صفحه 374 از 402 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

سلام‌ دوستان به نظر شما من شانس پذیرش و خصوصا ویزا رودارم:
    ۳۴ ساله در حال خوندن آیلتس، نزدیک به نه سال گپ تحصیلی، لیسانس معماری که برام مهمنیست فوق لیسانس چی باشه، متاهل بدون فرزند، پذیرش از دانشگاه می خوام و هزینه تحصیلم هم تا سالی ۲۵ هزار دلار میتونم بدم و میتونم ارایه کنم به سفارت، شوهر میمونه و اصلا نه براش اقدامی میکنم و نه مصاحبه ای اگر باشه میبرمش، مدیر عامل یه شرکت تازه تاسیسم، ، سند ملکی دارم ،دانشگاه آزادیم و‌معدلم بالا نیست .
    و البته ریجکتی سه ماه پیش در ویزای ویزیتوری هست به خاطر هدف از سفر که اونهم به تنهایی اقدام کرده بودم .لطفا این مساله رو‌هم دوستانی که اقدام کردند توضیح بدندآیادر سابقه سفرهای خارجه پاسپورتهای قدیم و تا ده سال پیش هم باید ارایه بشه!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    سلام‌ دوستان به نظر شما من شانس پذیرش و خصوصا ویزا رودارم:
    ۳۴ ساله در حال خوندن آیلتس، نزدیک به نه سال گپ تحصیلی، لیسانس معماری که برام مهمنیست فوق لیسانس چی باشه، متاهل بدون فرزند، پذیرش از دانشگاه می خوام و هزینه تحصیلم هم تا سالی ۲۵ هزار دلار میتونم بدم و میتونم ارایه کنم به سفارت، شوهر میمونه و اصلا نه براش اقدامی میکنم و نه مصاحبه ای اگر باشه میبرمش، مدیر عامل یه شرکت تازه تاسیسم، ، سند ملکی دارم ،دانشگاه آزادیم و‌معدلم بالا نیست .
    و البته ریجکتی سه ماه پیش در ویزای ویزیتوری هست به خاطر هدف از سفر که اونهم به تنهایی اقدام کرده بودم .لطفا این مساله رو‌هم دوستانی که اقدام کردند توضیح بدندآیادر سابقه سفرهای خارجه پاسپورتهای قدیم و تا ده سال پیش هم باید ارایه بشه!؟
    به نظر من همه چی برمیگرده به استادی پلنتون که چطور توجیه کنید این گپ تحصیلیو و قصد دوبارتون برای درس خوندن و دلایلتون برای بازگشت به وطن
    نگران سنتون نباشید برای مستر

Junior Member

سلام دوستان
    درخواستم من دو روز پیش رد شد میشه من رو راهنمایی کنید؟
    درخواست تحصیلی
    جاب افر از محل کارم و همچنین مرخصی بدون حقوق
    خودم و همسرم و پسرم به عنوان همراه
    مستر دوم
    70 هزار دلار به نرخ دولتی
    هزینه تحصیل با خودم
    یه ملک کوچیک در تهران به اسم خودم
    نامه تعهد پدرم برای تامین هزینه در صورت نیاز
    family tie در ایران و در کانادا
    financial status و personal assets
    این ایرادا رو گرفته

Junior Member

سلام دوستان ، من با اینکه دو ویزای شینگن داشتم ، درخواست ویزام از سفارت اسپانیا رد شد. یک ریجکتی هم سفارت کانادا برای ویزای تحصیلی حدود ۵ ماه پیش دارم ،الان میخوام دوباره برای ویزای تحصیلی اقدام کنم به نظرتون اگر ذکر نکنم که ویزای شینگنم رد شده مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

اکیدا توصیه میکنم که همه جیز رو‌بگید، من الان در شرایط بسیار بدی هستم فقط به خاطر کارگزاری که کارخای ویزای توریستی کانادام رو انجام داد و من ریجکت شدم، و میگفت نمیزنم قبلا از اروپا ریجکت شدی، دو روز پیش با یکی از حرفه ای های ویزای شینگن تو تهران صحبت کردم گفت در زمان بکگراند به راحتی میتونن استعلام بگیرن اگر بخوان، ، ریسک نکنید که من بد پشیمونم و کلی الان باید هزینه بکنم برای این ویزاهای ویزیتوری که کانادا و اروپا اقدام کردم و ریجکت شدم

