صفحه 397 از 402 نخستنخست ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,961 تا 3,970 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

اینم نتیجه رد ویزای من:
    سابمیت درخواست: 8 دسامبر
    بایومتریک: 21 دسامبر آنکارا
    نامه کارسپاند: 12 فوریه (راجع به بایومتریک بود)
    نامه ریجکت: 13 فوریه
    دلیل ریجکت:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

سن 29 سال
    مقطع دکترا رشته الکترونیک دانشگاه ویکتوریا
    تمکن مالی بیشتر از کل هزینه های کل تحصیل بود.
    تای: خانواده (که چیز خاصی نداشتم)
    ترم ژانویه آنلاین شروع کرده بودم.
    سربازیم پارسال تموم شد و بعدش می خواستم اپلای کنم که بخاطر کرونا کارام عقب افتاد.

کسی پیشنهادی داره؟
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Gav1991 نمایش پست ها
    اینم نتیجه رد ویزای من:
    سابمیت درخواست: 8 دسامبر
    بایومتریک: 21 دسامبر آنکارا
    نامه کارسپاند: 12 فوریه (راجع به بایومتریک بود)
    نامه ریجکت: 13 فوریه
    دلیل ریجکت:
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on your family ties in Canada and in your country of residence.
    • I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay, as stipulated in subsection 216(1) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

سن 29 سال
    مقطع دکترا رشته الکترونیک دانشگاه ویکتوریا
    تمکن مالی بیشتر از کل هزینه های کل تحصیل بود.
    تای: خانواده (که چیز خاصی نداشتم)
    ترم ژانویه آنلاین شروع کرده بودم.
    سربازیم پارسال تموم شد و بعدش می خواستم اپلای کنم که بخاطر کرونا کارام عقب افتاد.

کسی پیشنهادی داره؟
    واقعا متاسفم دوست عزیز. من هم ابن تجربه تلخ رو دارم و میدونم دقیقا چه حالی دارید. اما به نظرم نا امید نشید. دیروز تو برنامه اکسپرس انتری 27600 نفر دعوت شدند ک کاملا عجیب غریب و بی سابقه هست. خیلی از کارشناسا فکر میکنن اشتباه سیستمی بوده در حالی که واقعیت داره. این یعنی اینکه به شدت به مهاجر نیاز دارن. پیشنهاد بنده اینه که اپلای کنید برای افیسر نوت و تمام دغدغه های افیسر رو پوشش بدید. ۹۰ درصد قبولی به استادی پلن ربط داره.
    فقط میشه بفرمایید تاریخ اپدیت الیجیبیلیتی شما کی بوده؟ چند وقت قبل از ریجکتیتون بررسی الیجیبیلیتی شروع شده؟ و اینکه سلف فاند بودید یا فول فاند؟ ممنونم

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Abouabou نمایش پست ها
    واقعا متاسفم دوست عزیز. من هم ابن تجربه تلخ رو دارم و میدونم دقیقا چه حالی دارید. اما به نظرم نا امید نشید. دیروز تو برنامه اکسپرس انتری 27600 نفر دعوت شدند ک کاملا عجیب غریب و بی سابقه هست. خیلی از کارشناسا فکر میکنن اشتباه سیستمی بوده در حالی که واقعیت داره. این یعنی اینکه به شدت به مهاجر نیاز دارن. پیشنهاد بنده اینه که اپلای کنید برای افیسر نوت و تمام دغدغه های افیسر رو پوشش بدید. ۹۰ درصد قبولی به استادی پلن ربط داره.
    فقط میشه بفرمایید تاریخ اپدیت الیجیبیلیتی شما کی بوده؟ چند وقت قبل از ریجکتیتون بررسی الیجیبیلیتی شروع شده؟ و اینکه سلف فاند بودید یا فول فاند؟ ممنونم
    - اون تعداد زیاد برنامه اکسپرس انتری مربوط به Canadian Experience Class بوده که مال کساییه که اونجا سابقه کار کانادایی دارن.
    - چطوری می تونم درخواست آقیسر نوت بدم؟
    - 8 دسامبر سابمیت کردم. فرداش اسک CV و 7 سوال شدم و فرستادم. 4 ژانویه یه آپدیت با ایمیل اومد که مربوط به additional documents بود. نوشته بود بررسی مدارک اضافه رو شروع کردیم. فکر کنم مربوط به اسک بود. یه ماه بعد هم که ریجکت شدم.
    - من سلف فاند بودم. فکر کنم مشکل اصلی همین بوده.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

