صفحه 396 از 402 نخستنخست ... 296346386387388389390391392393394395396397398399400401402 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,951 تا 3,960 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من از اونجایی ک خیلی پیگیری میکنم، تا به حال تعداد زیادی از دانشجوهای دکتری و چند تا هم مستر ( با هم حدود ۱۵۰ تا دانشجو) رو اطلاع دارم ک اپروو اولیه شدن!!! خیلی هاشون تو همین اگست اپلای کرده بودن و جواب اپرووشون تو کمتر از دو هفته اومده!!!! اما من ۲ ماه پیش سابمیت کردم و بایو دادم و تازه هفته پیش الیجیبیلیتی اپدیت شد و دیگه هیچ خبری نشده!! حالا از اونجایی ک خود دولت کانادا گفته اکثرا پرونده ها رو تا قبل از شروع کلاسهای سپتامبر بررسی میکنه، به نظرتون چقدر احتمال هست ک پرونده من رد شده باشه!؟؟ والا ی بارم وب فرم زدم و تمپلیت همیشگی جواب دادن!! کسی میتونه از تجربیاتشون اینجا بگه؟
    ممنونم از راهنماییتون

سلام
    میشه بپرسم منبع شما چیه

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalee112 نمایش پست ها
    سلام
    میشه بپرسم منبع شما چیه
    بله. گروه های تلگرامی و اطرافیان. و من کلی نگرانم اگه پرونده من رد شده باشه و الکی منتظر باشم .!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

با سلام
    دوستان، آیا تا به حال ویزای کسی به خاطر حمایت مالی یکی از افراد خانواده که اقامت کانادا را دارند، رد شده ؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کلاسم اواخر دی ماه شروع میشه و با توجه به اینکه تازه اعلام شد کالجی که انتخاب کردم جزو حضوری هاست، الان باید برای ویزا اقدام کنم...
    اینکه کمتر از دو ماه مونده به کلاس بخوایم اقدام بکنیم برای ویزا روی ویزا شدن اثر داره؟ کسی تجربه مشابه ای داره در این زمینه؟ ممنون میشم نظر و تجربیاتتون رو باهام به اشتراک بذارید. بایومتریک قبلا انجام دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط specter نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کلاسم اواخر دی ماه شروع میشه و با توجه به اینکه تازه اعلام شد کالجی که انتخاب کردم جزو حضوری هاست، الان باید برای ویزا اقدام کنم...
    اینکه کمتر از دو ماه مونده به کلاس بخوایم اقدام بکنیم برای ویزا روی ویزا شدن اثر داره؟ کسی تجربه مشابه ای داره در این زمینه؟ ممنون میشم نظر و تجربیاتتون رو باهام به اشتراک بذارید. بایومتریک قبلا انجام دادم
    سلام. حضوری منظورتون چیه؟ اگر منظورتون اینه که کالج شما در آخرین آپدیت به لیست کرونا ردی اینستتوشنز اضافه شده ولی دورتون فعلا آنلاینه تا اطلاع ثانوی ، که هیچ مشکلی نیست و میتونید اقدام کنید ولی جوابتون میره برای febuary or march
    ولی اگر باید سر کلاس حاضر باشید در دی ماه ، اقدام نکنید ، دیفر کنید چون نه تنها نمیرسن بررسی کنن بلکه ممکنه ریجکت هم بکنن.

Junior Member

مرسی از جواب شما
    بله کالج تازه به لیست کرونا اضافه شده و طبق سایت خود کالج، کلاس ژانویه رو زده فعلا انلاین.
    بنابراین برای ویزا اقدام کنم؟ الان که میگن تایید اولیه برداشته شده پس جطور باید در کلاس ها شرکت کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sbenyamin نمایش پست ها
    سلام. حضوری منظورتون چیه؟ اگر منظورتون اینه که کالج شما در آخرین آپدیت به لیست کرونا ردی اینستتوشنز اضافه شده ولی دورتون فعلا آنلاینه تا اطلاع ثانوی ، که هیچ مشکلی نیست و میتونید اقدام کنید ولی جوابتون میره برای febuary or march
    ولی اگر باید سر کلاس حاضر باشید در دی ماه ، اقدام نکنید ، دیفر کنید چون نه تنها نمیرسن بررسی کنن بلکه ممکنه ریجکت هم بکنن.

