صفحه 379 از 402 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : To Whom Get rejected from canadian embassy

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    نرخ ارز ازاد نیست دولتیه.جاب افر و گردش مالی 4 تا 6 ماهه کافیه اینقدر پیچیده نکنین قضیه رو
    من با همه این موارد دو بار ریجکت شدم و توی هر دو مورد یکی از علت هایی که گفته بودن همین بحث مالی بود
    البته بار دوم تمکن رو با قیمت واقعی ارز گذاشتم ولی تغییری تو نظر افسر نداد متاسفانه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

برای این ریجکتی دوم، درخواست آفیسر نوت دادم. بعضی از دوستان میگن برای ویزای توریستی اقدام کن
    بعد که رسیدی اینجا، میشه برای ویزای تحصیلی اقدام کنی. الان نمیدونم برای بار سوم بهتره مجددا برای ویزای
    تحصیلی اقدام کنم یا ویزای توریستی ؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم اینکه خواهرم که تو کانادا زندگی می کنه می تونه اسپانسر مالی من بشه؟ ینی اون مدارک تمکن مالی بزاره
    چون بار اول من تمکن مالی رو با حساب خودم گرفتم، بار دوم با حساب مادرم. و هر دوبار رد شد

Junior Member

سلام دوستان. من عضو جدیدم.
    ویزای دانشجویی من در ۶۰ روز اخیر دوبار ریجکت شده!
    ۲۲ ساله. بدون هیچ گپ تحصیلی.
    مجرد.
    پذیرش کالج.
    ۵۷ هزار دلار ۸ ماهه.
    جاف افر ایران.
    مدارک پزشکی والدین.
    کلی سند املاک.
    کلی مدارک سرتیفیکت.
    نامه دانشگاه به کنسول گری.
    دوتا پذیرش همزمان.
    پرداخت کامل شهریه پیش از شروع کورس!
    کوآپ برنامه نویسی!
    آیلتس ۶.۵
    کلی مدارک تای!
    بدون هیچ نسبت فامیلی در کانادا.
    در هردو بار توضیحنامه مفصل!

آیا برای ویزای دانشجویی مجدد اقدام کنم و یا ترم رو دیفر کنم بزارم برای بعد.
    آیا میشه برای ویزای توریستی اقدام کرد بعد تغییر داد؟
    زمان بررسی ویزای توریستی چقدره؟
    آیا میشه برای ویزا توریستی و تحصیلی باهم اقدام کرد؟

چطور میشه درخواست نوت آفیسر داد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    سلام دوستان. من عضو جدیدم.
    ویزای دانشجویی من در ۶۰ روز اخیر دوبار ریجکت شده!
    ۲۲ ساله. بدون هیچ گپ تحصیلی.
    مجرد.
    پذیرش کالج.
    ۵۷ هزار دلار ۸ ماهه.
    جاف افر ایران.
    مدارک پزشکی والدین.
    کلی سند املاک.
    کلی مدارک سرتیفیکت.
    نامه دانشگاه به کنسول گری.
    دوتا پذیرش همزمان.
    پرداخت کامل شهریه پیش از شروع کورس!
    کوآپ برنامه نویسی!
    آیلتس ۶.۵
    کلی مدارک تای!
    بدون هیچ نسبت فامیلی در کانادا.
    در هردو بار توضیحنامه مفصل!

آیا برای ویزای دانشجویی مجدد اقدام کنم و یا ترم رو دیفر کنم بزارم برای بعد.
    آیا میشه برای ویزای توریستی اقدام کرد بعد تغییر داد؟
    زمان بررسی ویزای توریستی چقدره؟
    آیا میشه برای ویزا توریستی و تحصیلی باهم اقدام کرد؟

چطور میشه درخواست نوت آفیسر داد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

بنظرم دیفر کن

پولت کمه اینبار ۱۰۰ تا باشه. والا من‌ هم مشابه شما هستم الان فقط سنم‌ بیشتره و پول زیاد یعنی ۴ برابر شما گذاشتم ببینم چی میشه. کانادا دیگه داره خیلی خودشو لوس میکنه اون از کم کردن امتیاز در بخش مهاجرت و اون هم خبر سرمایه گذاری گزاف دولت آقای تورودو برای جذب دانشجو خارجی و‌ جذب سرمایه.
    انتخاباتشون هم که ماه دیگست.

