صفحه 389 از 402 نخستنخست ... 289339379380381382383384385386387388389390391392393394395396397398399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,881 تا 3,890 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط amircruise نمایش پست ها
    به نرخ دلار دولتی بوده . از حساب پدرم چیزی نذاشتم. دفعه دوم اشتباه کردم واسه لیسانس زدم باید یا همون کالج رو اقدام می کردم یا برای مستر IT می زدم که متاسفانه پذیرشش سخته برای من. حالا به نظرتون اگر این بار بخوام برای مستر اقدام کنم برای رشته خودم بزنم یا همون IT. فرقش این هست که برای رشته خودم راحت تر می تونم مستر پذیرش بگیرم ولی می ترسم آفیسر بگه چرا باز کلا رفتم سمت رشته عمران یا رشته های مرتبطش. به نظرتون چی کار کنم چه تغییراتی بدم؟
    شما هر مدلی رفتی همونو ادامه بده که قاعدتا همون ای تی . ولی این پولی که نشون دادی کمه. باید نرخ ازاد حساب کنی. از نرخ ازاد خبر دارن حتی شنیدم تو افیسر نوت زده بوده نرخ دلار 14 تومنه! فعلا کاری نکن. افیسر نوت بگیر ببین از چه چیزایی ایراد گرفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط farsxp نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ۷ ماه پیش اومدم کانادا و در موقعی که برای ویزا داشتم اقدام میکردم خیلی دوستان رو در جریان پروسه بستن پرونده قرار دادم. من وکیل و کارگزار نداشتم و کارهای پرونده رو خودم از اول تا آخر انجام دادم. با توجه به راهنمایی های خوبی که بچه های این فاروم داشتن و خیلی راهم روشن تر شد و با توجه به اینکه الان در کانادا مترجم پناهنده ها و ایرانی هایی که درگیرند با بیمه و کلاینتهای دفاتر وکلای مهاجرت هستم میخوام دوستان رو در جریان یک قضیه جدید قرار بدم.
    جدیدا با توجه به مشکلات اخیری که در ایران پیش اومد، آمار پناهندگی ایرانی ها در کانادا به شدت بالا رفت و حتی من چندین خانم مسن بالای ۷۰ سال که ویزیتوری اومده تا پسر ۱۸ ساله که با ویزای دانشجویی کالج سنکا اومده بودن رو جهت اخذ کمک دولتی به Ontario Works بردم. یعنی اینها همگی درخواست پناهندگی دادند.
    با توجه به این قضیه ما در دفاتر وکلا با آمار وحشتناک ریجکتی ویزای دانشجویی برخوردیم!!! ظرف چهار روز بعد از اتمام شلوغی ها، تمام کسانی که رفته بودن انگشت نگاری ریجکت شدن! طرف اصلا هیچکس رو کانادا نداشت ولی دلیل ریجکتی زده بودن تای به کانادا!
    این‌ influx ریجکتی رو جدی بگیرید و با توجه به توصیه این وکلا که کانادایی هستن و قطعا به صداقتشون شکی نیست، سعی کنید ۱ ترم دیفر کنید تا ببینیم اوضاع چجوری میشه. با این وضعیت بسیار تابلوئه دولت کانادا ترسیده و اعتمادش هم به ایرانیها بابت این همه درخواست پناهندگی از دست رفته.
    فعلا که قرار شده وکلا هیچ پرونده ای نفرستن برای انگشت نگاری تا با دولت مکاتبه کنن ببینن جریان چیه.
    سعی میکنم اخبار جدید رو بهتون اعلام کنم که بهترین تصمیم رو بگیرید
    موفق باشید
    Salam doost aziz,
    Shoma to in post goftid ke dg Dolate canada visaye tahsili nemide. alan yek mah gozashte !! taghiri dar reval visa dadaneshon ijad sode>
    mamnoonam ke pasookh midid