مرسی از جواب شما
    بله کالج تازه به لیست کرونا اضافه شده و طبق سایت خود کالج، کلاس ژانویه رو زده فعلا انلاین.
    بنابراین برای ویزا اقدام کنم؟ الان که میگن تایید اولیه برداشته شده پس جطور باید در کلاس ها شرکت کرد ؟
    دانشگاه ها دو صورت هستن . یه سری بدون ویزا هم میگن ما مشکلی نداریم اگر میخواین بیاین ثبت نام کنید شروع کنید تا ویزاتون بیاد . البته اگر نیاد باز ریفاند دانشگاه ها متفاوته باید سوال کنید. یه سری هم میگن تا ویزا نشدی نیا ثبت نام . من دانشگاه شما رو نمیدونم و این قضیه هم سود داره هم ضرر. سودش اینه که اگر الان ثبت نام کنید و بخونید ، و بعدا ویزاتون بیاد یه ترمو انلاین رد میکنید و هزینه یه ترم زندگی میمونه جیبتون/ ضررش هم که مشخصه دیگه ویزا نشید و در بد ترین حالت دانشگاه هم هیچی ریفاند نکنه / تصمیم با شماست ولی من باشم دیفر میکنم به ورودی بعدی و با نامه دیفر برای ویزا اقدام میکنم.
    الان خیلی ها چند ماهه منتظرن جواب ویزا باید . بعید میدونم به این ترم برسید.

Junior Member

دانشگاه ها دو صورت هستن . یه سری بدون ویزا هم میگن ما مشکلی نداریم اگر میخواین بیاین ثبت نام کنید شروع کنید تا ویزاتون بیاد . البته اگر نیاد باز ریفاند دانشگاه ها متفاوته باید سوال کنید. یه سری هم میگن تا ویزا نشدی نیا ثبت نام . من دانشگاه شما رو نمیدونم و این قضیه هم سود داره هم ضرر. سودش اینه که اگر الان ثبت نام کنید و بخونید ، و بعدا ویزاتون بیاد یه ترمو انلاین رد میکنید و هزینه یه ترم زندگی میمونه جیبتون/ ضررش هم که مشخصه دیگه ویزا نشید و در بد ترین حالت دانشگاه هم هیچی ریفاند نکنه / تصمیم با شماست ولی من باشم دیفر میکنم به ورودی بعدی و با نامه دیفر برای ویزا اقدام میکنم.
    الان خیلی ها چند ماهه منتظرن جواب ویزا باید . بعید میدونم به این ترم برسید.
    آره کالج من هم میگه اول ویزا شید بعد شروع کلاس.. برای همین احتمالا ریسک میکنم.
    یا ویزا میشه که حله
    یا نمیشه که با نامه ریجکتی پولم رو از کالج میگیرم.. سوالم بیشتر همین بود که چقدر احتمالش هس زیر 2 ماه ویزا بدن؟

آره کالج من هم میگه اول ویزا شید بعد شروع کلاس.. برای همین احتمالا ریسک میکنم.
    یا ویزا میشه که حله
    یا نمیشه که با نامه ریجکتی پولم رو از کالج میگیرم.. سوالم بیشتر همین بود که چقدر احتمالش هس زیر 2 ماه ویزا بدن؟
    صفر به نظرم. الان کسانیکه Driect Stream اپلای میکنن مثل هندی ها و پاکستانی ها ، اینا باید دو هفته ای جواب بگیرن ولی الان اکثرا دو یا سه ماهی هست که منتظرن. حالا ایرانیا که نرمال استریم هستند . در ضمن در سایت IRCC الان پروسس تایم فکر میکنم شده 16 هفته برای ما ایرانیا. البته بعد از ژانویه چون بار کاری سبک میشه ساید به 7 یا 8 هفته کاهش پیدا کنه.

Junior Member

صفر به نظرم. الان کسانیکه Driect Stream اپلای میکنن مثل هندی ها و پاکستانی ها ، اینا باید دو هفته ای جواب بگیرن ولی الان اکثرا دو یا سه ماهی هست که منتظرن. حالا ایرانیا که نرمال استریم هستند . در ضمن در سایت IRCC الان پروسس تایم فکر میکنم شده 16 هفته برای ما ایرانیا. البته بعد از ژانویه چون بار کاری سبک میشه ساید به 7 یا 8 هفته کاهش پیدا کنه.

درسته منم تو سایت دیدم 16 هفته است..
    دو سال ونیم پیش ویزای تحصیلی یکی از اشناهام یک ماهه اومد. مورد های دیگه ای هم بوده که تو نت هست. میدونم شانس کمه ولی خب چاره دیگه ای ندارم. توکل به خدا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)