صفحه 383 از 402 نخستنخست ... 283333373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,821 تا 3,830 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط northldv نمایش پست ها
    همه مواردی که اشاره میکنید باید مدرک ترجمه شده ارائه بدید و از طرف دیگه سعی کنید همون قسمت از متنی که دارید به مورد خاصی اشاره میکنید رو بصورت لینک ر پی دی اف در بیارید و اونرو ارجاع بدید به تصویر ترجمه شده.
    منظورتون اینه تو کاور لتر یا تو استادی پلن واسه سندیت حرفامون یه لینک از تصاویر سند و ... که تو یه صفحه دیگه هست بذاریم ؟ ینی حالت شورت کات که یهو مثلا از صفحه 2 اونو بزنه بره رو 18 ؟

اگه منظورتوت همینه تو word office میشه اینکار رو کرد ؟
    I Love FCB

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_cj نمایش پست ها
    منظورتون اینه تو کاور لتر یا تو استادی پلن واسه سندیت حرفامون یه لینک از تصاویر سند و ... که تو یه صفحه دیگه هست بذاریم ؟ ینی حالت شورت کات که یهو مثلا از صفحه 2 اونو بزنه بره رو 18 ؟

اگه منظورتوت همینه تو word office میشه اینکار رو کرد ؟
    من خودم اول فایل هارو تو ورد و غیره ساختار بندی کردم خروجی pdf گرفتم بعد همین روش رو توی نرم افزار PDF Expert روشون اعمال کردم. میتونید توی یوتیوب آموزش هارو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

