صفحه 385 از 402 نخستنخست ... 285335375376377378379380381382383384385386387388389390391392393394395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,841 تا 3,850 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman30197 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایتون قطعا همین کارو میکنم ترم من دیفر شد به بهار که فکر کنم بهترم هست چون درخواست ویزا ها تو ژانویه زیاد میشه اینا هم برای اینکه از سرباز کنن تند تند ریجکت میکن البته قبول دارم واقعا پیوندم واقعا مناقصه اگه خودمم بودم ریجکت میکردم چون این دوستان فقط چند تا مدرک جنرال مثل سند وجاب آقا ازم گرفتن که با این همه ایرانی که رفتن و با همین مدارک برنگشت هم زیاده
    بله مدارک و خودم نوشتم و دادم ولی حتی مطمئن نیستم از کدومش استفاده کردن نمیدونم برای خانمم جاب امارشو گذاشتن یا نه که میخوام دوباره اپلای کنم چه کار کنم شما توانستید مدارکی از د ستان بگیرید
    یکبار بش ایمیل زدم و گفتم اپلود شده ها و به هم الحاق کرده ها را بده ولی نداد و بعد هم که خودتان میدونید زنگ میزنیم خودشون رو گم و گور می کنند اصلا باورت میشه هنوز نگرفتم برنامه و ساعت کاریشون چه روزهایی هست. همش میپچوندن.
    مدارک من خیلی کامل بود و تمکنم بالا اما چون کالج بود فکر کنم رد شده بود ولی دلیل تراول هیستوری هم داشتم که گیر داده بودند نمیدونم این سری اگه دانشگاه بشه باز اون تراول هیستوری مهمه یا نه.
    سنم 3 سال از شما بیشتره و 8 سال سابقه کار. تا لیسانس گرفتم رفتم سر کار مربوط به مدرک و این چیزها کامل بود.

ولی من امار ردی های 2020 رو دارم و انگار دیگه از ایران کسی را ویزا نمیدهند یعنی خیلی خیلی کم شده نمیدونم شاید الان موقع اپلای نباشه.

سلام پژمان جان امیدوارم حالت بهتر باشه،
    من الان فرصت کردم پیغام شما رو بخونم و لازم دیدم چند نکته را یادآور بشم.
    1- درخواست آفیسر نوت همانطور که دوستان راهنمایی کردند ضروریه چون شما در نامه ریجکت یکسری جملات کلیشه ای رو میبینی اما در آفیسر نوت آفیسر دقیقا نظر خودش رو صراحتا تو چند جمله اعلام کرده و شما میتونی این نکات رو تقویت کنی.
    2- در مورد خریدن خونه من نمیتونم نظری بدم چون درسته بنظر برسه تای شما رو محکمتر میکنه ولی از طرفی پرداخت اقساط رو اگر اعلام کنی مالی تو تضعیف خواهد کرد.
    3- من دانشگاهم به ژانویه دیفر شده و این آخرین باری بود که من با این پذیرش اقدام خواهم کرد چون حس ششم من به من میگه اونقدر این دلالان برای ویزای تحصیلی سراغ دانشگاههای بزینس آبکی رفتند، تقریبا آفیسرها تا این دانشگاهها رو میبینند مطمئن میشن که طرف قصدش مهاجرته.
    4- من برای انگشت نگاری رفته بودم باکو یک نفر اومده بود که از کاناداوست پذیرش بیزینس داشت و در عرض دو هفته اپروو شده بود و الان خانمش و دخترش رو اورده بود که برای اونا انگشت نگاری کنه ، یعنی چنین مواردی هم هست منظورم اینه که اگه یه بررسی تو این فوروم بکنی میبینی هیچ رفتار استانداردی در پرونده ها مشاهده نمیشه.
    در ضمن من احساس میکنم استفاده از وکیل یا پرزنتاتور که من خودم هم دفعه اول با وکیل اقدام کردم نظر آفیسرها رو منحرف به اقامت میکنه و این دفعه من خودم اقدام کردم و منتظرم ببینم چی میشه تا این فرضیه رو رد یا اثبات کنم.
    در مورد تحصیل در انگلیس و ایتالیا نمیتونم چیزی بگم ولی میدونم این کشورها مهاجر پذیر نیستند و فکر بعدش رو هم بکن.
    در ضمن من شماره تماس شما رو هنوز دریافت نکردم ولی فکر کنم اپلای مجدد من تا حد زیادی تکلیف رو برای شما هم میتونه روشن کنه.
    پرسیده بودی تو GCMS(Global Case Management Service) یا همون آفیسر نوت من چی نوشته بود. در واقع فقط چهار سطرش بدرد بخور بود نوشته بود هدف از تحصیل نامبرده برای من مشخص نیست و استادی پلن اش گنگه و من فکر نمیکنم ایشون قصد داشته باشه بعد از اتمام تحصیلات به کشورش برگرده. بقیه اش فقط کد و نشانگر دریافت مدارک به تفکیک و جاهایی بود(تل آویوو عمان ابوظبی افریقای جنوبی امریکا استرالیا و مالزی) که ازشون استعلام کرده بودند.
    امروز اولین هفته از اپلای من هست و هنوز هیچ آپدیت یا خبری نیست.
    موفق باشید اگه سوالی هست من در خدمتم در ضمن شماره تماسم رو برات مبفرستم که اگه کاری بود در تماس باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    یکبار بش ایمیل زدم و گفتم اپلود شده ها و به هم الحاق کرده ها را بده ولی نداد و بعد هم که خودتان میدونید زنگ میزنیم خودشون رو گم و گور می کنند اصلا باورت میشه هنوز نگرفتم برنامه و ساعت کاریشون چه روزهایی هست. همش میپچوندن.
    مدارک من خیلی کامل بود و تمکنم بالا اما چون کالج بود فکر کنم رد شده بود ولی دلیل تراول هیستوری هم داشتم که گیر داده بودند نمیدونم این سری اگه دانشگاه بشه باز اون تراول هیستوری مهمه یا نه.
    سنم 3 سال از شما بیشتره و 8 سال سابقه کار. تا لیسانس گرفتم رفتم سر کار مربوط به مدرک و این چیزها کامل بود.

