صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 54

موضوع: University of Colorado at Boulder

Junior Member

پیش فرض University of Colorado at Boulder

سلام کسی نیست که از دانشگاه بولدر کولورادو پذیرش داشته باشه؟ یا اونجا زندگی کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Colorado at Boulder دانشگاه کولورادو بولدر

من اونجا زندگی نمی کنم، ولی یکی از دوستام به تازگی یک ماه اونجا بود برای summer school می گه از قشنگترین جاهایی که تا حالا توی آمریکا دیده دانشگاهش هم خوبه هواش هم الان عاتبه ولی زمستون سرد می شه.

Junior Member

سیاوش رو میگی؟ رضوان؟ خبرای سیاوش رو از داداشش سروش میگیرم. البته اگه همون رو منظورت باشه. به هر حال بسیار ممنون
    کس دیگه ای رو از ایرانیا نمیشناسی اونجا، لطفا؟

یعنی هیچ کسی غیر از من از اون دانشگاه پذیرش نداره؟

آهااای کسی اینجا نیست؟

ApplyAbroad Champion

اگر کسی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره خواهشا اینجا بذاره؟ این دانشگاه با اینکه خیلی قوی هست در خیلی از رشته ها ولی بچه های ایرانی اپلای نمی کنن من خودم علتش رو نفهمیدم چیه؟ آیا بد پذیرش میده یا جاش غیر قابل تحمله چون ایالت کلرادو بیابانیست؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط M.jorfi نمایش پست ها
    اگر کسی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره خواهشا اینجا بذاره؟ این دانشگاه با اینکه خیلی قوی هست در خیلی از رشته ها ولی بچه های ایرانی اپلای نمی کنن من خودم علتش رو نفهمیدم چیه؟ آیا بد پذیرش میده یا جاش غیر قابل تحمله چون ایالت کلرادو بیابانیست؟؟؟؟؟؟
    درود، خواب دوست عزیزم دانشگاه قشنگی را انتخاب کردید من خودم اپلای کردم و پذیرش بدون فاند دارم ولی بیخیال شدم ... این شهر boulder از شهرهای زیبا و توریستی ایالت Colorado می باشد... و دشتهای سرسبز آن در تایستان و پیستهای معروف اسکی آن در زمستان از این شهر انسانهایی شاد ساخته است... اصلا هم این طور نیست که شما میگویید... من خودم 7-8 نفر را میشناسم که 1از آنها در همین فروم هستند و البته از دوستان دبیرستان من هستند و امسال عمران قبول شدند برای دکتری با فاند کامل.... در کل میتونم بگم که دانشگاه قوی هست و من حتی آن را به Colorado at Denver ترجیح میدم...
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود، خواب دوست عزیزم دانشگاه قشنگی را انتخاب کردید من خودم اپلای کردم و پذیرش بدون فاند دارم ولی بیخیال شدم ... این شهر boulder از شهرهای زیبا و توریستی ایالت Colorado می باشد... و دشتهای سرسبز آن در تایستان و پیستهای معروف اسکی آن در زمستان از این شهر انسانهایی شاد ساخته است... اصلا هم این طور نیست که شما میگویید... من خودم 7-8 نفر را میشناسم که 1از آنها در همین فروم هستند و البته از دوستان دبیرستان من هستند و امسال عمران قبول شدند برای دکتری با فاند کامل.... در کل میتونم بگم که دانشگاه قوی هست و من حتی آن را به Colorado at Denver ترجیح میدم...
    مرسی دوست عزیز حالا با این تعریفی که شما از شهر Boulder کردین بیشتر تعجب می کنم که خیلی کمن که اینجا اپلای می کنن، البته ممکن اطلاعات بچه ها هم کمه در مورده دانشگاهها، ولی واقعا این دانشگاه میرزه آدم بره (البته اگه تحویلش بگیرن و فاند بدن).

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی دوست عزیز حالا با این تعریفی که شما از شهر Boulder کردین بیشتر تعجب می کنم که خیلی کمن که اینجا اپلای می کنن، البته ممکن اطلاعات بچه ها هم کمه در مورده دانشگاهها، ولی واقعا این دانشگاه میرزه آدم بره (البته اگه تحویلش بگیرن و فاند بدن).
    البته که میارزد که برید و این هم بگم که توی خیلی از رشته هایی که دوستانم اپلای کردن کارشون خفن بوده ... خیلی هاشون هم از شریف و امیرکبیر هستند... اگر فاند بدن مطمئن باشید که پول خوبی میدن در ضمن فاصله چندانی تا Denver ندارید و کوچک بودن بولدر شما را خسته نمیکنه... ولی خیلی زیبا هست... خود من اگر فاند میدادند میرفتم... در 2-3 سال اخیر هم که حداقل در رشته من سرمایه گذاری خوبی کرده اند... ولی مردمش شادترین شهرهای آمریکا هستند : http://www.elephantjournal.com/2010/...ity-in-the-us/
    در مورد مشکل اقتصادی هم خودتون هم چک کنید و به من هم اطلاع بدید.
    I am back to AA.

