صفحه 378 از 402 نخستنخست ... 278328368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,771 تا 3,780 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان

گپ یک ساله برای زبان خوندن و گرفتن پذیرش و مدارک برای ارشد مشکلی برای ویزا ایجاد میکنه؟
    (درضمن معدل/نمره زبان/تمکن مالی/مستر اول و .. مشکلی ندارم.

سلام. خیر. اصولا یکسال گپ محسوب نمیشه

من خودم 6 سال گپ تحصیلی داشتم و این زمان رو با سابقه کارم و بیمه پر کردم و مشکلی هم پیش نیومد و ویزا هم گرفتم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mre1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان

گپ یک ساله برای زبان خوندن و گرفتن پذیرش و مدارک برای ارشد مشکلی برای ویزا ایجاد میکنه؟
    (درضمن معدل/نمره زبان/تمکن مالی/مستر اول و .. مشکلی ندارم.
    دوست عزیز

منهم فکر میکنم یکسال اصلا گپ حساب نشود به خصوص اگر در این فاصله مقاله ای داشته باشید. اصلا نگران نباشید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : To Whom Get rejected from canadian embassy

من برای بار دوم هم ویزام ریجکت شد. با اینکه این بار حدود 270 میلیون تمکن مالی داشتم و علاوه بر اون
    مادرم هم تعهد محضری داده بودن برای تامین هزینه های من توی کانادا، و استادی پلن رو هم اصلاح کرده بودم و
    کلی توضیح درباره رشته و دانشگاهی که اپلای کردم اضافه کرده بودم ولی بازم با همون دلایل قبلی ریجکت شدم.
    واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم

Junior Member

امکان اعتراض وجود داره؟ کسی میدونه روالش به چه صورت هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vartaa نمایش پست ها
    من برای بار دوم هم ویزام ریجکت شد. با اینکه این بار حدود 270 میلیون تمکن مالی داشتم و علاوه بر اون
    مادرم هم تعهد محضری داده بودن برای تامین هزینه های من توی کانادا، و استادی پلن رو هم اصلاح کرده بودم و
    کلی توضیح درباره رشته و دانشگاهی که اپلای کردم اضافه کرده بودم ولی بازم با همون دلایل قبلی ریجکت شدم.
    واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم
    سلام
    لطفا رشته و مقطع و سن و کلیه ی شرایطتون را توضیح میدین ؟ ( اگر مایل هستین )
    چه مدت طول کشید ریجکت بشین ؟
    بعد از مرتبه ی اول ریجکت شدن ، آیا درخواست آفیسر نوت داده بودین ؟ علت ریجکت مرتبه اول چی بوده ؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amzamdeli نمایش پست ها
    سلام
    لطفا رشته و مقطع و سن و کلیه ی شرایطتون را توضیح میدین ؟ ( اگر مایل هستین )
    چه مدت طول کشید ریجکت بشین ؟
    بعد از مرتبه ی اول ریجکت شدن ، آیا درخواست آفیسر نوت داده بودین ؟ علت ریجکت مرتبه اول چی بوده ؟

ممنون
    سلام
    من 35 ساله و ارشد مهندسی IT دارم. برای ارشد مجدد اقدام کردم
    پذیرش گرفتم برای ترم پاییز و بعد دیفر کردم به ترم زمستون
    هفت سال گپ تحصیلی دارم که البته شاغل بودم و رزومه کاری و نامه محل کارمم بود توی مدارک
    بار اول 120 میلیون به عنوان تمکن گذاشتم که به دودلیل مالی و purpose of visit ریجکت شدم
    بار دوم بیش از دو برابر از اون مقدار تمکن مالی نشون دادم و استادی پلن رو هم تغییر دادم ولی
    بار دوم هم با همون دلایل ریجکت شدم. بار اول 15 روزه نتیجه اومد. اینبار بعد سه هفته.
    خواهر و برادرمم کانادا هستند
    درخواست آفیسر نوت ندادم اما فکر می کنم اینبار باید این درخواست رو بدم. فقط نمیدونم
    مراحلش به چه صورت هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vartaa نمایش پست ها
    سلام
    من 35 ساله و ارشد مهندسی IT دارم. برای ارشد مجدد اقدام کردم
    پذیرش گرفتم برای ترم پاییز و بعد دیفر کردم به ترم زمستون
    هفت سال گپ تحصیلی دارم که البته شاغل بودم و رزومه کاری و نامه محل کارمم بود توی مدارک
    بار اول 120 میلیون به عنوان تمکن گذاشتم که به دودلیل مالی و purpose of visit ریجکت شدم
    بار دوم بیش از دو برابر از اون مقدار تمکن مالی نشون دادم و استادی پلن رو هم تغییر دادم ولی
    بار دوم هم با همون دلایل ریجکت شدم. بار اول 15 روزه نتیجه اومد. اینبار بعد سه هفته.
    خواهر و برادرمم کانادا هستند
    درخواست آفیسر نوت ندادم اما فکر می کنم اینبار باید این درخواست رو بدم. فقط نمیدونم
    مراحلش به چه صورت هست
    از این لینک میتونین برای آفیسر نوت استفاده کنین.
    https://www.canada.ca/en/immigration...ation-act.html
    ( خلاصه ش اینکه 5 دلار هرینه داره ، یک فرم را باید امضا کنین که به یک نفر مقیم یا رزیدنت کانادا اجازه میدین که اداره ی مهاجرت مدارک شما و علت ریجکت را در اختیارش بذاره ) بعد از تقریبا 20-30 روز علت دقیق ریجکت در اختیار اون شخص قرار میگیره )

