صفحه 380 از 402 نخستنخست ... 280330370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389390 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,791 تا 3,800 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط petithomme نمایش پست ها
    کسی که میره دانشگاه به اسم درس خوندن، با نقش بازی کردن نمیره دنبال هدفی که از اساس با "دانشگاه" متفاوت بوده... این افراد میرن دانشگاه، تمام کاری که بابتش به اسم "درس خوندن" وارد کانادا شدن رو انجام میدن و بعدم میرن سراغ تصمیمات بعدی زندگی شون که میتونه موندن یا نموندن باشه

احمقانه کار اون کسیه که می خواد زرنگ بازی هاش رو از ایران بذاره تو کوله اش و با خودش ببره همه جای دنیا! تا وقتی حربه زیرآبی رفتن روش پیش برد کار باشه و کسی که DNA ش از اساس با درس نمی خونه صرفا بابت اینکه استحقاق لازم برای عبور از صافی های روش های مهاجرتی رو نداره رو میاره به کالج و این بازی ها، از officer هایی که خودشون مدرس این بازی ها هستن چیزی جز این rejection ها برنمیاد... حالا بزرگ میشی اینا رو کم کم یاد میگیری
    اصلا بحث زرنگ بازی نیست، بحث اینکه خیلی ها از سراسر دنیا دارند میرند همین کالجها، هند و چین دارند می ترکونند ولی ایران انگار نه، کلا کسی که داره میره زرنگ هست که میره در صورتی که مدارکش همش درست باشه، یعنی جعلی نیست و همه چیش قابل پیگیریه و استعلام باشه. اصلا عجیب نیست. عجیب تبعیض هست که داره زیاد میشه.

به قول نفر قبلی خود درگیری همه جا هست و اونجا داره بیشتر میشه
    ویرایش توسط italo : September 28th, 2019 در ساعت 07:05 AM

سلام.
    دوستان داشتن نامه پذیرش کاندیشنال (منظورم نرسیدن حدنصاب نمره ایلتس و پیش نیاز دوره زبان قبل از دوره اصلی هستش) روی شانس ویزای تحصیلی (مخصوصا برای کسی که سابقه ی ریجکتی داره) موثره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad363636 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان داشتن نامه پذیرش کاندیشنال (منظورم نرسیدن حدنصاب نمره ایلتس و پیش نیاز دوره زبان قبل از دوره اصلی هستش) روی شانس ویزای تحصیلی (مخصوصا برای کسی که سابقه ی ریجکتی داره) موثره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سوال منم هست. اگه کسی تجربه ای داره اعلام کنه لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    سوال منم هست. اگه کسی تجربه ای داره اعلام کنه لطفا
    دوست عزیز یک سوال،مثلا اگر دوره شما سپتامبر شروع بشه از چه ماهی برای دوره زبان می تونید وارد کانادا بشید؟

Junior Member

من ایلتس 6.5 داشتم و دانشگاه 7 میخواست و به همین دلیل کاندیشنال شدم و ویزا هم گرفتم. در رابطه با تاثیر سابقه ریجکتی اطلاعی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad363636 نمایش پست ها
    سلام.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nimabahram نمایش پست ها
    دوست عزیز یک سوال،مثلا اگر دوره شما سپتامبر شروع بشه از چه ماهی برای دوره زبان می تونید وارد کانادا بشید؟
    از وقتی که دوره ی زبان شروع میشه

سلام دوستان
    به پيشنهاد وكيل براي همسرم پذيرش كالج گرفتم و براي خودم OWP ، اما متاسفانه با مدرك كافي و تمكن بسيار قوي همسرم رو ريجكت كردند ، بعد از وكيل درخواست كرديم درخواست كيس نوت كند ، كه ايشان اينكار رو انجام دادند ولي تا الان 75 روز ميگذره و هنوز جواب كيس نوت نيومده ، آيا به نظر شما اين طبيعي است؟ و چرا اينقدر زمان برده؟
    آيا ممكنه در زمان تهيه و ارسال كيس نوت ، پرونده مجدد بررسي بشه و پاس رك بدن

