صفحه 344 از 402 نخستنخست ... 244294334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,431 تا 3,440 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط moonav نمایش پست ها
    صرفا به صورت تجربی پاسخ این سوالتون رو میدم و نه اینکه اطلاعات خاصی داشته باشم ولی فک می کنم وقتی پروندتون کامل باشه ریجکتی بی تاثیر میشه
    شما دیگه اقدام نکنید پروندتون رو کامل کنید، استادی پلن قوی بنویسید
    شاید حساس باشن رو پروندتون ولی اینکه ریجکتتون کنن به خاطر سه بار ریجکتی بی معناست.
    اگر مسافرت خارجی می تونید برید که ویزا بخوره تو پاستون
    اگر میتونید نمره زبان بهتری بگیرید به همراه تمکن مالی قوی بهتون کمک میکنه

امیدوارم که موفق باشید
    سلام ببخشید استادی پلن چیه ؟ یه توضیحی میدین مرسی .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadjad1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به تازگی از دانشگاه ETS کانادا پذیش گرفتم. تو نامه ایی که استاد بهم داده گفته سالانه 21000 بهم میده که توش هم ذکر کرده fully supported. ایا این به این معنا هست که من فاند کامل دارم؟ در ضمن من یه نامه هم از دانشگاه گرفتم که شهریه من نصف محاسبه میشه(مثل دانشجویان کبکی).
    تو سایت سفارت خوندم که برای اثبات تمکن مالی باید 11000 هزارتا برای زندگی یک ساله در کبک + هزینه یک سال شهریه دانشگاه رو توی حسابم داشته باشم.
    مشکل اینه که به پول ایران(با احتساب دلار ازاد میشه 150 میلیون تومان ) که جور کردن این پول برای من سخته و عملا ندارم و با نرخ دلار دولتی کانادا (3300 تومن) میشه 45 میلیون تومان. من میتونم با حدود 60 میلیون همون نامه bank statementرو بگیرم و برای ویزا اقدام کنم؟ به نظرتون احتمال عدم تائیدی ویزای من بالا میره؟
    در ضمن من یک ویزای توریستی کانادا دارم که هنوز سه سال اعتبار داره.
    ممنون از پاسختون
    همین مبلغی که الان دارید کافیه چون شما فاند دارید و شهریه رو هم نباید مثل international students پرداخت کنین.
    برای ویزا اقدام کنین و نگران رد شدن نباشید

Junior Member

درود بردوستان عزیز
    سوال من اینه که :فاصله زیادی از گرفتن لیسانسم میگذره وبرای فوق بخوام پذیرش بگیرم نمیدونم باتوجه به شرایط جدید امکانش هست ویزا بشم یانه؟واینکه بهتر نیست برای فرزندم ویزای دانش آموزی درخواست بدم وبعدا اقدام کنم برای فوق؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

نقل قول نوشته اصلی توسط mkiana نمایش پست ها
    درود بردوستان عزیز
    سوال من اینه که :فاصله زیادی از گرفتن لیسانسم میگذره وبرای فوق بخوام پذیرش بگیرم نمیدونم باتوجه به شرایط جدید امکانش هست ویزا بشم یانه؟واینکه بهتر نیست برای فرزندم ویزای دانش آموزی درخواست بدم وبعدا اقدام کنم برای فوق؟
    سلام. اگر مدارک کامل ارائه بدین، برای ادامه تحصیل دلیل قانع کننده داشته باشید و برای گپ تحصیلی هم توجیه مناسب داشته باشید (ارائه سوابق کاری و ...)‌ میتونید ویزا بگیرید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

نقل قول نوشته اصلی توسط mkiana نمایش پست ها
    درود بردوستان عزیز

ببینید توی همین سایت من موردی دیدم با گپ ۱۰ ساله ویزا گرفتن اونم برای کالج.پس شدنی هست.می تونید با سابقه کار این گپ رو پر کنید.مثلا توی استادی پلن باید اعلام کنید که همیشه دوست داشتم ادامه تحصیل بدم اما از نظر مالی شرایطش جور نبود و الان با کار کردن و پس انداز کردن پول تونستم این امکان رو فراهم کنم که تحصیلاتم رو توی یه کشور میشرفته ادامه بدم.اگر بتونید گپ تحصیلی رو پر کنید با دلیل منطقی نشد نداره ویزا گرفتن

Junior Member

سلام دوستان میشه من رو راهنمایی کنید؟ من به تازگی از کبک( پروسه اسکیل ورکر) ابدیت دریافت کردم ولی قصد ادامه تحصیل(برای مستر مجدد یا دکتری) در کبک را دارم.اگر زمان شروع ترم و رفتن به کانادا یا درخواست ویزای تحصیلی بعد از فرستادن ابدیتم(مدارک زبان) به اداره مهاجرت کبک باشه ممکنه ریجکت شم؟ یعنی افسیر بگه تو علاقمندی به موندن در کبک رو با فرستادن ابدیت ثابت کردی؟ یا این دو پروسه کاملا جداست؟

سلام میخواستم بدونم گپ تخصیلی 7 ساله اگر سابقه کار ارایه بشه میتونه کاور بشه

ممنون میشم دوستانی که شرایط من دارن و برای دانشگاه های کانادا اقدام کردن نظرشون بکن ایلتس 6.5 دارم و معدل کارشناسیم 14.32 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkannnnnnnn نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم گپ تخصیلی 7 ساله اگر سابقه کار ارایه بشه میتونه کاور بشه
    سلام. بله
    همچنین سایر موارد پرونده (هدف از تحصیل و تای و ... ) باید قوی باشد تا بتوانید ویزا بگیرید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

سلام و درود
    اگر امکانش هست از عزیزانی که گپ تحصیلی بالا داشتن(6 سال 7 سال و بیشتر)و تونستن ویزای تحصیلی کانادا رو برای مسترز بگیرن خواهش میکنم تجربیاتشون رو در اختیار ما بزارن که بتونیم استفاده کنیم
    سپاس و درود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)