صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: SUNY - Albany

پیش فرض SUNY - Albany

سلام،

دیدم این دانشگاه تاپیک خودش رو نداره گفتم ایجادش کنم. اگه دوست عزیزمون emeliano زحمت ارسال اطلاعات پذیرش این دانشگاه رو هم بکشن ممنون میشم.

باشد که آیندگان ازین دانشگاه بهره ببرند و ما رو از دعای خیرشون بی نصیب نزارن

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

پیش فرض پاسخ : SUNY - Albany

نقل قول نوشته اصلی توسط Shift نمایش پست ها
    سلام،

دیدم این دانشگاه تاپیک خودش رو نداره گفتم ایجادش کنم. اگه دوست عزیزمون emeliano زحمت ارسال اطلاعات پذیرش این دانشگاه رو هم بکشن ممنون میشم.

باشد که آیندگان ازین دانشگاه بهره ببرند و ما رو از دعای خیرشون بی نصیب نزارن
    متاسفانه همچین دانشگاهی در USNEWS وجود نداره! من که پیدا نکردم! شما اگه پیدا کردی لینکش رو بده من قرار خواهم داد

عجیبه. اینجا رو ببین. من بدون اکانت رنکش رو 101 می بینم تو کامپیوتر ساینس

نقل قول نوشته اصلی توسط emeliano نمایش پست ها
    متاسفانه همچین دانشگاهی در USNEWS وجود نداره! من که پیدا نکردم! شما اگه پیدا کردی لینکش رو بده من قرار خواهم داد

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Shift نمایش پست ها
    عجیبه. اینجا رو ببین. من بدون اکانت رنکش رو 101 می بینم تو کامپیوتر ساینس
    این لینکی که دادین با اکانت پریمیوم و بی اکانت یه جوره! هیچ اطلاعات اضافی که برای اکانت پریمیوم گذاشته شده باشه در مهندسی وجود نداره.
    دلیلی که پیداش نمیکردم این بود که من تو Engineering برا همین نمیاوردش.

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

کسی برای Fall 2016 از دانشگاه آلبانی پذیرش گرفته؟
    من مسئول حرف هایی هستم که می زنم نه برداشتی که دیگران از حرف هایم می کنند.

دلیلش اینه که Faculty of Engineering این دانشگاه تازه از پارسال تأسیس شده! پیش از این، دپارتمان Computer Scienceاش زیرمجموعه دانشکده Information Sciences بوده اگه اشتباه نکنم. اما بعد از تأسیس دانشکده مهندسی، زیرمجموعه مهندسی شده. اما هنوز تو رنکینگ‌ها چندان نشون داده نمیشه. البته خود دانشگاه در کل(نه مثلا به طور خاص دپارتمان Computer Science) داخل رنکینگ QS هست. من برای Fall 2017 PhD in CS از این دانشگاه ادمیشن گرفتم.

بچه ها کسی تو این شهر زندگی میکنه؟ یه سری اطلاعات راجع به هزینه هاش میخواستم. استاد بعد از مصاحبه گفتش که اپلای کن، اما در مورد میزان فاند صحبتی نکرد. میخوام ببینم مینیمم باید چقد بگیرم که به مشکل برنخورم. چون متاهل هستم. خیلی ممنون

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط uroom_mohammad نمایش پست ها
    بچه ها کسی تو این شهر زندگی میکنه؟ یه سری اطلاعات راجع به هزینه هاش میخواستم. استاد بعد از مصاحبه گفتش که اپلای کن، اما در مورد میزان فاند صحبتی نکرد. میخوام ببینم مینیمم باید چقد بگیرم که به مشکل برنخورم. چون متاهل هستم. خیلی ممنون
    من در آلبانی دانشجو هستم. البته احتمالا دیره ولی اگه سوالی داری میتونی بپرسی. معمولا فاند تو رنج 1200-1600 هست. واسه مجردها کافیه ولی متاهل ها باید صرفه جویی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    من در آلبانی دانشجو هستم. البته احتمالا دیره ولی اگه سوالی داری میتونی بپرسی. معمولا فاند تو رنج 1200-1600 هست. واسه مجردها کافیه ولی متاهل ها باید صرفه جویی کنن.
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون. اتفاقا دیر نیست. هنوز جواب ادمیشن نیومده.
    میشه بیزحمت یه حساب سرانگشتی از مخارج رو بهم بگید؟ مثلا اجاره خونه/اتاق، و هزینه خوردوخوراک. میدونم که بستگی به نحوه ی زندگی داره، اما میخوام اجمالا دستم بیاد که اوضاع چطوره.
    خیلی ممنونم

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط uroom_mohammad نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون. اتفاقا دیر نیست. هنوز جواب ادمیشن نیومده.
    میشه بیزحمت یه حساب سرانگشتی از مخارج رو بهم بگید؟ مثلا اجاره خونه/اتاق، و هزینه خوردوخوراک. میدونم که بستگی به نحوه ی زندگی داره، اما میخوام اجمالا دستم بیاد که اوضاع چطوره.
    خیلی ممنونم
    خونه یک خوابه ماهی 700 و دو خوابه 800 کمتر پیدا نمیشه. اگه غذا درست کنی خرجش میشه ماهی تقریبا 400 دلار. اگه فاند 1400 داشته باشی و خرج اضافه ای نداشته باشی میشه کنار اومد باهاش.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)