صفحه 375 از 402 نخستنخست ... 275325365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384385 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,741 تا 3,750 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamghr نمایش پست ها
    اکیدا توصیه میکنم که همه جیز رو‌بگید، من الان در شرایط بسیار بدی هستم فقط به خاطر کارگزاری که کارهای ویزای توریستی کانادام رو انجام داد و من ریجکت شدم، و میگفت نمیزنم قبلا از اروپا ریجکت شدی، دو روز پیش با یکی از حرفه ای های ویزای شینگن تو تهران صحبت کردم گفت در زمان بکگراند به راحتی میتونن استعلام بگیرن اگر بخوان، ، ریسک نکنید که من بد پشیمونم و کلی الان باید هزینه بکنم برای این ویزاهای ویزیتوری که کانادا و اروپا اقدام کردم و ریجکت شدم
    آیا تو دلایل ریجکتی شما گفته شده که به دلیل نگفتن رد شدن درخواست ویزای ویزیتوری اروپا ریجکت شدید؟

Junior Member

میبخشید من جواب میدم اما فکر نمیکنم گزینه مشخصی باشه برای این تنها گزینه ممکن عدم صداقت هست وگرنه فکر کنم اگر متوجه بشن ممکنه با هر بهانه ای رد کنن. درست نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz13656 نمایش پست ها
    میبخشید من جواب میدم اما فکر نمیکنم گزینه مشخصی باشه برای این تنها گزینه ممکن عدم صداقت هست وگرنه فکر کنم اگر متوجه بشن ممکنه با هر بهانه ای رد کنن. درست نیست؟
    تا اونجایی که من میدونم اگر متوجه عدم صداقت تو اطلاعات داده شده بشن نه تنها رد میکنن که جریمه هم میکنن. فکر کنم 5 یا 10 سال نمیتونی مجدد درخواست بدی. اگر جریمه ای درکار نبوده متوجه نشدند.

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان شرایط من یه مقدار پیچده است من از سال 2017 ویزای تحصیلی کانادا دارم که تا ماه 4 سال 2021 معتبره.در ابتدا حدودا 4 ماه رفتم کانادا یک کالج خوندم و بعدش برگشتم دوبار سال بعد 2018 از یک کالج دیگه پذیرش گرفتم و رفتم یک ترم خوندم به طور غیابی ازدواج موقت کردیم با همسرم زمانی که من کانادا بودم و open work permit اقدام کردم برای همسرم که متاسفانه بعد 7 ماه ریجکت شد که من قبل از اون برگشته بودم ایران!.الان تو پروفایل cic هم study permit و ویزام رو زده تا 04/2021 اعتبار داره .الان بهترین راه چیه که من و همسرم ایران هستیم و بخوایم بریم کانادا ؟ایا توریستی اقذام کنم براش ؟ و این که ویزا من مشکلی نداره .میتونم وارد کانادا بشم ؟چون شنیدم جدیدا خیلی گیر میدن و برای ورود تو فرودگاد بر میگردونند.ممنون میشم دوستی راهنمایی کننند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : To Whom Get rejected from canadian embassy

سلام دوستان
    من دیشب ویزای تحصیلی م ریجکت شد با این دو دلیل:

- I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    - I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

من البته خیلی از کامنت های اینجا رو خوندم و نوت برداشتم اما اگر نظری در رابطه با مدارکی که بهتره برای بار دوم اضافه کنم دارید، ممنون میشم اگر بفرمایید.
    برای گواهی تمکین مالی من مبلغی معادل 37000 دلار کانادا تو حساب خودم داشتم ولی بنظر
    میرسه کافی نبوده.
    برای مستر دوم اقدام کردم.

با سپاس از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    exercise physiology

نقل قول نوشته اصلی توسط vartaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیشب ویزای تحصیلی م ریجکت شد با این دو دلیل:

- I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.
    - I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your personal assets and financial status.

