صفحه 395 از 402 نخستنخست ... 295345385386387388389390391392393394395396397398399400401402 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,941 تا 3,950 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    خیلی متاسفم. میشه در مورد پروندتون ی مقدار بفرمایید.چند سالتون هست و چند سال گپ داشتید!؟ دو هفته بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن جواب اومد یا بعد از دادن بایو!؟

ممنون از راهنماییتون
    درود بر شما، وقت بخیر
    32 سال و بعد از ارشد 6 سال مشغول به کار بودم و گواهی کار ارائه دادم (برای گپ تحصیلی). دو هفته بعد از ارسال پرونده جواب آمد (10 روز بعد از بایومتریک و 6 روز بعد از ارسال پرونده پزشکی). کلاً ارسال پرونده، بایو متریک، ارسال پرونده پزشکی و دریافت چواب 14 روز دقیق طول کشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    درود بر شما، وقت بخیر
    32 سال و بعد از ارشد 6 سال مشغول به کار بودم و گواهی کار ارائه دادم (برای گپ تحصیلی). دو هفته بعد از ارسال پرونده جواب آمد (10 روز بعد از بایومتریک و 6 روز بعد از ارسال پرونده پزشکی). کلاً ارسال پرونده، بایو متریک، ارسال پرونده پزشکی و دریافت چواب 14 روز دقیق طول کشید.
    جسارتا میتونم کاور لتر و استادی پلنتون رو شخصی برام بفرستید ؟ و اینکه شما هیچ نامه بانکی ارائه داده بودید؟

Junior Member

جسارتا میتونم کاور لتر و استادی پلنتون رو شخصی برام بفرستید ؟ و اینکه شما هیچ نامه بانکی ارائه داده بودید؟
    درود بر شما، وقت بخیر
    عزیز من دانشجوی دکترا هستم و برای ویزا کاور لتر و استادی پلن ارائه ندادم. فقط دلایل انصراف از دوره فعلی و شروع دوره دکترای جدید در کانادا را ارائه کردم. گواهی تمکن مالی هم کمتر از 10000دلار بود؛ در حالیکه پذیرش با بورسیه کامل است. به نظر می رسد که آفیسر را قانع نکرده و ایشون نیاز به گواهی 10000 هزار دلاری دارند.
    با سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh2019 نمایش پست ها
    درود بر شما، وقت بخیر
    عزیز من دانشجوی دکترا هستم و برای ویزا کاور لتر و استادی پلن ارائه ندادم. فقط دلایل انصراف از دوره فعلی و شروع دوره دکترای جدید در کانادا را ارائه کردم. گواهی تمکن مالی هم کمتر از 10000دلار بود؛ در حالیکه پذیرش با بورسیه کامل است. به نظر می رسد که آفیسر را قانع نکرده و ایشون نیاز به گواهی 10000 هزار دلاری دارند.
    با سپاس
    دوست عزیز تا اونجاییکه بنده اطلاع دارم، بدون استادی پلن و توضیح دقیق آنچه قراره از درس خوندن تو کانادا بهتون برسه، موفقیت ویزا تقریبا صفره!! آلبته امیدوارم دوستانی ک آگاهی بیشتری دارن نظرشون رو بگن. به نظر بنده ریسک خیلی بزرگی انجام دادید. اگر تصمیم دارید دوباره اپلای کنید، حتما با آگاهی کامل و راهنمایی این فروم پیش برید.