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    Salam doost aziz,
    Shoma to in post goftid ke dg Dolate canada visaye tahsili nemide. alan yek mah gozashte !! taghiri dar reval visa dadaneshon ijad sode>
    mamnoonam ke pasookh midid
    سلام دوست عزیز ، مطالبی که یکی از دوستان فرمودند صحیح نیست و هیچ مشکلی هم برای گرفتن ویزا وجود ندارد، هر کس بنا به شرایط خودش شانس دریافت ویزای دانشجویی دارد و این موضوع هیچ ارتباطی به ملیت افراد ندارد، برخی وکلا و افراد سودجو که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند متاسفانه با ارائه اطلاعات نادرست و شایعات بی اساس به این موضوعات دامن میزنند.از این به بعد لطفا با فونت فارسی تایپ کنید تا مطالب شما حذف نشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، مطالبی که یکی از دوستان فرمودند صحیح نیست و هیچ مشکلی هم برای گرفتن ویزا وجود ندارد، هر کس بنا به شرایط خودش شانس دریافت ویزای دانشجویی دارد و این موضوع هیچ ارتباطی به ملیت افراد ندارد، برخی وکلا و افراد سودجو که در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کنند متاسفانه با ارائه اطلاعات نادرست و شایعات بی اساس به این موضوعات دامن میزنند.از این به بعد لطفا با فونت فارسی تایپ کنید تا مطالب شما حذف نشود.
    سلام دوست عزیز،
    از شما متشکرم که به سؤال من پاسخ دادید. من سوالات دیگری هم دارم
    من 4 سال در ترکیه کار می کنم و برای مدیریت آموزش کارشناسی ارشد اپلای کردم و منتظر جوابم.
    آیا فکر می کنید وضعیت فعلی من شانس دریافت ویزا را کاهش می دهد. زیرا افسر ویزا ممکن است فکر کند که منی که تو ترکیه زندگی و کار می کنم قطعاً می خواهد به کانادا مهاجرت کند نه برای تحصیل.
    البته مدیر من نامه اشتغال به کار میده که از من دعوت می کند بعد از فارغ التحصیلی برای مدرسه کار کنم.
    می توانم حساب بانکی 30000 $ CAN را نشان دهم.
    37 ساله و مجرد هستم.
    سند خونه و ماشین ایران هم هست. حالا دیگه نمیدوم شناسنامه پدر ومادرم رو هم باید نشون بدم یا نه!؟
    میشه لطفاً به من بگید که شانس من برای گرفتن ویزا چقدره؟
    باز هم ممنوم

Junior Member

دوستان من یک سوالی داشتم و اجتیاج به راهنماییتون دارم
    من حدود 3 سال قبل برای اقامت دایم کانادا از طریق خوداشتغالی اقدام کردم که متاسفانه ریجکت شدم.
    و الان هم دارم مالزی لیسانس میخونم که دوسال دیگه تموم میشه.
    میخواستم بدونم با این ریجکتی و تجصیل در کشور دیگه واقعا من چقدر شانسم هست برای ویزای تحصیلی فوق لیسانس کانادا؟
    سنمم خدود 30 سال هست الان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Goose نمایش پست ها
    سلام دوستان من حدود ۲ ماه پیش از یک کالج پذیرش برای دوره ی یک ساله داشتم (فوق نیست) و برای ویزا اقدام کردم.
    به تازگی ویزام اومده و در حال رفتن هستم.
    خوشحال میشم اگر کمکی ازم بر بیاد انجام بدم.
    وقت بخیر. میشه لطفا همه شرایطتون و جزییات sop رو که دادید بفرمایید. اخه اینجور که از نظرات بقیه اعضا پیداس دوره کالج حتی پذیرش از بهترین هاش دیگه به ویزا منجر نمیشه . من تقریبا برای سال دیگه اردیبهشت ماه باید برم انگشت نگاری. ولی اینجور که پیداس بی فایدس . خوهشا اگر امکانش هست همه جزییات رو بگید

Junior Member

سلام تو رو خدا اگه میشه شرایط دقیق تون
    و sop تون رو بگذارید.
    من ۳۱ ساله هستم و برا کالج دو ساله از کالج معتبر میخام اقدام ویزا کنم در رشته
    *بیزنس ادمینستریشن مارکتینگ*
    مهندسی صنایع برنامه ریزی تحلیل سیستم ها دارم. که ۴ سال پیش فارغ التحصبل شدم ولی از ان زمان شرکت داشتم خودم منتها نه خودم رو بیمه کردم و نه هیچ نیروی کاری رو.
    متاهل م و همسرم دانشجو دکتری ایران هست و دلیل برا برگشتن ام. چون تنها میخوام اقدام کنم.

