صفحه 6 از 402 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 4016

موضوع: رد شدن درخواست ويزاي تحصيلي - علتها و راهکارها

پیش فرض پاسخ : Reject Student Visa

مشخصه كه منظور سفارت كاناداست
    من فكر كنم براي وابستگي به ايران اگه سند يا نامه بانكي نداشتيد اونو اضافه كنيد.
    در مورد دوم هم مسلما بايد معدل بالايي داشته باشيد اگه مي تونيد مقالات يا افتخارات علمي تونو ببريد نشون بديد.
    خيلي جاي تعجب داره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jafari
    سلام
    میتونم بپرسم از کدوم سفارت؟
    بله، از سفارت کانادا تو تهران.

Junior Member

سلام

اصلا خودت رو ناراحت نكن. چون ميتوني باز هم درخواست بدي و ويزا بگيري. من هم شرايط تو رو دارم و بعد از اينكه با استادم هماهنگ كردم كه ترم رو defer كنم دارم دوباره مدارك جمع ميكنم. اين بار منتها از مشورت خيلي ها استفاده كردم. نگران نباش چون خيلي از دوستاي من بودن كه بار دوم ويزا گرفتن. كاش ميگفتي كه چه مداركي رو ضميمه پرونده ات كردي شايد من بتونم كمك كنم (يعني در واقع تجربيات ديگران كه به من گفتند در اختيارت بذارم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mina
    مشخصه كه منظور سفارت كاناداست
    من فكر كنم براي وابستگي به ايران اگه سند يا نامه بانكي نداشتيد اونو اضافه كنيد.
    در مورد دوم هم مسلما بايد معدل بالايي داشته باشيد اگه مي تونيد مقالات يا افتخارات علمي تونو ببريد نشون بديد.
    خيلي جاي تعجب داره
    مرسی، بابت راهنمایی

اولا سند شاید خوب باشه ولی نمیدونم که نامه بانکی میتونه کمک کنه به Limited tie یا نه.

دوما: منظور از geniune student اینکه واقعا بخاط درس خوندن نمیخوای بری، به عبارت دیگه واقعا دانشجو نیستی. منظورش geniuos نبوده. اینو چیکارش کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsina
    سلام

اصلا خودت رو ناراحت نكن. چون ميتوني باز هم درخواست بدي و ويزا بگيري. من هم شرايط تو رو دارم و بعد از اينكه با استادم هماهنگ كردم كه ترم رو defer كنم دارم دوباره مدارك جمع ميكنم. اين بار منتها از مشورت خيلي ها استفاده كردم. نگران نباش چون خيلي از دوستاي من بودن كه بار دوم ويزا گرفتن. كاش ميگفتي كه چه مداركي رو ضميمه پرونده ات كردي شايد من بتونم كمك كنم (يعني در واقع تجربيات ديگران كه به من گفتند در اختيارت بذارم)
    مرسی

والله من همه چی بردم جز نامه بانکی و سند این حرفا. سند که نداشتم ولی میتونستم نامه بانکی ببرم. بقیه هرچی که تو لیست سفارت بود رو برده بودم. البته ترجمه نشده. به هرحال برام عالیه اگه بتونم از تجربیات شما استفاده کنم.

lمتاسفم به خاطر اشتباهم. خيلي ناراحت شدم ازاين موضوع.
    بله هرچي مي تونيد مدارك ببريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mina

من کاملا گیج شدم مگه وضعیت علمی فرد در ویزا گرفتن مهمه ؟ مگه وقتی i-20 داشته باشیم ok نیست
    every thing is possible, but you must pay for it

Junior Member

حسین آقا! میشه بپرسم کدوم دانشگاه خوندین و معدلتون؟

Junior Member

من نمی فهمم صلاحیت علمی یه دانشجو باید توسط دانشگاه مشخص بشه یا چهار کارمند بی سواده سفارت. اونم دانشگاهای خوبه کانادا که اینقد به رکورد متقاضی حساسن. به هر حال اگه سند ببری احتمالا ok می شی. خوبیه کانادا اینه که می تونیم جند بار اقدام کنیم.

راستش من فکر میکنم باید سند ببری و اسناد پدر مادرت. بانک استیتمنت . معدلت چند بوده؟؟

مقاله هات رو هم ببر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)