ولی من امار ردی های 2020 رو دارم و انگار دیگه از ایران کسی را ویزا نمیدهند یعنی خیلی خیلی کم شده نمیدونم شاید الان موقع اپلای نباشه.
    نه به امید خدا انشاالله این سری برای همه ویزا میشه من که با صحبت و راهنمایی دوستان باز امیدوار شدم انشاالله این سری با مدارک قوی تر و بررسی همه جوانب اقدام میکنم فقط چیزی که پرسیدم و دوستان گفتن اینه که تمام مدارک را که با هم جمع کردیم ارسال کردن

نقل قول نوشته اصلی توسط mehransquad نمایش پست ها
    سلام پژمان جان امیدوارم حالت بهتر باشه،
    من الان فرصت کردم پیغام شما رو بخونم و لازم دیدم چند نکته را یادآور بشم.
    1- درخواست آفیسر نوت همانطور که دوستان راهنمایی کردند ضروریه چون شما در نامه ریجکت یکسری جملات کلیشه ای رو میبینی اما در آفیسر نوت آفیسر دقیقا نظر خودش رو صراحتا تو چند جمله اعلام کرده و شما میتونی این نکات رو تقویت کنی.
    2- در مورد خریدن خونه من نمیتونم نظری بدم چون درسته بنظر برسه تای شما رو محکمتر میکنه ولی از طرفی پرداخت اقساط رو اگر اعلام کنی مالی تو تضعیف خواهد کرد.
    3- من دانشگاهم به ژانویه دیفر شده و این آخرین باری بود که من با این پذیرش اقدام خواهم کرد چون حس ششم من به من میگه اونقدر این دلالان برای ویزای تحصیلی سراغ دانشگاههای بزینس آبکی رفتند، تقریبا آفیسرها تا این دانشگاهها رو میبینند مطمئن میشن که طرف قصدش مهاجرته.
    4- من برای انگشت نگاری رفته بودم باکو یک نفر اومده بود که از کاناداوست پذیرش بیزینس داشت و در عرض دو هفته اپروو شده بود و الان خانمش و دخترش رو اورده بود که برای اونا انگشت نگاری کنه ، یعنی چنین مواردی هم هست منظورم اینه که اگه یه بررسی تو این فوروم بکنی میبینی هیچ رفتار استانداردی در پرونده ها مشاهده نمیشه.
    در ضمن من احساس میکنم استفاده از وکیل یا پرزنتاتور که من خودم هم دفعه اول با وکیل اقدام کردم نظر آفیسرها رو منحرف به اقامت میکنه و این دفعه من خودم اقدام کردم و منتظرم ببینم چی میشه تا این فرضیه رو رد یا اثبات کنم.
    در مورد تحصیل در انگلیس و ایتالیا نمیتونم چیزی بگم ولی میدونم این کشورها مهاجر پذیر نیستند و فکر بعدش رو هم بکن.
    در ضمن من شماره تماس شما رو هنوز دریافت نکردم ولی فکر کنم اپلای مجدد من تا حد زیادی تکلیف رو برای شما هم میتونه روشن کنه.
    پرسیده بودی تو GCMS(Global Case Management Service) یا همون آفیسر نوت من چی نوشته بود. در واقع فقط چهار سطرش بدرد بخور بود نوشته بود هدف از تحصیل نامبرده برای من مشخص نیست و استادی پلن اش گنگه و من فکر نمیکنم ایشون قصد داشته باشه بعد از اتمام تحصیلات به کشورش برگرده. بقیه اش فقط کد و نشانگر دریافت مدارک به تفکیک و جاهایی بود(تل آویوو عمان ابوظبی افریقای جنوبی امریکا استرالیا و مالزی) که ازشون استعلام کرده بودند.
    امروز اولین هفته از اپلای من هست و هنوز هیچ آپدیت یا خبری نیست.
    موفق باشید اگه سوالی هست من در خدمتم در ضمن شماره تماسم رو برات مبفرستم که اگه کاری بود در تماس باشید.
    ممنونم دکتر جان بابت وقتی که گذاشتی و منو واقعا راهنمایی کردی اول از همه امیدوارم انشاالله با مدارک کاملی که جمع کردی و استراتژی درستی که داری به نتیجه مثبت بررسی
    ولی واقعا پرونده قبلی من خیلی ابکی و کاملا جنرال مثل خیلی از پرونده های ریجکتی دیگه بود با مدارک ناقص و استدلال های ضعیف حالا این سری امیدورارم با کمک شما و دوستان که واقعا همگی درجه یکن اقدام به سابمیت مجدد ویزا بکنم و انشاالله همه دوستان ویزا بگیرن موفق باشن
    ویرایش توسط pezhman30197 : November 9th, 2019 در ساعت 08:57 PM

سلام مجدد دوستان من یک کار عجیب کردم امسال برای لاتاری هم ثبت نام کردم البته در این خصوص با دوستان به ظاهر مشاور هم صحبت کردم
    نمیدونم این قضیه تاثیر گذار هست یا نه چون اطلاعات پاسم ثبت میشه البته باید منتظر افیسرنوت بمونم ولی لطفا راهنمایی کنید

بچه ها این مطلب در خصوص نحوه درخواست افیسر نوته که خیلی ها مثل من درموردش سئوال دارن که من با راهنمایی دکتر مهران عزیز بهش رسیدم اینجا پست میکنم تا انشالله به درد دوستانی که مثل من تو شرایط سختی هستند به دردشون بخوره و به اشتباه نیوفتند و پول بیخود به دوستان به ظاهر مشاور ندهند
    توجه کنید که این درخواست تنها می تواند از طریق شهروندان، دارندگان کارت PR یا شرکت های داخل کانادا فرستاده بشه و هزینه ش 5 دلار کانادا است. اکثر ما ایرانی ها درخواست خود را از طریق شرکت ها انجام میدیم که هزینه های آن بیشتر است و حدود 20 الی 40 دلار میشه. در زیر بعضی از این وبسایت ها رو معرفی می کنم:
    GCMSnotes.ca
    Visafile.info
    gcmsfile.ca

دقت کنید که ممکنه تا 40 روز طول بکشه تا نتیجه GCMS به اطلاع شما برسه!

سلام وقت بخیر
    یه چیز بامزه بگم!!!
    برخلاف انتظار که تعداد درخواستهای ویزای تحصیلی برای ژانویه رو زیاد تخمین میزدند، زمان فرایند بررسی ویزای تحصیلی امروز بر اساس https://www.canada.ca/en/immigration...ing-times.html به چهار هفته کاهش یافته که در ده سال اخیر بی سابقه است.
    البته من دو هفته است اپلای مجدد کردم و هنوز هیچ آپدیتی نیست.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pezhman30197 نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان من یک کار عجیب کردم امسال برای لاتاری هم ثبت نام کردم البته در این خصوص با دوستان به ظاهر مشاور هم صحبت کردم
    نمیدونم این قضیه تاثیر گذار هست یا نه چون اطلاعات پاسم ثبت میشه البته باید منتظر افیسرنوت بمونم ولی لطفا راهنمایی کنید
    لاتری آمریکا چه ربطی به کانادا داره؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

بر اساس آفیسر نوت من، از چهار کشور به عنوان Partner استعلام شده بود که استرالیا آمریکا نیوزیلند و انگلستان بود و هر چهارتا پاسخ بلامانع داده بودن، با توجه به اینکه من سالهای قبل برای لاتاری اقدام کرده بودم فکر کنم اون رو به عنوان مرجع مهاجرت در نظر نمیگیرند. پس No worries

Junior Member

سلام
    من ویزای تحصیلیم برای ارشدد مجدد با گرایش متفاوت و با فاند دانشگاه ساسکاچوان رد شد با این دلایل: purpose of visit, financial status and personal assets و اینکه نمیتونی شهریه و خرج زندگی خودت و همراهتو بدی. من همسرم برای owp اقدام کرده بود. من فاندم سالیانه 16000 بوده و شهریه 6700 سالیانه. دو تا مقاله isi و ایلتس 7.5 دارم. تمکن از حساب همسرم و فیش حقوقیشو نشون دادم که 80 تومن بود. چون فاند داشتم فکر میکردیم کافیه.و پدر خودم و پدر همسرم رو به عنوان ساپورتر مواقع اضطراری گذاشته بودم. حساب پدر همسرم 30 تومن بود و جواز کسب مغازه شو گذاشته بودیم. از پدر خودم تمکن ارائه ندادم و فقط فیشحقوقیشو گذاشته بودم. الان میخام دوباره اپلای کنم ممنون میشم راهنماییم کنید. نمیدونم مشکل فقط مالی هست یا مشکل دیگه ای هم هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)