صفحه 4 از 402 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : اگه سفارت ويزا را رد كند چه كار ميشه كرد

برای اثبات برگشتن به ایران باید ببینن که اینجا اینقدر دلیل دارین که برگردین ...چیزی که فرمالیته شده و همه استفاده می کنند یه نامهء job offer که از محل کار می گیرن واسهء اینکه بگن زمانی که برگشتن براشون اینجا کار پیدا می شه ... داشتین این رو ؟؟؟ ... اما مهمتر اینکه توی حرفاتون این رو نشون بدین که اینجا رو دوست دارین و دوری خانواده سخته و زیاد هم خودتون کشته مرده کانادا نشون ندین ... حتی خوبه توی صحبت هاتون یه جا بگین که برای دانشگاه های کشورهای دیگه هم اپلای کردین و جواب هم گرفتین ( البته اگه واقعآ اپلای کرده باشین ) !!! ... منم با عابد موافقم ... اگه فاند داشته باشین خیلی کارتون راحتتر میشه برای دوباره اقدام کردن...

موفق باشید ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط niroomandh
    Salam
    where you went to get visa and when?
    قاعدتا باید سفارت کانادا توی تهران رفته باشن دیگه ! ...
    مگه اینکه کلآ یه کشور دیگه الان مقیم باشن ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negar85
    من از يه دانشگاه توي مونترال پذيرش گرفتم و مداركم هم براي سفارت كامل بود ولي سفارت ويزا نداد چيكار ميشه كرد؟ ( دلايل رد: اثبات برگشت به ايران) . مي خواستم بدونم مي شه اعتراض داد و رسيدگي مي كنند و براي رفع اثبات برگشت به ايران چه مداركي لازم است؟ >
    سلام
    من هم برای ویزا برای Fall 2008 اقدام کردم, هفته دیگه جوابش میاد. میشه لطفا بگین از کدوم دانشگاه, برای چه مقطعی و برای چه ترمی و با چه فاندی پذیرش داشتین.
    برای اثبات برگشت به ایران معمولاً Bankstatement و سند خونه و joboffer ارائه می کنند, شما کدوم اینها را ارائه کرده بودید؟
    ممنون

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    نقل قول نوشته اصلی توسط negar85
    من از يه دانشگاه توي مونترال پذيرش گرفتم و مداركم هم براي سفارت كامل بود ولي سفارت ويزا نداد چيكار ميشه كرد؟ ( دلايل رد: اثبات برگشت به ايران) . مي خواستم بدونم مي شه اعتراض داد و رسيدگي مي كنند و براي رفع اثبات برگشت به ايران چه مداركي لازم است؟ >
    سلام
    من هم برای ویزا برای Fall 2008 اقدام کردم, هفته دیگه جوابش میاد. میشه لطفا بگین از کدوم دانشگاه, برای چه مقطعی و برای چه ترمی و با چه فاندی پذیرش داشتین.
    برای اثبات برگشت به ایران معمولاً Bankstatement و سند خونه و joboffer ارائه می کنند, شما کدوم اینها را ارائه کرده بودید؟
    ممنون

Bankstatement برای نشون دادن توانایی پوشش هزینه های اونجاست .. اما آره ، سند خونه هم هست ! ...

Junior Member

1. اگر ویزا رد بشه چند ماه بعد دوباره میشه اقدام کرد؟
    2. امکانش هست اگه رد بشه بدون سپری شدن زمان فرمالش برای سفارت ایران سریع و بلافاصله از یک کشور دیگه مجدداً اقدام کرد؟
    3. تاریخ Job Offer باید برای پایان دوره باشه؟ (مثلاً 4 سال بعد)

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Behi03
    2. امکانش هست اگه رد بشه بدون سپری شدن زمان فرمالش برای سفارت ایران سریع و بلافاصله از یک کشور دیگه مجدداً اقدام کرد؟

ممنون
    شما اصلا رو re-applyحساب باز نكنيد. هر چى داريد همون بار اول ارايه بديد.
    1-زمان بندى شما بايد به شكلى باشد كه به شروع ترم جديد برسيد.
    2- شما در كشورى ميتونيدتقاضا بديد كه تابعيت (ايران عزيز ) يا كشورى كه اقامت اون رو داشته باشيد. يا اون جا دانشجو باشيد. با ويزاى توريستى نميتونيد از يك كشور ديگه تقاضا بديد.
    3-به نظر من تو Job Offer بنويسيدبعد اتمام اتمام تحصيلات