اصلا معلوم نیست چی به چیه. به نظرم کالج و دانشگاه نداره، تازه ترودو رفته کالج و جلوی همه گفته سرمایه گزاری میکنم.
    پول پوله دیگه، اخه یارو بره دانشگاه بر میگرده و کالج بره بر نمیگرده؟! پس برای چی این همه خارجی میره کالج. یا کالج برای خاورمیانه ها نیست؟!
    اخه کسی که مدرک زبان داره، پول داره، نامه کاری و....داره اصلا همه چی داره مشکل چیه دیگه؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    بنظرم دیفر کن

پولت کمه اینبار ۱۰۰ تا باشه. والا من‌ هم مشابه شما هستم الان فقط سنم‌ بیشتره و پول زیاد یعنی ۴ برابر شما گذاشتم ببینم چی میشه. کانادا دیگه داره خیلی خودشو لوس میکنه اون از کم کردن امتیاز در بخش مهاجرت و اون هم خبر سرمایه گذاری گزاف دولت آقای تورودو برای جذب دانشجو خارجی و‌ جذب سرمایه.
    انتخاباتشون هم که ماه دیگست.

اصلا معلوم نیست چی به چیه. به نظرم کالج و دانشگاه نداره، تازه ترودو رفته کالج و جلوی همه گفته سرمایه گزاری میکنم.
    پول پوله دیگه، اخه یارو بره دانشگاه بر میگرده و کالج بره بر نمیگرده؟! پس برای چی این همه خارجی میره کالج. یا کالج برای خاورمیانه ها نیست؟!
    اخه کسی که مدرک زبان داره، پول داره، نامه کاری و....داره اصلا همه چی داره مشکل چیه دیگه؟!
    فرق کالج با دانشگاه رفتن اینه که کسی که میره دانشگاه (حتی در همون حین تحصیل) کلی ارزش افزوده برای کانادا داره:
    کسی که دانشجوی undergraduate هست سالانه چند ده هزار دلار شهریه میده که چرخ خیلی از دانشگاه های کانادا با همین پول ها می چرخه
    کسی هم که دانشجوی graduate هست بین 2 تا 6 سال روی پروژه هایی کار می کنه که کانادا و صنعتش بهشون نیاز داره

کسی که (با سن بالا!) میره کالج نه تنها مزایای بالا رو برای کانادا نداره بلکه به طور واضح فقط دنبال اقامت هست... طبیعتا کانادا هم اون فرد رو هدایت می کنه به مجرای مهاجرت (نه مجرای تحصیل)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط petithomme نمایش پست ها
    فرق کالج با دانشگاه رفتن اینه که کسی که میره دانشگاه (حتی در همون حین تحصیل) کلی ارزش افزوده برای کانادا داره:
    کسی که دانشجوی undergraduate هست سالانه چند ده هزار دلار شهریه میده که چرخ خیلی از دانشگاه های کانادا با همین پول ها می چرخه
    کسی هم که دانشجوی graduate هست بین 2 تا 6 سال روی پروژه هایی کار می کنه که کانادا و صنعتش بهشون نیاز داره

کسی که (با سن بالا!) میره کالج نه تنها مزایای بالا رو برای کانادا نداره بلکه به طور واضح فقط دنبال اقامت هست... طبیعتا کانادا هم اون فرد رو هدایت می کنه به مجرای مهاجرت (نه مجرای تحصیل)
    والله من برای ۲ سال ۲۸۰۰۰ دلار شهریه پرداخت کردم! و سن خودمم ۲۲ سال هست! و دلیل اینکه کالج رو انتخاب کردم اینکه کوآپ کارو برای پیدا کردن کار خیلی راحت تر میکنه و از طرفی نیازی به تز برای پایان تحصیل نیست!