سلام دوستان، به نظر شما این تنش های اخیر چقدر در روند صدور ویزا تاثیر منفی داره؟ ممکنه باعث بشه همه رو ریجکت کنن؟ همسر من برای ویزای تحصیلی با دکتری فول فاند اقدام کرده و من هم به عنوان همراه برای sowp، بیومتریک رو ۳۱ دسامبر انجام دادیم و دو ژانویه اسک شدیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaiii نمایش پست ها
    سلام تو رو خدا اگه میشه شرایط دقیق تون
    و sop تون رو بگذارید.
    من ۳۱ ساله هستم و برا کالج دو ساله از کالج معتبر میخام اقدام ویزا کنم در رشته
    *بیزنس ادمینستریشن مارکتینگ*
    مهندسی صنایع برنامه ریزی تحلیل سیستم ها دارم. که ۴ سال پیش فارغ التحصبل شدم ولی از ان زمان شرکت داشتم خودم منتها نه خودم رو بیمه کردم و نه هیچ نیروی کاری رو.
    متاهل م و همسرم دانشجو دکتری ایران هست و دلیل برا برگشتن ام. چون تنها میخوام اقدام کنم.
    سلام من هم برای کالج مشابه اقدام کردم و ویزا گرفتم برای ترم ژانویه با این تقاوت که سنم کمتره و دوره ایی که اقدام کردم ۱ ساله است.
    چند ماه پیش گرفتم ویزا رو با کمک یک شرکت وکالت کانادایی

Junior Member

سلام ، من به عنوان نفر اصلی و همسرم به عنوان همراه برای ویزای دانشجویی ، به دلیل اینکه فقط دویست میلیون تو حساب مادم بود با گردش 600میلیون سه ماهه و فقط پنجاه میلیون تو حساب همسرم ریجکت شدیم.گردش مالی که من و همسرم اون موقع ارایه دادیم ماهی 3 یا 4 میلیون بود .درواقع وکیلمون گفت وقتی ساپورتر معرفی میکنی نیازی به گذاشتن پول تو حساب خودت که نفر اصلی هستی نداری.حالا ما این سری میخوایم بگیم که پول داشتیم به صورت دلار و سکه ولی به توصیه وکیلمون اونارو نفروختیم و البته مبلغی هم بگیم از مادرم گرفتیم و ایندفعه حساب بانکیه ایشونو نشون ندیم. 370میلیون همسرم تو حساب بلند مدت سه ماهه که گردشی نداره و گردش یک حساب کوتاه مدت دیگر که حقوق و پولی که از پروژه های کاریش میاد رو ارائه بدیم. خودم هم یک حساب کوتاه مدت 200 میلیونی. حالا چند تا سوال دارم خواهش میکنم کسی میدونه جوابمو بده ، خیلی کمک بزرگی میشه بهم.
    1-اینکه هیچ حسابی اینبار از مادرم ارایه ندم منطقیه و پولشو به حساب ما ریخته؟
    2- ایا من یا همسرم وقتی گفتیم دلار سکه داشتیم نیازه که به صورت تدریجی پولو اضافه کنیم یا نه همون حساب بلند مدت بدون گردش منطقیه
    3-اگرچه گردش از حساب دیگه با مبلغ بیشتری مثلا ماهیانه ده میلیون ارائه میدیم. اما کلا میخوام بدونم این نحو ارائه دادن تمکن مشکلی نداره و ریسکی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)