Junior Member

ممنونم از پاسختون، دقیقا منم دو دل بودم با چند نفر صحبت کردم میگن چک نمیکنن مگر به صورت رندوم! پس نگید بهتره اما من مطمئنم اگر دروغ بگیم اوضاع بدتر میشه و حتی فکر میکنم تا ۵ سال نمیتونیم اقدام کنیم البته مطمئن نیستم. بازم ممنون از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی - بیومتریال - امیرکبیر

سلام دوستان.
    من مهر ماه در ایران برای ارشد ثبت نام میکنم و همزمان برای دانشگاه های کانادا برای مقطع ارشد درخواست دارم میدم
    میخواستم بدونم وقتی از استاد پذیرش بگیرم ممکنه مشکلی پیش بیاد برای سفارت اگر از این دانشگاه انصراف نداده باشم و مدارک رو ببرم؟ (چون ریسکه به نظرم که از دانشگاه انصراف بدم، از طرفی اگر سفارت هم منو رد کنه اوضاع سخت میشه)

سلام به تمامی دوستان. من برای مستر مجدد اقدام کرده بودم. گپ تحصیلی 7 سال داشتم. من بار اول ریجکت شدم. دلیل ریجکت شدنم هم بنا به نظر آفیسر این بود که purpose of study من مشخص نمی کرد که پس از اتمام تحصیلم به ایران برخواهم گشت یانه. وقتی که رجکت شدم بسیار برام سخت بود ولی در مدت سه هفته از زمانی که ریجکت شدم تا ریاپلای کردنم تمامی مدت سعی کردم اطلاعات جمع اوری کنم و بر مبای اون اطلاعات مدارک چدید ارائه بدم. تقریبا کل تاپیک های مرتبط در اپلای ابرود مثل مستر مجدد و ریجکتی و نحوه نوشتن استادی پلن رو مطالعه کردم. در وهله اول استادی پلنم رو به کل تغییر دارم و سعی کردم استادی پلنی بنویسم که به قول انگلیسی ها straightforward باشه و مشخصا دلیل انتخاب رشته و دانشگاه و هدف از تحصیلم رو به صورت مختصر ولی مشخص به آفیسر منتقل کنه. یک نامه از دانشگاه گرفتم مبتنی بر مشخصات رشته تحصیلیم و چرا من این مستر مجدد به کار من میاد. در وهله بعدی یک سری مدارکی که مربوط به تای بود رو قوی تر کردم. جاب آفر نذاشته بودم در دفعه اول ولی در دفعه دوم گذاشتم. تمام مدارک کاری و مالیاتی ام رو ترجمه کردم و در نهایت با یک کاور لتر بسیار دقیق تمام مدارکم رو که نزدیک 60 صفحه شد ضمیمه کردم. تنها 5 روز پس از ریاپلای پاس ریکویست شدم.
    رشته تحصیلی من حقوق هست. سنم 32 سال. از آمریکا هم اقدام کردم و نه از آنکارا چون همسرم در اینجا تحصیل می کنه.

Junior Member

سلام ، دليل شما براي ريجكتي كاملا مشخصه و اونهم مرخصي بدون حقوق است ، يعني شما سه نفر در طول مدت تحصيل به جز اون حساب بانكي كه هزينه تحصيلتون هم از روي اونه ، هيچ پول مشخصي نداريد ، تعهد پدر و خونه قانع كننده نيست ، به نظرم يا جاب افر با حقوق بگيريد كه سخته يا تمكن مالي بيشتري ارايه بديد، موفق باشيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

سلام
    مدت زمان برای اومدن جواب چقدر هست؟
    دوستان چقدر هست اقدام کردن؟ چقدر وقته جواب گرفتن؟
    لطف کنید بگید ببینیم کجا چ خبره؟
    یکم از استرسمون کم بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)