من همه کارایی که به سرم میومد رو انجام دادم. هم چندبار وک سنتر کانادا تو آنکارا رفتم و هم چند بار حضورا رفتم سفارت کانادا تو آنکارا که بخاطر نداشتن وقت قبلی اجازه ورود نمیدن مثل سایر سفارت ها ولی مشکل اینجاست که برای گرفتن وقت قبلی باید ایمیل و تماس بگیری! که میلیون ها تماس گرفتم کسی گوشی بر نداشت و صدها ایمیل زدم و کسی جواب نداد! فقط بطور سیستمی ایمیل تایید دریافت ایمیل میاد که عنوان شده بخاطر انبوه پرونده ها سرمون شلوغه و جواب دیگه ای نمیدن! از اون طرف هم که ۳ روز در هفته تعطیلن! از جمعه تا ۱ شنبه استراحت میدن و فقط ۴ روز در هفته به بررسی میپردازن!

این انتخاب پیش رو همه رو جو گیر کرده! چون میدونن اگه تماس یا ایمیلی به اتاوا زده بشه به اعتراض حق کشی و اتاوا بخاطر مشغله انتخابات جواب داده نمیشه، همه شدن نخست وزیر اینجا!
    حتی تو ورودی سفارت جوری باهات صحبت میشه انگار مجرمی!
    مسخره تر از این سیستم ندیدم تاحالا!
    هم کالج بزاری که دانشجو اینترنشنال بگیری بعد بشینی ریجکتشون کنی هم اینکه درخواست مهاجر کنی برای ورود کار بعد بخوای براشون شرط شروط بزاری!
    خود درگیری مثل اینکه همه جا هست و مختص به ایران نیست!

نقل قول نوشته اصلی توسط petithomme نمایش پست ها
    کسی که (با سن باا!) میره کالج نه تنها مزایای بالا رو برای کانادا نداره بلکه به طور واضح فقط دنبال اقامت هست... طبیعتا کانادا هم اون فرد رو هدایت می کنه به مجرای مهاجرت (نه مجرای تحصیل)
    یعنی کسی که میره دانشگاه بطور واضح برای اقامت نمیره؟! الان سن فوق و دکترا ۳۰ الی ۴۰ هست درسته یا نه؟! این یعنی کسی که سنش تو این بازه هست و مثلا دکترا میره اصلا برای اقامت و ادامه اس نمیره؟!
    والا احمقانه هست.

سلام واقعا متاسفم برای این وضع.
    اصلا عجله نکنید. قبل از دریافت نوت اقدام مجدد نکنید. منهم درخواستم ریجکت شده و وکیل کانادایی دارم. علت فقط مورد اول شما رو نوشته
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit اما وکیل میگه اینها عناوینی عمومی هستن و تا آفیسر نوت نیاد نمیشه فهمید مشکل کجاست. خود نوت 30-40 روز زمان میبره ولی به اومدنش می ارزه. من منتظرم تا دریافت کنم بعد مجددا اپلای کنم. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    یعنی کسی که میره دانشگاه بطور واضح برای اقامت نمیره؟! الان سن فوق و دکترا ۳۰ الی ۴۰ هست درسته یا نه؟! این یعنی کسی که سنش تو این بازه هست و مثلا دکترا میره اصلا برای اقامت و ادامه اس نمیره؟!
    والا احمقانه هست.
    کسی که میره دانشگاه به اسم درس خوندن، با نقش بازی کردن نمیره دنبال هدفی که از اساس با "دانشگاه" متفاوت بوده... این افراد میرن دانشگاه، تمام کاری که بابتش به اسم "درس خوندن" وارد کانادا شدن رو انجام میدن و بعدم میرن سراغ تصمیمات بعدی زندگی شون که میتونه موندن یا نموندن باشه

احمقانه کار اون کسیه که می خواد زرنگ بازی هاش رو از ایران بذاره تو کوله اش و با خودش ببره همه جای دنیا! تا وقتی حربه زیرآبی رفتن روش پیش برد کار باشه و کسی که DNA ش از اساس با درس نمی خونه صرفا بابت اینکه استحقاق لازم برای عبور از صافی های روش های مهاجرتی رو نداره رو میاره به کالج و این بازی ها، از officer هایی که خودشون مدرس این بازی ها هستن چیزی جز این rejection ها برنمیاد... حالا بزرگ میشی اینا رو کم کم یاد میگیری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)