موفق باشيد

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ممنون
    1. با نظر عابد موافقم ... شما باید تمام تیرهای ترکشتون رو همون بار اول رو کنین و فرض کنین که بار دومی وجود نداره ...
    2. متوجه این سوال اصلآ نشدم ;D
    3. توی job offer ها می نویسن که ما از ایشون و کار کردنشون توی زمینه ای که با ما همکاری می کرد اینقدر راضی هستیم که هر وقتی که درسش تموم شد حاضریم بازم از تواناییهاشون توی شرکت استفاده کنیم .. اصلآ هم بهتره بگن که توی مثلآ دوره دکتری چون در فلان زمینه تجربیات تحقیقاتی پیدا می کنه این تجربیات به شدت به درد ما می خوره ... ! ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

Bankstatement برای نشون دادن توانایی پوشش هزینه های اونجاست .. اما آره ، سند خونه هم هست ! ...
    من قبول ندارم. چون با این حساب کسی که فول فاند هست نباید bankstatement نشون بده. ولی می دونیم که bankstatement برای همه لازمه و نشون می ده که اگه طرف بعداً خواست برگرده تو ایران پول داره و مجبور نیست بعد از تحصیلاتش بی پول تو کانادا ول بگرده و انگیزه ای برای برگشتن نداشته باشه.
    ولی همه اینها بهونه است, به کسی ویزا میدن که پول بیشتری بتونه وارد کانادا بکند.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط ahf
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn

من قبول ندارم. چون با این حساب کسی که فول فاند هست نباید bankstatement نشون بده. ولی می دونیم که bankstatement برای همه لازمه و نشون می ده که اگه طرف بعداً خواست برگرده تو ایران پول داره و مجبور نیست بعد از تحصیلاتش بی پول تو کانادا ول بگرده و انگیزه ای برای برگشتن نداشته باشه.
    ولی همه اینها بهونه است, به کسی ویزا میدن که پول بیشتری بتونه وارد کانادا بکند.
    هر کسی برای اینکه بره و چند ماه اول رو سپری کنه و بالاخره یه مقداری جا بیافته و هزینه های اونجا دستش بیاد احتیاج به یه مقدار پول داره که برای کسایی که فول فاند هستن 10 میلیون کفایت می کنه ... اینطوری نیست که 24 هزارتا رو استاد بیاد دمه هواپیما بهتون دو دستی تقدیم کنه ... ;D ... برای اینکه واسه همه لازمه و مقدارش هم بستگی داره به اینکه شما فاند داری یا نه ! ... یعنی کسی که فاند نداره باید بالای 30-40 میلیون (بسته به هزینه ها و شهر و رشته) نشون بده که بفهمن این درس خوند برمی گرده ؟؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟؟ ... من متوجه ارتباط بین این دوتا نمی شم !

خط آخر صحبتت هم کاملآ غلطه ... شما اگه خودتون رو اونقدر مایه دار نشون بدین و در حد سرمایه گذاری با خودتون پول ببرین بازم reject می شین ... چون معلومه که فکر و خیال برگشت دیگه ندارین ... ... شما باید اونقدر پول بذارین که با مقدار فاندی که بهتون دادن بتونین از پس هزینه های یکسال اونجا بربیاین ! ...

پ . ن : خواهش می کنم اطلاعاتی رو که توی فروم می گین از روی برداشت و استدلال های شخصی نباشه !
    پ . ن : اگه من اشتباه می کنم یکی بیاد بگه منم یاد بگیرم !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed

ممنون
    شما اصلا رو re-applyحساب باز نكنيد. هر چى داريد همون بار اول ارايه بديد.
    1-زمان بندى شما بايد به شكلى باشد كه به شروع ترم جديد برسيد.
    2- شما در كشورى ميتونيدتقاضا بديد كه تابعيت (ايران عزيز ) يا كشورى كه اقامت اون رو داشته باشيد. يا اون جا دانشجو باشيد. با ويزاى توريستى نميتونيد از يك كشور ديگه تقاضا بديد.
    3-به نظر من تو Job Offer بنويسيدبعد اتمام اتمام تحصيلات

موفق باشيد

ممنون aabed جان،
    1. درسته ولی سفارت کانادا حساب کتاب نداره آخه!
    زمان قانونیش برای اقدام مجدد چند ماهه؟

2. اگر کسی پذیرش داشته باشه و همسرشم بخواد به عنوان همراه باشه در حالیکه در یک کشور دیگه درس بخونه و کارت اون کشور رو داشته باشه ممکنه بلافاصله از طریق آن کشور(اگر ویزا در تهران رد شد) که همسرش آنجاست اقدام کنه؟ (البته همسر به عنوان همراه باشه)

3. اگر چند تا Job Offer بدیم که برای زمان اتمام تحصیلات باشه بهتره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)