صفحه 401 از 402 نخستنخست ... 301351391392393394395396397398399400401402 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,001 تا 4,010 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

ممنون از جوابتون. آیا اینکه بگم تنها دختر خانواده و بچه ی آخر هستم و با مادرم زندگی می کنم و مادرم ۷۰ ساله هستن و به من نیاز دارن و وابسته هستن، فمیلی تای خوبی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zettimes نمایش پست ها
    متاسفانه سیستم پذیرش اینها یه جوریه که شما در عین حال که باید ثابت کنید که اصلا قصد موندن توی کانادا رو ندارید و چقدر تای دارید تو کشور خودتون، در عین حال خودشون میدونند که احتمال موندن شما توی کانادا و سیتیزنشیپ گرفتنون خیلی زیاده! برای همین به هم در عین حال دارند فکر میکنند که شما تا چه حد برای کشورشون میتونید مفید باشید با موندنتون! درسته وقتی میاید اینجا کلی هزینه میکنید. اما در اصل در طولانی مدت با موندنتون این کاناداست که داره برای شما هزینه میکنه و خب وقتی حس کنند که شما میخواهید برگردید برید آمریکا، قطعا ریجکتتون میکنند!! خیلی خنده داره!

هزینه اش را از جیب ملیونها داوطلبی که ریجکت کردن، پرداخت می کنند. به همین علت تظاهر می کنند مهاجرت به کانادا آسونه تا منبع پرداخت هزینه تامین بشه.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

نقل قول نوشته اصلی توسط homaa021 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. آیا اینکه بگم تنها دختر خانواده و بچه ی آخر هستم و با مادرم زندگی می کنم و مادرم ۷۰ ساله هستن و به من نیاز دارن و وابسته هستن، فمیلی تای خوبی هست؟
    گفتن كافي نيست. شما بايد با مدارك تك تك ارگيومنت هاي خودتون رو اثبات كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    هزینه اش را از جیب ملیونها داوطلبی که ریجکت کردن، پرداخت می کنند. به همین علت تظاهر می کنند مهاجرت به کانادا آسونه تا منبع پرداخت هزینه تامین بشه.
    تصور شما واقعي نيست. بسياري از برنامه هاي مهاجرتي و غير مهاجرتي اداره مهاجرت و شهروندي كانادا، صد درصد زيان ده است. يعني نه تنها هزينه كارمندان همون بخش رو پوشش نميده بلكه سازمان بايد هر سال كسر بودجه رو از دولت فدرال بگيره. يعني من و شما فقط هزينه اپليكيشن و ميبينم و يه ضرب در فلان ميكنيم ميگيم واو چقدر پول به جيب ميزنن، اما حقيقت داستان اينه كه بسياري از برنامه ها هنوز زيان ده مطلق است.

بماند كه يك مهاجر بد يا فرضا غيرقانوني كه بخواد در بازداشت اداره مرزباني (كه دولت با بخش خصوصي در اون حوزه قرارداد داره) بمونه، به ازاي هر روز $٢٩٥ دلار خرج روي دست دولت و ماليات دهندگان ميگذاره
    The content provided by me on this website intends to provide general information on Canadian residency and citizenship matters. It is not intended to be legal advice, may not be up to date, and you should consult with a regulated consultant or a lawyer before acting or failing to act, on any information contained in articles written by me

سلام
    میخواستم یه بازخورد از دانشگاه کانادا وست ( University of Canada West) یا (UCW) بهتون بدم.
    این دانشگاه اول کار از طریق نماینده هاش شدیدا شما را در ثبت نام و پذیرش دادن حمایت می کنند و 7900 دلار هم به عنوان دیپازیت از شما می گیرند. دقت کنید که پذیرش را خیلی خیلی راحت و با کمترین شرایط میدهند.
    از این طریق احتمالا چندین برابر ظرفیت دانشگاه پذیرش میدند.
    اما نکتش اینه که چون این دانشگاه از طرف سفارت کم اعتبار محسوب میشه، در اغلب موارد دانشجو ها بدون اینکه پروندشون بررسی بشه ریجکت میشن (این اتفاق با پرونده نسبتا خوب برای من 2 بار پشت سر هم افتاد).
    اما نکته بعدیش اینجاست که شما تا زمانی که ریجکت ویزا نشید نمیتونید انصراف و عودت شهریه کنید. و جای جالبتر اینجاست که زمانی که ریجکت می شید و درخواست عودت شهریه می کنید بیش از 40 روز طول میکشه که پولتون برگرده و از طرف دیگر 250 دلار هم به عنوان هزینه عودت از پولتون کم میکنند.
    خلاصه ریسک نکنید چون هم وقتتون میره، هم پولتون و هم اینکه سابقه ریجکتی میاد پروندتون.
    موفق باشید.

من هم تجربه مشابهی مثل شما از موسسه ویزا موندیال دارم.
    این موسسه سعی میکنه با ساده نشون دادن مسیر مهاجرت (میگن ایلتس 6 کافیه. جی ار ای نداشتی اشکال نداره و...) با شما قرارداد ببندند و بعد دانشگاه هایی مثل UCW یا VIU را براتون پذیرش میگیرند و بعدش در مرحله ویزا رد میشید.
    لازم به ذکره این موسسه از کارشناسان جوان و بی تجربه استفاده می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudshiri نمایش پست ها
    من هم تجربه مشابهی مثل شما از موسسه ویزا موندیال دارم.
    این موسسه سعی میکنه با ساده نشون دادن مسیر مهاجرت (میگن ایلتس 6 کافیه. جی ار ای نداشتی اشکال نداره و...) با شما قرارداد ببندند و بعد دانشگاه هایی مثل UCW یا VIU را براتون پذیرش میگیرند و بعدش در مرحله ویزا رد میشید.
    لازم به ذکره این موسسه از کارشناسان جوان و بی تجربه استفاده می کنند.

منظورتون از شما، محمود شیری هست؟!
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

ببخشید دوستان سابقه داشته کسی برای دکترا از یه دانشگاه خوب کانادا فول فاند گرفته باشه ولی درخواست ویزای تحصیلیش رد شده باشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    ببخشید دوستان سابقه داشته کسی برای دکترا از یه دانشگاه خوب کانادا فول فاند گرفته باشه ولی درخواست ویزای تحصیلیش رد شده باشه؟؟
    خیلی بعیده من ندیدم تا حالا.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    شاید کسی اینجا نباشه اما اونطور که من از موج ریجکتی چند مدت گذشته خبر دارم کلا شهرام بهرام نداره فول فاند هم ریجکت شده اما احتمالش کمتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    منظورتون از شما، محمود شیری هست؟!
    کلا شما لذت میبرید با کنایه صحبت کنید اینو از چندین کامنتی که گذاشتید متوجه شدم. راه حلش یک مشاوره روان شناسه.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)