- اون تعداد زیاد برنامه اکسپرس انتری مربوط به Canadian Experience Class بوده که مال کساییه که اونجا سابقه کار کانادایی دارن.
    - چطوری می تونم درخواست آقیسر نوت بدم؟
    - 8 دسامبر سابمیت کردم. فرداش اسک CV و 7 سوال شدم و فرستادم. 4 ژانویه یه آپدیت با ایمیل اومد که مربوط به additional documents بود. نوشته بود بررسی مدارک اضافه رو شروع کردیم. فکر کنم مربوط به اسک بود. یه ماه بعد هم که ریجکت شدم.
    - من سلف فاند بودم. فکر کنم مشکل اصلی همین بوده.
    تشریف بیارید دایرکت اسم اون شرکتی ک افیسر نوت میگیره بهتون بدم

- چطوری می تونم درخواست افيسر نوت بدم؟
    .
    سلام،

اين لينك رو چك كنيد

gcmsapp.com

اگر كشور محل سكونت رو ايران انتخاب كنيد، هم به ريال محاسبه ميكنه هم در مقايسه با نرخ دلاري، ارزونتره و با كارت شتاب پرداخت ميكنيد (براي سفارش به وي پي ان بايد متصل بشيد)
    ویرایش توسط Soheilhs : February 21st, 2021 در ساعت 12:44 AM
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