سلام دوستان. کسانی که ویزاشون ریجکت شده اگر میخوان مجدد درخواست بدن، دوره تحصیلشون زیر دو سال نباشه و اگر سنشون بالا هست، دانشگاه اقدام کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20000 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسانی که ویزاشون ریجکت شده اگر میخوان مجدد درخواست بدن، دوره تحصیلشون زیر دو سال نباشه و اگر سنشون بالا هست، دانشگاه اقدام کنند.
    سلام دوست عزیز من امروز جواب ریجکتی خودم و همسرم اومده واقعا در حال دیوانه شدن هستم چون تقریبا تمام راهنمایی های دوستان را انجام دادم با اجازتون کمی از مدارکم و شرایطم میگم تا لطف کنید و راهنمایی کنید
    من از دانشگاه رویال رودز برای Master of Global Management پذیرش دارم 5000 دلار هم دپوزیت پرداخت کردم
    اول بگم من 33 سالمه و بیش از 9 سال وقفه تحصیلی دارم ولی چون رشتم مدیریت بوده تو این سال ها تماما تو رشته خودم کار کردم (فروش و بازاریابی ) و رشته من تو ایران وکانادا خیلی به هم نزدیکه از طرفی میدونم رویال رودز هم زیاد دانشگاه قوی نیست ولی دولتیه و تو ویکتوریا است ( ونکوور).
    مدارکی که ارسال کردم سند خانه به نام همسرم و پدرم و نامه کاری برای خودم از شرکت نماینده ال جی البته اشتباه کرده نامه نمایندگی ال جی کره را پیوست نکردم (این نامه شامل یک نامه مرخصی دوساله و یک نامه دعوت به کار مجدد به سمت بهتر و حقوق بالاتر ) + نامه پذیرش داننشگاه + تمکن مالی خودم 60 میلیون -همسرم 30 میلیون و پدرم 200 میلیون +نامه کاری همسرم +تصاویر پاسپورت قدیمی با بیش از سفر یه 8 کشور اسیایی من جمله سنگاپور+و استادی پلن با تاکید بر برگشت به ایران و دریافت شغل بهتر ولی متاسفانه هردو خیلی زود ریجکت شدیم اول ابان انگشت نگاری کردیم و دیروز ریجکت شدم
    و دلایل ریجکتی اول نوشته فمیلی تای با کشور کانادا و ایران (من برادرم کانادا است) دوم نوشته نداشتن هدف مشخص و سوم نوشته نداشتن تمکن مالی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman30197 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من امروز جواب ریجکتی خودم و همسرم اومده واقعا در حال دیوانه شدن هستم چون تقریبا تمام راهنمایی های دوستان را انجام دادم با اجازتون کمی از مدارکم و شرایطم میگم تا لطف کنید و راهنمایی کنید
    من از دانشگاه رویال رودز برای Master of Global Management پذیرش دارم 5000 دلار هم دپوزیت پرداخت کردم
    اول بگم من 33 سالمه و بیش از 9 سال وقفه تحصیلی دارم ولی چون رشتم مدیریت بوده تو این سال ها تماما تو رشته خودم کار کردم (فروش و بازاریابی ) و رشته من تو ایران وکانادا خیلی به هم نزدیکه از طرفی میدونم رویال رودز هم زیاد دانشگاه قوی نیست ولی دولتیه و تو ویکتوریا است ( ونکوور).
    مدارکی که ارسال کردم سند خانه به نام همسرم و پدرم و نامه کاری برای خودم از شرکت نماینده ال جی البته اشتباه کرده نامه نمایندگی ال جی کره را پیوست نکردم (این نامه شامل یک نامه مرخصی دوساله و یک نامه دعوت به کار مجدد به سمت بهتر و حقوق بالاتر ) + نامه پذیرش داننشگاه + تمکن مالی خودم 60 میلیون -همسرم 30 میلیون و پدرم 200 میلیون +نامه کاری همسرم +تصاویر پاسپورت قدیمی با بیش از سفر یه 8 کشور اسیایی من جمله سنگاپور+و استادی پلن با تاکید بر برگشت به ایران و دریافت شغل بهتر ولی متاسفانه هردو خیلی زود ریجکت شدیم اول ابان انگشت نگاری کردیم و دیروز ریجکت شدم
    و دلایل ریجکتی اول نوشته فمیلی تای با کشور کانادا و ایران (من برادرم کانادا است) دوم نوشته نداشتن هدف مشخص و سوم نوشته نداشتن تمکن مالی
    دوست عزیز شاید تمکن مالی که ارائه دادید برای پرداخت شهریه و هزینه زندگی این دوره کافی نبوده. روی وب سایت رویال رودز چک کنید فقط شهریه دوره 12 ماهه اش 32800 دلاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman30197 نمایش پست ها
    به نظر بنده هم تمکن کم بوده ، به اضافه ی اینکه زمانی هم که پرونده تون بررسی میشه خیلی تاثیر داره ! به نظر بنده ، خیلی از موارد رفتار آفیسرها دستوری هست ! یه مدت روی غلطک اکسپت کردن هستن و متاسفانه یه مدت هم روی غلطک ریجکت کردن ! به نظر بنده اگر فرصت دارین ، یه مدت صبر کنین ، مجددا اقدام کنین و برای اطمینان ، همسرتون بعدا اضافه بشن.
    البته تمام اینها حدس و گمان هست و هیچ پیش بینی ای نمیشه کرد.
    شما تلاشتون رو کردین ، بقیه ش شاید شانس یا مسیر زندگیتون باشه ! دنیا به آخر نرسیده. ولی از تلاش بیشتر هم دریغ نکنین.