ApplyAbroad Champion

البته که میارزد که برید و این هم بگم که توی خیلی از رشته هایی که دوستانم اپلای کردن کارشون خفن بوده ... خیلی هاشون هم از شریف و امیرکبیر هستند... اگر فاند بدن مطمئن باشید که پول خوبی میدن در ضمن فاصله چندانی تا Denver ندارید و کوچک بودن بولدر شما را خسته نمیکنه... ولی خیلی زیبا هست... خود من اگر فاند میدادند میرفتم... در 2-3 سال اخیر هم که حداقل در رشته من سرمایه گذاری خوبی کرده اند... ولی مردمش شادترین شهرهای آمریکا هستند : http://www.elephantjournal.com/2010/...ity-in-the-us/
    در مورد مشکل اقتصادی هم خودتون هم چک کنید و به من هم اطلاع بدید.
    دوست عزیز حالا شما که اینقدر خوب این دانشگاه رو می شناسین می تونین بگید پذیرشش چه جوریه و کلا سخت پذیرش می ده یا نه؟ دوستاتن هم در چه رشته هایی پذیرش با فاند گرفتن؟

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوست عزیز حالا شما که اینقدر خوب این دانشگاه رو می شناسین می تونین بگید پذیرشش چه جوریه و کلا سخت پذیرش می ده یا نه؟ دوستاتن هم در چه رشته هایی پذیرش با فاند گرفتن؟

مرسی
    راستش سخت پذیرش میده ولی حق هم دارند... 2نفر تاحالا از دوستانم پذیرش گرفتند 1عمران و 1مواد متالورژی ... هر دو فول آوردند... در کل روششون را من بعد از پذیرش فهمیدم که بصورت پروژه ای خیلی راغب هستند یعنی شما اول استادی که داره روی پروژه ای کار میکنه پیدا کنید و با ایشون ایمیل بازی کنید تا بعدش بهتون RA بده... که 2دوست من هر 2 RA & TUITION WAIVER گرفتند... من تازه بعد از اپلای و اواسط بررسی مدارکم توسط انها ، این مطلب را فهمیدم و دیگه دیر شده بود... اون دوست عمرانیم کاملا با استاده حرفاشو زده بودند...
    I am back to AA.

Junior Member Tweety آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aero-Sharif

راستش سخت پذیرش میده ولی حق هم دارند... 2نفر تاحالا از دوستانم پذیرش گرفتند 1عمران و 1مواد متالورژی ... هر دو فول آوردند... در کل روششون را من بعد از پذیرش فهمیدم که بصورت پروژه ای خیلی راغب هستند یعنی شما اول استادی که داره روی پروژه ای کار میکنه پیدا کنید و با ایشون ایمیل بازی کنید تا بعدش بهتون RA بده... که 2دوست من هر 2 RA & TUITION WAIVER گرفتند... من تازه بعد از اپلای و اواسط بررسی مدارکم توسط انها ، این مطلب را فهمیدم و دیگه دیر شده بود... اون دوست عمرانیم کاملا با استاده حرفاشو زده بودند...
    دوست عزیز این دانشگاه یکی از خفن ترین دانشگاههای آمریکاست بخصوص در رشته هوافضا که قوی ترین رشته ش هست. من خودم تو همین رشته و در همین دانشگاه پذیرش دارم با فاند کامل. همه چیز بستگی به صحبتهای شما با استاد داره. من استادم خودش ایرانی و فارغ التحصیل شریف بود و بنابراین مشکلی نداشتم. کلا روش گرفتن پذیرش از آمریکا مبتنی بر صحبتهای اولیه با استاد و ایمیل بازی می باشد.

من واقعا تعجب کردم که این دانشگاه رو با Colorado at Denver مقایسه کرده بودین، چون اصلا قابل مقایسه نیستن. Colorado at Denver از لحاظ رنکینگ در حدود یه دانشگاه زیر متوسط و ضعیفه در حالیکه Colorado at Boulder در اکثر رشته ها اگه Top 10 نباشه حتما Top 15 هست. دانشکده هوافضاش از لحاظ همکاری با NASA رتبه اول رو داره و برنامه تحصیلات تکمیلی ش رتبه ش آخرین بار شده 4. دانشگاه بسیار خوبیه و ایرانی هم کم نداره تا اونجا که من می دونم. ولی کلا فکر می کنم دانشجوی بین المللی ش کم باشه در حدود 3% که برای بعضی ها مثل خود من این یک امتیاز بزرگ محسوب می شه.

به هر حال اگه پذیرش گرفتین با کله برین.
    زندگی من / مثل جمع کردن بادام از پای نارون هاست / اساسا انتگرالش صفر است

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین