صفحه 387 از 402 نخستنخست ... 287337377378379380381382383384385386387388389390391392393394395396397 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,861 تا 3,870 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

در حال حاضر درصد موفقیت ویزای تحصیلی برای دوره فوق لیسانس یا مستر چطور هست؟؟ایا با گرفتن بذیرش از دانشگاه خوب با وجود گب تحصیلی امکان موفقیت ویزا هست؟؟؟سوال اصلی من اینه ایا در جال حاضر زمان حوبی برای اقدام ویزای دانشجویی کانادا هست؟یا بهتره صبر کرد تا شرایط بهتر بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsamiei نمایش پست ها
    در حال حاضر درصد موفقیت ویزای تحصیلی برای دوره فوق لیسانس یا مستر چطور هست؟؟ایا با گرفتن بذیرش از دانشگاه خوب با وجود گب تحصیلی امکان موفقیت ویزا هست؟؟؟سوال اصلی من اینه ایا در جال حاضر زمان حوبی برای اقدام ویزای دانشجویی کانادا هست؟یا بهتره صبر کرد تا شرایط بهتر بشه
    با توجه به تجربه من پارسال ویزاها رو راحت میدادند ولی امسال و مخصوصا از نوامبر به بعد ریجکتی ها بالا رفته. با مستر و آیلتس مناسب و پر کردن گپ‌تحصیلی با کار میتونید اقدام کنید ولی شانس ویزا کلا برای کانادا کم شده ولی به صفر نرسیده
    فعلا که وکلای کانادایی که من باهاشون کار میکنم اکثر متقاضی ها رو دیفر کردن برای ترم بعد تا ببینن به چه مسیری میره این گرایش جدید CPC

Junior Member

سلام دوستان من حدود ۲ ماه پیش از یک کالج پذیرش برای دوره ی یک ساله داشتم (فوق نیست) و برای ویزا اقدام کردم.
    به تازگی ویزام اومده و در حال رفتن هستم.
    خوشحال میشم اگر کمکی ازم بر بیاد انجام بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Goose نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود ۲ ماه پیش از یک کالج پذیرش برای دوره ی یک ساله داشتم (فوق نیست) و برای ویزا اقدام کردم.
    میشه بیشتر از شرایطتتون بگین؟رشته؟ سن؟ چقد تمکن نشون دادین؟ وابستگی به ایران؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Goose نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر. من هم برای کالج میخوام با همسرم و پسرم اپلای کنم. همه میگن به کالج ویزا نمیدن. ممنون میشم یکمی از شرایطتون بگید

Junior Member

سلام دوستان
    من 19 سالمه و سه بار ویزای تحصیلیم با وجود اینکه شرایطم خیلی خوب بود ریجکت شده ... الان میخواستم بدونم میتونم ایمیل درخواست تجدید نظر بزنم ؟در کل چکار میتونم بکنم با این شرایط ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Donisa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 19 سالمه و سه بار ویزای تحصیلیم با وجود اینکه شرایطم خیلی خوب بود ریجکت شده ... الان میخواستم بدونم میتونم ایمیل درخواست تجدید نظر بزنم ؟در کل چکار میتونم بکنم با این شرایط ؟
    سلام اگه ممکنه بیشتر از شرایط تون بگید

Junior Member

سلام و تشکر فرآوان بابت مطالب عالی و بسیار کاربردی
    اگر امکان داره بنده رو راهنمایی بفرمایید.
    شرایط بنده:متاهل، سن 31 سال. کارشناسی برق سال 90 با معدل 13 از ازاد قزوین،و ارشد برق سال 94 با معدل 15.5 از امیر کبیر . بین سال های 90 و 92 سابقه کار غیر بیمه ای میتونم جور کنم ولی سابقه بیمه فقط 6 ماه هست، و از سال 93 تا کنون سابقه کاری با بیمه دارم
    نمره ایلتس 6.5 اکادمیک داشتم که اکسپایر شده ولی برای اخذ مجددش مشکلی نیست.
    اینجوری که من متوجه شدم به جط شرایط تمکن مالی و تای، اخذ پذیرش در رشتهای که هم ارتباط به بکگراند من داشته باشه و هم در ایران نباشه خیلی مهم هست برای افزایش شانس ویزا. این درسته یا خیر؟
    و بعد شانس ویزای دانشگاه FDU چقدر هست؟
    به طور کلی با توجه به شرایط من شانس ویزا چقدر هست؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

Junior Member

دوستان من قصد اپلای برای ارشد رشته فیزیک در کانادا را دارم. دیروز با یک شرکت مهاجرتی نسبتا معروف تماس گرفتم برای مشاوره. به من گفتند که ویزاهای رشته فیزیک ریجکت میشوند. آیا این حرفشون واقعا صحت داره؟ من براشون توضیح دادم که گرایشم هیچ ربطی به فیزیک هسته ای ندارد ولی گفتند که فرقی نمیکند و همه ی فیزیکارو ریجکت میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط nrgsm نمایش پست ها
    دوستان من قصد اپلای برای ارشد رشته فیزیک در کانادا را دارم. دیروز با یک شرکت مهاجرتی نسبتا معروف تماس گرفتم برای مشاوره. به من گفتند که ویزاهای رشته فیزیک ریجکت میشوند. آیا این حرفشون واقعا صحت داره؟ من براشون توضیح دادم که گرایشم هیچ ربطی به فیزیک هسته ای ندارد ولی گفتند که فرقی نمیکند و همه ی فیزیکارو ریجکت میکنند.
    خیر چنین چیزی نیست،بعلاوه اینکه شما برای گرفتن ویزای دانشجویی اصلا نیازی به خدمات شرکت‌های مهاجرتی ندارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)