صفحه 377 از 402 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : To Whom Get rejected from canadian embassy

بهتون تبریک میگم و موفق باشید.
    اطلاعات وکیل شما رو میتونم داشته باشم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : To Whom Get rejected from canadian embassy

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdieh2355 نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم و موفق باشید.
    اطلاعات وکیل شما رو میتونم داشته باشم؟
    سلام و ممنون ، من خودم اقدام كردم ، شما هم موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

درود بر همه دوستان
    برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و افیسر به نامه تمکن مالیم ایراد گرفته و می گه مخدوش و متقلبانه است. من چه کار کنم؟450 میلیون برای 2 روز گذاشتم و برداشتم... اگر نتونم پاسخ قانع کننده ای بدم همه زحماتم بر باد می ره... سند ملکی به نام خودم اگر بخوره موثره؟ ایا بانک نامه ای می ده که پولی که تازه دارم می ریزم مثلا 4 ماهه در اون حساب هست؟ کسی تجربه مشابه داشته؟ لطفا هر نکته ای به نظرتون می رسه بگید چون تا 5 سال هم محروم می شم. راستی به نظرتون اگر در نامه ذکر کنیم که بدلیل نوسانات نرخ ارز و کم شدن ارزش پول مبلغ رو از حساب برداشتم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoon55 نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    برای ویزای دانشجویی اقدام کردم و افیسر به نامه تمکن مالیم ایراد گرفته و می گه مخدوش و متقلبانه است. من چه کار کنم؟450 میلیون برای 2 روز گذاشتم و برداشتم... اگر نتونم پاسخ قانع کننده ای بدم همه زحماتم بر باد می ره... سند ملکی به نام خودم اگر بخوره موثره؟ ایا بانک نامه ای می ده که پولی که تازه دارم می ریزم مثلا 4 ماهه در اون حساب هست؟ کسی تجربه مشابه داشته؟ لطفا هر نکته ای به نظرتون می رسه بگید چون تا 5 سال هم محروم می شم. راستی به نظرتون اگر در نامه ذکر کنیم که بدلیل نوسانات نرخ ارز و کم شدن ارزش پول مبلغ رو از حساب برداشتم ؟
    سلام
    نامه رو از کدوم بانک گرفتید و اینکه چرا مخدوش بوده؟ اونها که نمیدونن شما پول رو از حسابت برداشتی که بخواید با نرخ ارز توجیهش کنید. اونها فقط اصالت نامه ی تمکن رو مورد بررسی قرار میدن.

خیر. بانک نامه ای نمیده که شما پولی رو که الان گذاشتید رو بگه 4 ماه پیش گذاشتید.

پیشنهاد من اینه که شما همون مبلغ پول رو تو بانکهایی مثل بانک ملت که امکان پیگیری گواهی تمکن مالی بصورت آنلاین وجود داره بذارید و دوباره تمکن مالی بگیرید و دلیل مخدوش بودن نامه ی قبلیتون رو توضیح بدید.

یک نفر دیگه هم مشکل مشابه براش پیش اومد اما واسه ایشون نامه مخدوش نبود. آفیسر به بانک زنگ زده و کارمند بانک به اشتباه گفته همچین پولی تو حسابش نبوده چون پول رو از حسابش برداشته بود.
    پست های یک ماه اخیر رو بررسی کنید پیداش میکنید.

Junior Member

سلام دوستان؛ممنون میشم راهنمایی کنید،من ۳۲ سال سن دارم لیسانس حسابداری و ۱۰ سال گپ تحصیلی دارم؛متاهل هستم و یک فرزند سه ساله دارم؛میخواستم بپرسم در صورت گرفتن پذیرش آیا امکان گرفتن ویزا رو دارم یا با این گپ تحصیلی امکانش نیست؟

Junior Member

دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید اگر پذیرش یک ساله از کالج بگیریم برای postgraduate امکان ویزا هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم من رو راهنمایی کنید اگر پذیرش یک ساله از کالج بگیریم برای postgraduate امکان ویزا هست؟
    سلام دوست عزيز
    تا جايي كه من توي سايت مطالعه كردم گرفتن ويزا براي پذيرش كالج اون هم با شرايط شما يكم سخت هست. اگه ميتونيد از دانشگاه پذيرش بگيريد و يا از يه كالج معتبر با دوره دو ساله. لطفا شرايط elham138 رو بخونيد ايشون از كالج سنكا (كه فكر كنم كالج معتبري هست) واسه دوره 2 ساله پذيرش داشتن و همراه همسر و فرزندشون اقدام كردند و ويزا گرفتن.

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که تازگی ها تونسته باشه با پذیرش از کالج ویزا بگیره؟اخه من شنیدم تازگی ها فقط به مستر و دکترا ویزا میدن

Junior Member

سلام دوستان

گپ یک ساله برای زبان خوندن و گرفتن پذیرش و مدارک برای ارشد مشکلی برای ویزا ایجاد میکنه؟
    (درضمن معدل/نمره زبان/تمکن مالی/مستر اول و .. مشکلی ندارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان

گپ یک ساله برای زبان خوندن و گرفتن پذیرش و مدارک برای ارشد مشکلی برای ویزا ایجاد میکنه؟
    (درضمن معدل/نمره زبان/تمکن مالی/مستر اول و .. مشکلی ندارم.
    سلام خیر مشکلی نداره
    من کسایی رو میبینم با گپ های پنج سال به بالا و مشکلی هم پیش نیومده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)