که نتیجه رو اینجا هم گذاشتی، علاوه بر نکته ای که Peyman11 گفت، به نظر میرسه که مقطعی که براش درخواست دادید رو با توجه به اینکه اینجا دانشگاه رفتین نپذیرفته.
    به نظر من برای دفعه بعد به غیر از اینکه منابع مالی رو شفاف کردید، با پذیرش دانشگاه اقدام کنید نه کالج

و من الان ديگه common law relationship ندارم . ايراد اولي كه گرفتن و من چطوري ميتونم بگم كه ديگه با هم نيستيم و همه چيز تموم شده؟
    من ماه پيش براي ويزا اقدام كردم و گفتم كه با هم بوديم اما الان نيستيم و جدا شديم
    ممنون می شم اگه اطلاعاتی درین بهم کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    منظور تمدید استادی پرمیت برای دوره ای است که از قبل داشته اید و اکسپایر شده است یا اقدام برای یک دوره جدید؟ دوره تحصیلی شما و استادی پرمیتتان در حال حاضر معتبر است یا اکسپایر شده است؟

سلام.ممنون از به اشتراک گذاری تجربه ای که داشتین.امیدوارم برای بار دوم قوی تر اقدام کنید و با خبرهای خوب برگردین.میشه لطفا بفرمایید برای چه کالجی اقدام کرده بودین؟گپ تحصیلی داشتین؟چقدر؟با سابقه کار پرش کردین؟چه مواردی به عنوان tie اعلام کردین ؟
    راستش فکر کنم مبالغی که اعلام کردین خیلی بالا بوده و شک ایجاد کرده.گویا سندی هم برای اینکه بگین این همه پول از کجا اومده ارایه نداده بودین.دومین چیزی هم که به نظرم اومد اینه که چون برای کالج اقدام کردین در استادی پلن توضیح ندادین که چرا لازم دارید در کالج تحصیل کنید با توجه به اینکه تحصیل دانشگاهی هم داشتین.
    منم برای کالج میخوام اقدام کنم و منون میشم به سوالاتم جواب بدین.یکم نگران شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tani1370 نمایش پست ها
    سلام.ممنون از به اشتراک گذاری تجربه ای که داشتین.امیدوارم برای بار دوم قوی تر اقدام کنید و با خبرهای خوب برگردین.میشه لطفا بفرمایید برای چه کالجی اقدام کرده بودین؟گپ تحصیلی داشتین؟چقدر؟با سابقه کار پرش کردین؟چه مواردی به عنوان tie اعلام کردین ؟
    راستش فکر کنم مبالغی که اعلام کردین خیلی بالا بوده و شک ایجاد کرده.گویا سندی هم برای اینکه بگین این همه پول از کجا اومده ارایه نداده بودین.دومین چیزی هم که به نظرم اومد اینه که چون برای کالج اقدام کردین در استادی پلن توضیح ندادین که چرا لازم دارید در کالج تحصیل کنید با توجه به اینکه تحصیل دانشگاهی هم داشتین.
    منم برای کالج میخوام اقدام کنم و منون میشم به سوالاتم جواب بدین.یکم نگران شدم.
    سلام . ما برای لانگارا کالج اقدام کرده بودیم . من پستهای شمارو خوندم کالجی که شما اقدام میکنین رو من دیدم که براش ویزا میدن البته جدیدا خبر ندارم ولی کسی رو میشناسم که پارسال با پذیرش زبان از کالج سنکا ویزا گرفت. من تقریبا 4 سال گپ داشتم و برای همش سابقه کار ارایه دادم البته بدون بیمه ولی با نامه در سربرگ شرکت. تای تا دلتون بخواد ارایه دادیم از دوتا سند خونه 3 تا سند زمین یه سند ویلا یه جواز کسب و... در استادی پلن هم توضیح دادم که من پذیرش از دانشگاه هم دارم که ضمیمه کردم ولی دلیل اینکه میخوام کالج اقدام کنم اینه که شهریه اش کمتره آموزش هاش کاربردی تره و خیلی مزیت های دیگه که کالج نسبت به دانشگاه داره رو تو اینترنت سرچ کردم و نوشتم براشون.

سلام . ما برای لانگارا کالج اقدام کرده بودیم . من پستهای شمارو خوندم کالجی که شما اقدام میکنین رو من دیدم که براش ویزا میدن البته جدیدا خبر ندارم ولی کسی رو میشناسم که پارسال با پذیرش زبان از کالج سنکا ویزا گرفت. من تقریبا 4 سال گپ داشتم و برای همش سابقه کار ارایه دادم البته بدون بیمه ولی با نامه در سربرگ شرکت. تای تا دلتون بخواد ارایه دادیم از دوتا سند خونه 3 تا سند زمین یه سند ویلا یه جواز کسب و... در استادی پلن هم توضیح دادم که من پذیرش از دانشگاه هم دارم که ضمیمه کردم ولی دلیل اینکه میخوام کالج اقدام کنم اینه که شهریه اش کمتره آموزش هاش کاربردی تره و خیلی مزیت های دیگه که کالج نسبت به دانشگاه داره رو تو اینترنت سرچ کردم و نوشتم براشون.