Junior Member

سلام

من با شرایط زیر ویزای تحصیلیم 1 ماه پیش ریجکت شد

32 سال - مدرک لیسانس ( 9 سال پیش ) - پر کردن گپ با سابقه کار ( نامه تو سربرگ شرکت گرفتم + در انتهاش جاب افر که برگردی میتونی همینجا کار کنی) - پذیرش از یه دانشگاه معمولی برای مقطع master مربوط به مدرک قبلی ایم و کارم که کامپیوتر هست ( چون معدلم پایین هست از 10 تا داشنگاه فقط یکی تونستم پذیرش بگیرم) - ایلتس 7 -
    تمکن 130 میلیون + 30 هزار دلار امریکا بصورت حساب ارزی 3 ماهه + نامه ی محضری ساپورتر پدر مادر به همراه سند و تمکن جداگانه ( برای انها حدود 50 میلیون تمکن بود) + پرداخت دیپازیت ترم اول ( 8 هزار دلار کانادا) -
    عدم داشتن فامیل و خویشاوند در کانادا - فرزند اخر و مجرد خانواده
    - استادی پلن خوب( به نظر خودم حداقل ) و توجیه اینکه چرا این مدرک به دردم میخوره و هدفم برگشتن و....

علت ریجکت ( که بنظرم حالت تمپلیت داشت)
    1. هدف تحصیل (purpose of study)
    2 . مورد tie !!!
    3. مورد فاند و دارایی

برای مورد 2 واقعا چیز دیگه ای ندارم اضافه کنم
    نه فامیلی دارم اونور که ذکر شده بود , جاب افر ( که درست سوری هست ولی خوب همه میذارن) و فرزند اخرم , در واقع چیز دیگه ای نمیمونه بگم
    3. مجموع ریالی و دلاری مجموعا 70 هزار دلار کانادا خودم + 20 هزار دلار کانادا ساپورتر ارائه دادم که خوب لابد کم بوده !

- درخواست افیسر نوت دادم حالا کی برسه دستم نمیدونم

برای مورد 1 هم نمیدونم استادی پلن رو چقدر میتونم بهتر کنم و دوباره از دانشگاه و علتی که میخوام درس بخونم و ... بگم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    I Love FCB

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    سلام

من با شرایط زیر ویزای تحصیلیم 1 ماه پیش ریجکت شد

32 سال - مدرک لیسانس ( 9 سال پیش ) - پر کردن گپ با سابقه کار ( نامه تو سربرگ شرکت گرفتم + در انتهاش جاب افر که برگردی میتونی همینجا کار کنی) - پذیرش از یه دانشگاه معمولی برای مقطع master مربوط به مدرک قبلی ایم و کارم که کامپیوتر هست ( چون معدلم پایین هست از 10 تا داشنگاه فقط یکی تونستم پذیرش بگیرم) - ایلتس 7 -
    تمکن 130 میلیون + 30 هزار دلار امریکا بصورت حساب ارزی 3 ماهه + نامه ی محضری ساپورتر پدر مادر به همراه سند و تمکن جداگانه ( برای انها حدود 50 میلیون تمکن بود) + پرداخت دیپازیت ترم اول ( 8 هزار دلار کانادا) -
    عدم داشتن فامیل و خویشاوند در کانادا - فرزند اخر و مجرد خانواده
    - استادی پلن خوب( به نظر خودم حداقل ������ ) و توجیه اینکه چرا این مدرک به دردم میخوره و هدفم برگشتن و....

علت ریجکت ( که بنظرم حالت تمپلیت داشت)
    1. هدف تحصیل (purpose of study)
    2 . مورد tie !!!
    3. مورد فاند و دارایی

برای مورد 2 واقعا چیز دیگه ای ندارم اضافه کنم
    نه فامیلی دارم اونور که ذکر شده بود , جاب افر ( که درست سوری هست ولی خوب همه میذارن) و فرزند اخرم , در واقع چیز دیگه ای نمیمونه بگم
    3. مجموع ریالی و دلاری مجموعا 70 هزار دلار کانادا خودم + 20 هزار دلار کانادا ساپورتر ارائه دادم که خوب لابد کم بوده !

- درخواست افیسر نوت دادم حالا کی برسه دستم نمیدونم

برای مورد 1 هم نمیدونم استادی پلن رو چقدر میتونم بهتر کنم و دوباره از دانشگاه و علتی که میخوام درس بخونم و ... بگم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

آفیسرای کانادا تو آنکارا واقعا دارن سلیقه ای عمل میکنن!
    منم ویزام ماه قبل ریجکت شد به دلایل نامعلوم.
    آفیسر هدف از سفر رو نمیدونست!
    ۳ صفحه استادی پلن با مدرک!