Junior Member mahmood majdi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

سلام وقت بخیر
    سال نو همه دوستان مبارک
    دیروز نامه ریجکتی ویزای تحصلی اومد بنا به دلایل زیر:
    دلیل ریجکت:
    نمیدونم چکاری باید انجام بدم.
    از نظر خودم همه مدارکم کامل بود.
    40 ساله
    پدیرش پست بک دیپلما برای ام بی ای دانشگاه تامپسون ریورز
    متاهل دارای دو فرزند
    تمکن مالی 620 میلیون باضافه 8500 دلار کانادا دپازیت دانشگاه
    گواهی اشتغال به تحصیل از شرکت و محل کار همسرم در ایران با موافقت دو سال مرخصی تحصیلی ( بیش از 15 سال در این شرکت کار میکنم)
    اسناد خونه زمین باغ و مغازه
    نوشتم کل بستگانم در ایران هستند و فامیل تو کانادا ندارم.
    پدر ناراحتی قلبی داره و دو برادر ناشنوا که به من نیاز دارند و وابستگی خاصی دارم به خانواده و تمام مدارکشون هم ضمیمه کردم.
    دولینگو 125
    مدارک تحصیلی خودم و همسرم
    ---------
    خودم اقدام کردم - بعد بایومتریک که تاریخ 5 اسفند بود نامه ریجکتی 29 اسفند اومد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند چکار کنم. چه مدرکی رو اضافه یا کم کنم تا دوباره اقدام کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood majdi نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    سال نو همه دوستان مبارک
    دیروز نامه ریجکتی ویزای تحصلی اومد بنا به دلایل زیر:
    دلیل ریجکت:
    نمیدونم چکاری باید انجام بدم.
    از نظر خودم همه مدارکم کامل بود.
    40 ساله
    پدیرش پست بک دیپلما برای ام بی ای دانشگاه تامپسون ریورز
    متاهل دارای دو فرزند
    تمکن مالی 620 میلیون باضافه 8500 دلار کانادا دپازیت دانشگاه
    گواهی اشتغال به تحصیل از شرکت و محل کار همسرم در ایران با موافقت دو سال مرخصی تحصیلی ( بیش از 15 سال در این شرکت کار میکنم)
    اسناد خونه زمین باغ و مغازه
    نوشتم کل بستگانم در ایران هستند و فامیل تو کانادا ندارم.
    پدر ناراحتی قلبی داره و دو برادر ناشنوا که به من نیاز دارند و وابستگی خاصی دارم به خانواده و تمام مدارکشون هم ضمیمه کردم.
    دولینگو 125
    مدارک تحصیلی خودم و همسرم
    ---------
    خودم اقدام کردم - بعد بایومتریک که تاریخ 5 اسفند بود نامه ریجکتی 29 اسفند اومد.
    دوستان لطفا راهنمایی کنند چکار کنم. چه مدرکی رو اضافه یا کم کنم تا دوباره اقدام کنم.
    این فمیلی تای که مینویسن یه جمله کلیه که برای همه می نویسن. باید درخواست آفیسر نوت بدید و ببینید دقیقا چرا رد شدید. گاهی رد شدنتون اصلا ربطی به فمیلی نداره!! بعد میتونید تصمیم گیری بهتری کنید، یه سری مدارک رو تغییر بدید و باز اپلای کنید. تا اون موقع من چند تا سوال دارم اگر دوست داشتید جواب بدید.
    1. تحصیلاتتون توی ایران چی بوده و چقدر گپ تحصیلی دارید و آیا تمام این مدت گپ رو کار میکردید؟
    2. با توجه به قیمت دلار الان (دلار بازار و نه بانکی)، 620 میلیون چند دلار کانادا میشه؟
    3. 8500 دلار که فرمودید شهریه تون بوده برای یک ترم؟
    4. طول دوره تحصیلتون چقدره؟
    5. برای همسرتون درخواست ورک پرمیت دادید؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    این فمیلی تای که مینویسن یه جمله کلیه که برای همه می نویسن. باید درخواست آفیسر نوت بدید و ببینید دقیقا چرا رد شدید. گاهی رد شدنتون اصلا ربطی به فمیلی نداره!! بعد میتونید تصمیم گیری بهتری کنید، یه سری مدارک رو تغییر بدید و باز اپلای کنید. تا اون موقع من چند تا سوال دارم اگر دوست داشتید جواب بدید.
    1. تحصیلاتتون توی ایران چی بوده و چقدر گپ تحصیلی دارید و آیا تمام این مدت گپ رو کار میکردید؟
    2. با توجه به قیمت دلار الان (دلار بازار و نه بانکی)، 620 میلیون چند دلار کانادا میشه؟
    3. 8500 دلار که فرمودید شهریه تون بوده برای یک ترم؟
    4. طول دوره تحصیلتون چقدره؟
    5. برای همسرتون درخواست ورک پرمیت دادید؟
    د
    ----------------------------------
    لیسانس مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-علمی کاربردی-10 سال و همشو یکجا مشغول بودم.
    حدود 31 هزار دلار کانادا
    شهریه یک ترم
    2 سال
    بله درخواست دادم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood majdi نمایش پست ها
    د
    ----------------------------------
    لیسانس مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید-علمی کاربردی-10 سال و همشو یکجا مشغول بودم.
    حدود 31 هزار دلار کانادا
    شهریه یک ترم
    2 سال
    بله درخواست دادم