ممنون که وقت گذاشتین.راستش من فکر کنم شما یکم زیاده روی کردین در نشان دادن املاک و پول و این چیزا.توی همین سایت دیدم یکی از دوستان حرف جالبی زده بود.اینکه دیگه از اون طرف بوم نیفتیم توی ارایه مدارک.حتما برای بار دوم با دقت بیشتری پیش برید.به عبارتی خودتون رو به آب و آتیش نزنید که هرجوری هست میخواید خودتون را به کانادا برسونید.حتتتما هم نشون بدین سورس مالی از کجا تامین شده.امیدوارم موفق باشین

سلام

من فک کنم علی رغم این مسائل که شما میگید در استادی پلن گفتید، باز استادی پلن شما قانع کننده نبوده. این مهم نیست که شما دو تا پذیرش از کانادا دارین و مثلا در این مورد دارین کالج رو انتخاب میکنید. مسئله اصلی اینه که چرا شما دارین میاین کانادا!؟ مگه این رشته در ایران وجود نداره؟ مگه چه چیزه خاصی اون کالج داره که توی ایران نیست؟ و ....
    این سوالات حتما باید در استادی پلن به صورت واضح در حد 1.5 تا 2 صفحه توضیح داده بشه تا آفیسر قانع بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_zohouri نمایش پست ها
    سلام
    بهتره برا دانشگاه اقدام کنید که شانس گرفتن ویزاتون بالا باشه. من خودم با ایلتس 6.5 و رایتینگ 5.5 از کنکوردیا پذیرش گرفتم. بسته به دانشگاه، معدل کلتون بالای 14 و یا دو سال آخرتون بالای 15 باشه شانس دارین.
    نکته ای که هست اگر سابقه پژوهشی و ارایه مقاله داربن در این صورت می تونید برای رشته های با تز درخواست بدین و لازمش اینه یه استاد به عنوان سوپروایزر پیدا کنید(شانس دریافت فاند از استاد هم دارین در این حالت) ولی اگر سابقه پژوهشی قابل ملاحظه ای ندارید و پیدا کردن سوپروایزر براتون سخته، برای رشته های بدون تز که با عنوان Meng مشخص شده اند اپلای کنید. در این صورت با داشتن شرط معدل و آیلتس 6.5 امکان پذیرش از ذانشگاهو دارین ولی امکان گرفتن فاند ندارین و با هزینه شخصی باید بیابد.
    مرسی از توضیحات خوبتون..راستش بیشتر انتخابم تورنتو هست و برای همین سعی کردم حداقل یکی از معتبرتیرن کالج هاشو انتخاب کنم.یک بایر میخوام شانسم‌رو امتحان کنم چون شنیدم دزصد ویزا برای این کالج بالا هست از سفارت.اما ممنونم از پیشنهادتون.اطلاعات خیلی خوبی گرفتم

Junior Member

درود:
    1. ببینین در کل پکیج شرایط شما مهم هست، در واقع این که متقاعد کنین چرا این رشته رو انتخاب کردین و چرا در کانادا باید برای آفیسر قانع کننده باشه، خصوصا اگر فاصله بین تحصیلتون افتاده باشد
    2. مقدار پولی که باید ارائه بدین در سایت اصلی CIC نوشته شده؛ فکر می کنم کل شهریتون و هر سال تقریبا 11000 تا اگر مجرد هستین، برای هر آدمی که به پرونده شما اضافه بشه این مبلغ زیاد میشه
    3. هرچیزی که بتونه نشون بده شما بر می گردین می تونه موثر باشه، بنابراین بله این که تا به حال کشورهای اروپایی رفتین و در زمان مشخص برگشتین می تونه تاثیر مثبت داشته باشه اما تضمین کننده و یا واجب نیست.

سلام دوستان
    من به تازگی از دانشگاه ETS کانادا پذیش گرفتم. تو نامه ایی که استاد بهم داده گفته سالانه 21000 بهم میده که توش هم ذکر کرده fully supported. ایا این به این معنا هست که من فاند کامل دارم؟ در ضمن من یه نامه هم از دانشگاه گرفتم که شهریه من نصف محاسبه میشه(مثل دانشجویان کبکی).
    تو سایت سفارت خوندم که برای اثبات تمکن مالی باید 11000 هزارتا برای زندگی یک ساله در کبک + هزینه یک سال شهریه دانشگاه رو توی حسابم داشته باشم.
    مشکل اینه که به پول ایران(با احتساب دلار ازاد میشه 150 میلیون تومان ) که جور کردن این پول برای من سخته و عملا ندارم و با نرخ دلار دولتی کانادا (3300 تومن) میشه 45 میلیون تومان. من میتونم با حدود 60 میلیون همون نامه bank statementرو بگیرم و برای ویزا اقدام کنم؟ به نظرتون احتمال عدم تائیدی ویزای من بالا میره؟
    در ضمن من یک ویزای توریستی کانادا دارم که هنوز سه سال اعتبار داره.
    ممنون از پاسختون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)