سلام دوستان،
    من طبق درخواست دانشگاهم تو کانادا، کپی مدارک دانشگاهی رو تو ی پاکت گذاشتم و دانشگاه مهر موم کرد. و خودم بردم ترکیه و از طریق پست اونا فرستادم. حالا اونا قبول نکردن و میگن باید مستقیم از دانشگاه بیاد. سری قبلی ک من رفتم دانشگاه گفت ک مدرک رو برای جایی پست نمیکنه.!! حالا به نظرتون باید چه کار کنم !!؟ جایی تو ایران هست ک این مدارک رو به خارج از کشور و دانشگاه مربوطه پست کنه؟؟! ی جایی ک کارم شیک رسمی انجام بده,,?.,,
    ممنونم از جوابتون

سلام دوستان، از بچه هایی ک در دو ماه اخیر اپلای کردن کسی اپروو یا ریجکت شده!؟ ممنون میشم از پروسه پروندهاتون اطلاع رسانی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashi32_2003 نمایش پست ها
    درود
    دوستان من متولد 64 هستم برای MBA وست کانادا ونکوور(ucw) اقدام کردم ویزا ریفیوز شدم دوباره اقدام کردم بازهم دوهفته بعد ریفیوز شدم .مجرد هستم ایلتس 6.5 معدلم زیر14 تمکن حدودا 600میلیونی گزاشتم .سند ملک و...

موسسه ای که اقدام کرد واسم گفت دوباره اقدام کن الکی ریفیوز شدی بی دلیل و ... دلیل ریفیوزیم family tie و هدف سفر بود و میگن دوباره اقدام کن و بودن کسانیکه بعد 4 بار اقدام ویزا شدن و اینطور صحبتها

حالا ایا برای سومین بار اقدام کنم؟ واقعا موندم

لطفا راهنماییم کنید

سلام
    من دقیقا شرایط شمارو دارم با این تفاوت که همسرم هم به عنوان همراه اقدام کرد، برای همین دانشگاه اقدام کردم و اینکه سریه قبل هردو ریجکت شدیم. توی پروندتون نسبت به سریه قبلی چه تغییری دادید؟ چیو عوض کردید و دوباره اقدام کردید.
    پول تمکن چند وقت توی حسابتون بود؟ پاسختون خیلی میتونه کمکم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط anita1368 نمایش پست ها
    سلام
    من دقیقا شرایط شمارو دارم با این تفاوت که همسرم هم به عنوان همراه اقدام کرد، برای همین دانشگاه اقدام کردم و اینکه سریه قبل هردو ریجکت شدیم. توی پروندتون نسبت به سریه قبلی چه تغییری دادید؟ چیو عوض کردید و دوباره اقدام کردید.
    پول تمکن چند وقت توی حسابتون بود؟ پاسختون خیلی میتونه کمکم کنه.ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام. ببخشید میشه بفرمایید کی سابمیت کردید و کی رفیوز شدید!؟ اخیرا بوده یا برا پارسال!؟

Junior Member

سلام. ببخشید میشه بفرمایید کی سابمیت کردید و کی رفیوز شدید!؟ اخیرا بوده یا برا پارسال!؟
    سبلام، پارسال 25 ابان رفیوز شدیم.دو هفته قبلشم رفته بودیم انگشت نگاری

سلام دوستان،
    من از اونجایی ک خیلی پیگیری میکنم، تا به حال تعداد زیادی از دانشجوهای دکتری و چند تا هم مستر ( با هم حدود ۱۵۰ تا دانشجو) رو اطلاع دارم ک اپروو اولیه شدن!!! خیلی هاشون تو همین اگست اپلای کرده بودن و جواب اپرووشون تو کمتر از دو هفته اومده!!!! اما من ۲ ماه پیش سابمیت کردم و بایو دادم و تازه هفته پیش الیجیبیلیتی اپدیت شد و دیگه هیچ خبری نشده!! حالا از اونجایی ک خود دولت کانادا گفته اکثرا پرونده ها رو تا قبل از شروع کلاسهای سپتامبر بررسی میکنه، به نظرتون چقدر احتمال هست ک پرونده من رد شده باشه!؟؟ والا ی بارم وب فرم زدم و تمپلیت همیشگی جواب دادن!! کسی میتونه از تجربیاتشون اینجا بگه؟
    ممنونم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)