اینبار همچیو تغییر دادم. حدود دو هفتست دارم استادی پلن مینویسم، تمکن مالی رو به ۱۲۰ هزار دلار البته به نرخ دولتی با سورس افزایش دادم.
    شرایط کاندیشنال بودن پذیرش رو کم کردم.
    سند خونه به نام خودم رو کردم
    ۲۲ سالمه و کامل توضیح دادم چرا میخوام برگردم.

بنظر من فقط سر ویزای دانشجویی گیرن اینا! ما باید توریستی اقدام کنیم بعد تبدیل به دانشجویی کنیم.
    طرف با مدرک فوق دیپلم داره اکسپرس انتری میره بعد اینجا با مدرک لیسانس رو گیر میدن!
    برنامه افزایش مهاجرت هم دارن!

آدم عقده ای همه جا هست و وقتی مینن نمیدونن چطور ریجکت کنن میگن هدفت از سفر مشخص نیست!
    ولی یچیز مثل روز روشنه اونم اینکه میدونن دلار آزاد چقدره تو ایران. پس باید خودمون محاسبه کنیم کلشو و همونقدر تو حساب بزاریم که البته به دولتی بیشتر میشه و تهش لینک سایتهایی که دلار آزاد رو اعلام میکنن عنوان کنیم که خودشون بررسی کنن.

مشکل اینا فقط پوله. سفارت کانادا خیلی پولکی شده!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    آفیسرای کانادا تو آنکارا واقعا دارن سلیقه ای عمل میکنن!
    منم ویزام ماه قبل ریجکت شد به دلایل نامعلوم.
    آفیسر هدف از سفر رو نمیدونست!
    ۳ صفحه استادی پلن با مدرک!

اینبار همچیو تغییر دادم. حدود دو هفتست دارم استادی پلن مینویسم، تمکن مالی رو به ۱۲۰ هزار دلار البته به نرخ دولتی با سورس افزایش دادم.
    شرایط کاندیشنال بودن پذیرش رو کم کردم.
    سند خونه به نام خودم رو کردم
    ۲۲ سالمه و کامل توضیح دادم چرا میخوام برگردم.

بنظر من فقط سر ویزای دانشجویی گیرن اینا! ما باید توریستی اقدام کنیم بعد تبدیل به دانشجویی کنیم.
    طرف با مدرک فوق دیپلم داره اکسپرس انتری میره بعد اینجا با مدرک لیسانس رو گیر میدن!
    برنامه افزایش مهاجرت هم دارن!

آدم عقده ای همه جا هست و وقتی مینن نمیدونن چطور ریجکت کنن میگن هدفت از سفر مشخص نیست!
    ولی یچیز مثل روز روشنه اونم اینکه میدونن دلار آزاد چقدره تو ایران. پس باید خودمون محاسبه کنیم کلشو و همونقدر تو حساب بزاریم که البته به دولتی بیشتر میشه و تهش لینک سایتهایی که دلار آزاد رو اعلام میکنن عنوان کنیم که خودشون بررسی کنن.

مشکل اینا فقط پوله. سفارت کانادا خیلی پولکی شده!
    چند مورد در خصوص کیس شما :
    اول اینکه استادی پلن شما خیلی طولانی هست ۳ صفحه آفیسر حوصله خوندن ۳ صفحه استادی پلن نداره. باید خلاصه توی یک صفحه به صورت تیتر وار بتونید دلیلتون رو بگید و متقاعد کنید

دوم اینکه موجودی حساب شما خیلی زیاد هست ۱۲۰ هزار دلار با سنی که شما دارید مشکوک هست که این پول از کجا در اومده
    موجودی شما باید به اندازه هزینه تحصیل + هزینه یک سال زندگی در کانادا (۱۰ هزار دلار)‌ باشه

سوم اینکه با سن شما از ۱۰ سالگی کار کردید که ۱۲۰ هزار دلار + خونه به نامتون هست که رو کردید؟ مطمعنا افیسر هم میفهمه که کاسه ای زیر نیم کاسه هست

بهتره مدارکتون منطقی و قابل قبول ارایه کنید. همیشه زیاد ارایه کردن مدارک خوب نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)