من البته خیلی از کامنت های اینجا رو خوندم و نوت برداشتم اما اگر نظری در رابطه با مدارکی که بهتره برای بار دوم اضافه کنم دارید، ممنون میشم اگر بفرمایید.
    برای گواهی تمکین مالی من مبلغی معادل 37000 دلار کانادا تو حساب خودم داشتم ولی بنظر
    میرسه کافی نبوده.
    برای مستر دوم اقدام کردم.

با سپاس از شما
    37000 دلار با نرخ آزاذ ؟امکان داره نمره زبانتون رو بفرمایید؟
    پدیرشتون همون رشته قبلی بوده؟
    چند روز بعد از بایو ریجکت شدید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دامپزشکی

کلا هر پروفایل چند بار آپدیت میشه تا به جواب بیاد؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farazzz نمایش پست ها
    37000 دلار با نرخ آزاذ ؟امکان داره نمره زبانتون رو بفرمایید؟
    پدیرشتون همون رشته قبلی بوده؟
    چند روز بعد از بایو ریجکت شدید ؟
    نه، با نرخ بانکی. حدود 120 میلیون داشتم تو حسابم.
    نمره آیلتسمم شش ونیم هست
    ارشدم، مهندسی IT با گرایش تجارت الکترونیک بود اما هفت سال سابقه کار توی زمینه شبکه دارم
    و پذیرشمم تو حوزه شبکه های بی سیم هست.
    25 جولای تاریخ بایو هست و 7 آگوست ریجکتیم اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra_k نمایش پست ها
    کلا هر پروفایل چند بار آپدیت میشه تا به جواب بیاد؟؟
    برای من یک آپدیت تایید بایو اومد. دقیقا فرداش هم نتیجه نهایی ش اومد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alieyvazpour نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان. من برای مستر مجدد اقدام کرده بودم. گپ تحصیلی 7 سال داشتم. من بار اول ریجکت شدم. دلیل ریجکت شدنم هم بنا به نظر آفیسر این بود که purpose of study من مشخص نمی کرد که پس از اتمام تحصیلم به ایران برخواهم گشت یانه. وقتی که رجکت شدم بسیار برام سخت بود ولی در مدت سه هفته از زمانی که ریجکت شدم تا ریاپلای کردنم تمامی مدت سعی کردم اطلاعات جمع اوری کنم و بر مبای اون اطلاعات مدارک چدید ارائه بدم. تقریبا کل تاپیک های مرتبط در اپلای ابرود مثل مستر مجدد و ریجکتی و نحوه نوشتن استادی پلن رو مطالعه کردم. در وهله اول استادی پلنم رو به کل تغییر دارم و سعی کردم استادی پلنی بنویسم که به قول انگلیسی ها straightforward باشه و مشخصا دلیل انتخاب رشته و دانشگاه و هدف از تحصیلم رو به صورت مختصر ولی مشخص به آفیسر منتقل کنه. یک نامه از دانشگاه گرفتم مبتنی بر مشخصات رشته تحصیلیم و چرا من این مستر مجدد به کار من میاد. در وهله بعدی یک سری مدارکی که مربوط به تای بود رو قوی تر کردم. جاب آفر نذاشته بودم در دفعه اول ولی در دفعه دوم گذاشتم. تمام مدارک کاری و مالیاتی ام رو ترجمه کردم و در نهایت با یک کاور لتر بسیار دقیق تمام مدارکم رو که نزدیک 60 صفحه شد ضمیمه کردم. تنها 5 روز پس از ریاپلای پاس ریکویست شدم.
    رشته تحصیلی من حقوق هست. سنم 32 سال. از آمریکا هم اقدام کردم و نه از آنکارا چون همسرم در اینجا تحصیل می کنه.
    سلام . مبارک باشه . میشه من از شما خواهش کنم به من هم کمک کنید. برای بار دوم هست درخواست میخوام بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)