به نظر بنده ( البته نظر شخصی هست صرفا ) به دلیل اینکه در کانادا فامیل دارین ، باید تای خیلی قوی ارائه بدین که آفیسر مجاب بشه که حتما برمیگردین.
    جاب آفر حتما ارائه بدین برای برگشت ، سند خونه یا زمین بتونین به نام خودتون ارائه بدین خیلی موثر هست.
    برای تمکن مالی ، هر مبلغ دلاری که نیاز دارین ( مثلا 40 هزار دلار ) ، با نرخ آزاد نامه تمکن مالی را تهیه کنین. آفیسرها خبر دارن از نرخ دلار داخل ایران.
    فروم ارشد محدد را حتما زیر و رو کنین ، اونجا دوستان تجربیات زیادی شیر کردند.

امیدوارم نتیجه بگیرین

Junior Member

( خلاصه ش اینکه 5 دلار هرینه داره ، یک فرم را باید امضا کنین که به یک نفر مقیم یا رزیدنت کانادا اجازه میدین که اداره ی مهاجرت مدارک شما و علت ریجکت را در اختیارش بذاره ) بعد از تقریبا 20-30 روز علت دقیق ریجکت در اختیار اون شخص قرار میگیره )

به نظر بنده ( البته نظر شخصی هست صرفا ) به دلیل اینکه در کانادا فامیل دارین ، باید تای خیلی قوی ارائه بدین که آفیسر مجاب بشه که حتما برمیگردین.
    جاب آفر حتما ارائه بدین برای برگشت ، سند خونه یا زمین بتونین به نام خودتون ارائه بدین خیلی موثر هست.
    برای تمکن مالی ، هر مبلغ دلاری که نیاز دارین ( مثلا 40 هزار دلار ) ، با نرخ آزاد نامه تمکن مالی را تهیه کنین. آفیسرها خبر دارن از نرخ دلار داخل ایران.

امیدوارم نتیجه بگیرین
    ممنونم از توضیحات خوبی که در این باره دادید. پس خواهرم میتونه براب آفیسر نوت اقدام کنه
    من برای این مواردی که گفتید پدرم وکالت بلاعزل برای اموالشون بهم دادن، مقدار پولی که باید تمکن نشون میدادم
    28 هزار دلار بود و من با قیمت واقعی دلار اونو محاسبه کردم و تمکن نشون دادم. دفعه پیش سعی کردم خیلی
    اطلاعات کسب کنم قبل از اپلای مجدد اما متاسفانه دوباره ریجکت شدم و واقعا موندم چیکارش کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

امیدوارم نتیجه بگیرین
    نرخ ارز ازاد نیست دولتیه.جاب افر و گردش مالی 4 تا 6 ماهه کافیه اینقدر پیچیده نکنین قضیه رو

Junior Member

سلام،
    من تازه در این فروم ثبت نام کردم و هنوز کاملا آشنا نشدم. ضمن تشکر از همگی، سوالی دارم که امیدوارم عزیزان راهنمایی کنند.
    من 52 ساله و بازنشسته هستم. برای یک دوره فشرده یک ساله درخواست ویزای دانشجویی ایتالیا داده بودم. تمکن مالی 300 میلیون، Tuition Fee کامل پرداخت شده، نامه پذیرش و محل اقامت از طرف محل تحصیل فراهم شده، بیمه مسافرتی برای مدت یک سال خریداری شده. درخواست ویزای من ریجکت شد به علت: اطلاعات ارائه شده برای توجیه هدف و شرایط اقامت در نظر گرفته شده قابل اطمینان نیست.
    تنها سوالی که افسر با ناباوری از من پرسید عدم ارتباط رشته تحصیلی قبلی من با رشته ای بود که قصد تحصیل آن را در ایتالیا دارم. من بهش گفتم که این رشته همیشه جزو آرزوهای من بوده و علاقه زیادی به آن دارم.
    من هنوز باورم نمیشه که آیا این دلیل میتونه باعث ریجکتی بشه؟! مگه نمیشه تمام عمر کار کنی و یه دفعه بخوای دنبال یه آرزویی که یه زمانی داشتی اما امکان تحققش تا حالا فراهم نشده بود بری؟
    سوال من اینه که الآن چه راهی پیشنهاد می کنین تا بتونم ویزا بگیرم. آیا اگه دوباره اقدام کنم خوبه؟ آیا اصلا میتونم بلافاصله دوباره اقدام کنم؟ آیا باید از آژانسهایی که ویزا میگیرند درخواست کنم؟ واقعا نیاز به راهنمایی دارم. ممنون از هر گونه راهنمایی و کامنت. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)