سلام دوست عزیز،
    برای شنیدن این خبر متاسف شدم. من هم ویزام 45 روز قبل ریفیوز شد و من هم پذیرش MGM رویال رودز رو دارم. تنها هم اقدام کردم 48 ساله هستم و 17 سال سابقه کار تمام وقت دارم. نمیدونم چی میشه گفت. البته نظرات بسیار متفاوتی وجود داشت . بسیاری این رو با انتخابات پیش رو مرتبط میدونستن و عده ای معتقد بودن 150 دلار کارمزد اپلای مجدد باعث این همه ریجکتیه. به هرحال من دوباره بعد از درخواست آفیسر نوت که 35 روز بعد رسید دوباره اپلای کرده ام . تنها دلیل افیسر هم نامشخص بودن دلیل سفرچون من PhD دارم عنوان شده بود. من هم 5000 دلار دپوزیت پرداختم و مالی هم مشکلی اعلام نشده بود. پیشنهادم اینه که خودت تنها اقدام کنی و بعدا برای خانواده اقدام گنی. البته من در شرایطی نیستم که اظهار نظر کنم اما اگه عجله نداشته باشی من در این چند هفته نتیجه اپلای مجددم اعلام میشه که بعد از اون بهتر میتونم کمک کنم . البته من استادی پلن ام رو کاملا تغییر دادم و دو صفحه بسیار شفاف نوشتم و هیچ تای ای در کانادا ندارم. یعنی میخوام نتیجه بگیرم، این سیاست این افیسرهاست که تغییر میکنه و هیچ کس نتونسته فرمول مشخصی از کاراشون ارایه یده.
    نکته عجیب اینه که افیسرها برای ریجکت کردن باید نظر یک افیسر دیگه رو هم با خودشون موافق داشته باشن. حدس بزنید آفیسر دوم از کدوم سفارت خونه بود در حالیکه پرونده من از آنکارا اقدام شده بود؟ بله آفیسر دوم از ابوظبی بود!!! بهرحال من دوباره 150 دلار واریز و اپلای کردم و اگر خبری شد حتما شما رو در جریان میزارم. گرچه این موضوع شما منو بیشتر نا امید کرد. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز شاید تمکن مالی که ارائه دادید برای پرداخت شهریه و هزینه زندگی این دوره کافی نبوده. روی وب سایت رویال رودز چک کنید فقط شهریه دوره 12 ماهه اش 32800 دلاره.
    سلام ممنون از راهنمایی شما بله به احتمال زیاد چون اینطور که من نظرهای دوستانو خوندم افیسر از قیمت دلار در ایران اطلاع دارند و میدونند چیزی که بانک نشون میده با دلار 3100 تومنی خیلی زیاده البته من گردش هم گذاشتم که متاسفانه گردشم جذاب نبود البته با چرخش پول ساختگی سعی کردم شرایطو بهتر کنم ولی شاید بدتر کرده و از طرفی چون با همسرم همزمان اقدام کردم میتونه دلیل دیگری باشه من متاسفانه مشاور هم داشتم ولی شاید یکی از دلایل اصلی همین دوستان با راهنمایی غلطشان باشه چون به من درست نگفتن اقدام با همسر انقدر ریسک را بلا میبره و داخل sop من زیاد به فمیلی تایم در ایران اشاره نکردم با همسرم هم که مشترک اقدام کردم دانشگاهم که ضعیفه دیگه افیسر گفته این قصدش مهاجرته از شانس گند من واقعا این ریجکتی نامیدم کرده و واقعا میترسم دوباره اقدام کنم چون مشاورم میگفت با توجه به ریجکتی شانس میاد پایین و خطرناکه
    ویرایش توسط pezhman30197 : November 8th, 2019 در ساعت 07:07 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط amzamdeli نمایش پست ها
    به نظر بنده هم تمکن کم بوده ، به اضافه ی اینکه زمانی هم که پرونده تون بررسی میشه خیلی تاثیر داره ! به نظر بنده ، خیلی از موارد رفتار آفیسرها دستوری هست ! یه مدت روی غلطک اکسپت کردن هستن و متاسفانه یه مدت هم روی غلطک ریجکت کردن ! به نظر بنده اگر فرصت دارین ، یه مدت صبر کنین ، مجددا اقدام کنین و برای اطمینان ، همسرتون بعدا اضافه بشن.
    البته تمام اینها حدس و گمان هست و هیچ پیش بینی ای نمیشه کرد.
    شما تلاشتون رو کردین ، بقیه ش شاید شانس یا مسیر زندگیتون باشه ! دنیا به آخر نرسیده. ولی از تلاش بیشتر هم دریغ نکنین.
    اره واقعا ولی من ادم سمجی هستم خوشبختانه و متاسفانه یک سئوال دارم من الان از چند دانشگاه درجه یک پذیرش دارم و احتمال گرفتن فاند هم دارم دو پذیرش دیفر شده در انگلیس دانشگاه های بلفاست که جز 150 دانشگاه برتر دنیا است و استرلینگ جزه 300 تای برتر و ساری لندن و فلورانس و سینا ایتالیا که بورس سیه نارم گرفته بودم علاوه بر DSU ولی متاسفانه دیفرشون نکردم از بس که به کانادا خوش بین بودم حالا با این شرایط چیزی که جدیدا شنیدم انگلیس بعد از تحصیل ورک پرمیت میده به نظرتون دوباره برای کانادا با دانشگاه رویال رودز اقدام کنم؟ چون ریجکتی مجدد میتونه همه چیزو تو انگلیس و ایتالیا و شاید هلند برام خراب کنه مخصوصا انگلیس چون دانشگاهش واقعا عالیه برام و میتونم خیلی راحت با دکتراش برای هیات علمی تو ایران اقدام کنم

مشاور از چه شرکتی هست؟! بعدش انگلیس؟ شما دو تا IELTS دارید؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)