    خب باید در هر حال منتظر جواب آفیسر نوت بمونید تا ببینید دقیقا چه ایرادی گرفتن ولی از چیزهایی که بهش زیاد ایراد میگیرن و ممکنه شامل حال شما هم بشه اینهاست:
    1- توی نامه تون باید کامل شرح داده باشید که: 1) چرا ام بی ای رو انتخاب کردید، 2) ارتباطش با رشته قبلیتون چی بوده و 3) اینکه بعد از برگشت به ایران این رشته توی ایران چطور میتونه بهتون کمک کنه در شغلتون
    2- تمکن مالیتون حتی با وجود داشتن سند ملک و ماشین و غیره کم میتونه باشه. اونها تا جایی که من دیدم بیشتر به پولی که الان نقد در دستتون دارید برای تمکن مالی نگاه میکنند. 31 هزار تا برای یک خانواده 4 نفری دم مرزه. شاید هم با این مشکل نداشته باشند. باید دید آفیسر چی گفته.
    3- این رو توی نوت هیچوقت نمیگن ولی به خصوص الان، با توجه به اینکه اقتصاد به خاطر کرونا به هم ریخته و خیلی ها بیکار شدن، احتمال اینکه ورک پرمیت بدن به کسی پایینتره. اما اگر مصمم هستید که حتما ورک پرمیت بگیرید، برای همسرتون هم باید به اندازه خودتون یک پرونده خیلی قوی ببندید. شما هم باید اثبات کنید که همسرتون توی کارش نمونه است و چقدر میتونه به درد کانادا بخوره و هم باید اثبات کنید که به هیچ عنوان علاقه ندارید بمونید توی کانادا بعد از تحصیلتون!
    درست نوشتن اون نامه اس او پی یا اکسپلنیشن لتر به خصوص برای پرونده هایی که مستر یا دکترا نیستن، خیلی خیلی خیلی مهمه. اون نامه باید برای شما و همسرتون جدا جدا نوشته بشه و حتما کامل توش توضیح بدید و اثبات کنید که میخواهید برگردید ایران، چرا رفتن به کانادا بهتون کمک میکنه در آینده توی ایران، چطور میخواهید اونجا که هستید خودتون رو از نظر مالی تامین کنید و ...
    در عین حال هر کدوم از این نامه ها از یک صفحه بیشتر نشن!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    خب باید در هر حال منتظر جواب آفیسر نوت بمونید تا ببینید دقیقا چه ایرادی گرفتن ولی از چیزهایی که بهش زیاد ایراد میگیرن و ممکنه شامل حال شما هم بشه اینهاست:
    1- توی نامه تون باید کامل شرح داده باشید که: 1) چرا ام بی ای رو انتخاب کردید، 2) ارتباطش با رشته قبلیتون چی بوده و 3) اینکه بعد از برگشت به ایران این رشته توی ایران چطور میتونه بهتون کمک کنه در شغلتون
    2- تمکن مالیتون حتی با وجود داشتن سند ملک و ماشین و غیره کم میتونه باشه. اونها تا جایی که من دیدم بیشتر به پولی که الان نقد در دستتون دارید برای تمکن مالی نگاه میکنند. 31 هزار تا برای یک خانواده 4 نفری دم مرزه. شاید هم با این مشکل نداشته باشند. باید دید آفیسر چی گفته.
    3- این رو توی نوت هیچوقت نمیگن ولی به خصوص الان، با توجه به اینکه اقتصاد به خاطر کرونا به هم ریخته و خیلی ها بیکار شدن، احتمال اینکه ورک پرمیت بدن به کسی پایینتره. اما اگر مصمم هستید که حتما ورک پرمیت بگیرید، برای همسرتون هم باید به اندازه خودتون یک پرونده خیلی قوی ببندید. شما هم باید اثبات کنید که همسرتون توی کارش نمونه است و چقدر میتونه به درد کانادا بخوره و هم باید اثبات کنید که به هیچ عنوان علاقه ندارید بمونید توی کانادا بعد از تحصیلتون!
    درست نوشتن اون نامه اس او پی یا اکسپلنیشن لتر به خصوص برای پرونده هایی که مستر یا دکترا نیستن، خیلی خیلی خیلی مهمه. اون نامه باید برای شما و همسرتون جدا جدا نوشته بشه و حتما کامل توش توضیح بدید و اثبات کنید که میخواهید برگردید ایران، چرا رفتن به کانادا بهتون کمک میکنه در آینده توی ایران، چطور میخواهید اونجا که هستید خودتون رو از نظر مالی تامین کنید و ...
    در عین حال هر کدوم از این نامه ها از یک صفحه بیشتر نشن!
    -------------------------
    31 هزارتا + 8500 دلاری که واریز کردم= 39500 دلار کانادا
    استادی پلن یا sop رو دادم یه وکیل برام نوشته
    همسرم هم رزومه کاری خوبی ، همراه با مرخص کاری از محیط کارش داشته
    زمبن و ماشین هم به نامش بوده که تو قسمت خودش بارگداری شده
    ---
    بهنظر شما الان چگار کنم. درخاست نتدادن خودش پروسه طولانی داره و ما از ایران نمیتونیم انجام بدیم. جوابش هم بیش از یکماه طول میکشه- نمیخوام این همه منتظر بمونم. باید تام نامه ها رو مجددا دریافت و ترجمه کنم.
    در حال حاضر حدود یکماه از مدارک میگذره و اعتبار داره- تمکن با بدبختی جور کردم.
    یه پدیرش مستر از دانشگاه اف دی یو دارم. البتهدیفر کردم برای بهمن- بهتر نیست با این پدیرش درخواست مجدد بدم و یه ویرایشی تو اتسادی پلنم داشته باشم.
    ممنون میشم ایمیل بدید تا برای شما ارسال کنم و یه نگاهی بندازید.
    سپاس
    تلگرام mdmi59
    جی میل : mahmood.majdi@gmail.com
    9010225115
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)