صفحه 263 از 278 نخستنخست ... 163213253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,621 تا 2,630 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amozaffari نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    خسته نباشید .
    امکانش هست شرایط بنده رو برای پذیرش بررسی کنید .
    من لیسانس دانشگاه آزاد قزوین در رشته ی عمران-عمران با معدل 16.58 گرفتم .
    دانشجوی ارشد عمران محیط زیست دانشگاه شیراز روزانه هستم با معدل 15 و 3 مقاله ISI و همچنین دارای یک ثبت اختراع در امر تصفیه فاضلاب پالایشگاه نفت
    مقام سومی در جشنواره بین المللی خوارزمی هم دارم .
    6 بار TA بودم در دروس عمران .
    دارم زبان میخونم که بتونم آیلس 6.5 بگیرم .
    آیا امکان پذیرش با فاند در هر دانشگاه اتریش را دارم در مقطع دکتری ؟

شانس دارید به شرطی که در زمان مناسب، استادی باشه که دانشجوی دکترا بخواد (پوزیشن خالی‌ همراه با فاند داشته باشه) که موضوع پروژه ش
    همراستا با رزومه شما باشه. اون وقت میتونید شانستون رو امتحان کنید.
    پیشنهاد من: سایت دانشکده‌ی مرتبط با زمینه تحقیقاتی‌ خودتون رو از دانشگاه بوکو دنبال کنید ببینید تحت عنوان job vacancy or open position چی‌ اعلام
    می‌شه که بتونید واسش اپلای کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام
    من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 14/5 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد با معدل 18/4 هستم.
    به نظر شما می تونم برای مستر دوم اقدام کنم؟ تو کدوم رشته میتونم؟ کامپیوتر یا مدیریت؟ 5 سال هم سابقه کار به عنوان مهندس کامپیوتر دارم.
    به زبان انگلیسی می خوام ادامه بدم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazzzal نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه آزاد با معدل 14/5 و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد با معدل 18/4 هستم.
    به نظر شما می تونم برای مستر دوم اقدام کنم؟ تو کدوم رشته میتونم؟ کامپیوتر یا مدیریت؟ 5 سال هم سابقه کار به عنوان مهندس کامپیوتر دارم.
    به زبان انگلیسی می خوام ادامه بدم

یه کم پیچیده س. شما قاعدتن برای ارشد در اتریش باید روی لیسانستون حساب کنید. چون باید ارشد و لیسانس هم راستا باشن.
    در مورد شما، راه اصلی اینه که کنکور ارشد سراسری ایران رو بدید و در رشته کامپیوتر یا آی تی قبول شید و بعد در خواست بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    یه کم پیچیده س. شما قاعدتن برای ارشد در اتریش باید روی لیسانستون حساب کنید. چون باید ارشد و لیسانس هم راستا باشن.
    در مورد شما، راه اصلی اینه که کنکور ارشد سراسری ایران رو بدید و در رشته کامپیوتر یا آی تی قبول شید و بعد در خواست بدید.

یعنی برای مستر دوم ممکنه ریجکت بشم؟ من هم برا مستر کامپیوتر میخوام شرکت کنم.
    من البته برای مستر Computer science دو ترم تو upm مالزی خوندم ولی بنا به یکسری مشکلات برگشتم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazzzal نمایش پست ها
    یعنی برای مستر دوم ممکنه ریجکت بشم؟ من هم برا مستر کامپیوتر میخوام شرکت کنم.
    من البته برای مستر Computer science دو ترم تو upm مالزی خوندم ولی بنا به یکسری مشکلات برگشتم
    بحث ریجکت علمی نیست. بحث کامل نبودن مدارکه.. اگر بخواید مستر کامپیوتر بخونید که دیگه مستر دوم حساب نمیشه. همون مستر اول در رشته
    کامپیوتر هستش. (دانشگاههای اتریش به مستر مدیریت شما کاری نخواهند داشت چون ارتباطی به لیسانس کامپیوتر نداره)

شرط لازم برای گرفتن پذیرش مستر ، اثبات اینه که در همون کشوری که لیسانس کامپیوتر گرفتید، میتونید مستر کامپیوتر بخونید.
    برای اثبات این موضوع، یه راهش دادن کنکور و گرفتن نامه قبولی-اشتغال به تحصیل ارشده. وگرنه به علت نقص مدارک با درخواستتون
    موافقت نمیشه.

Junior Member

من به dean فکالتی کامپیوتر ایمیل زدم اینو جواب داد:
    I'm from Iran and I have a bachelor degree in filed of Computer engineering and I have 5 years experience in this filed. Also I have a master degree in Commercial Management. I want to ask about the application and get some information. Is it possible to apply for master in field of computer science in TUWIEN or I should apply for bachelor again?

I attach my courses that I passed and their scores with my bachelor degree for you .

اون گفت:
    Hi,

Please apply here for the master program:
    https://www.tuwien.ac.at/dle/studien...masterstudium/

Best regards,

Christoph Neuherz

Technische Universität Wien
    Dekanatszentrum Erzherzog-Johann-Platz
    Dekanat der Fakultät für Informatik
    Erzherzog-Johann-Platz 1/180
    1040 Wien

بعد من گفتم:
    Thank you for answering my question.
    so based on your email , I can apply for the master program in computer science with my bachelor degree and no need to read bachelor of computer science in TUWIEN agin.

اون گفت:
    Hi,

Please apply for Master first, then the Dean for academic affairs will check your documents.

Best regards,

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با سلام .. تاپیک اول را کامل خوندم و سوالات زیر برایم پیش آمد.
    من پریسال لیسانس عمران گرفتم و 2 ماه دیگه سربازیم تموم میشه.
    واسه لیسانس موسیقی Jazz performance میخوام اقدام کنم و به امتحان ورودیش آشنا هستم .
    1. کلا در مقطع لیسانس موسیقی گواهی اشتغال به تحصیل، گواهی قبولی کنکور و گواهی عدم ممانعت تحصیلی لازم نیست اخذ بشه ؟
    2. لازم هست لیسانس عمرانم رو هم ترجمه کنم یا فقط همان مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی کافیه؟
    3. تو سایت دانشگاه فقط در مورد نوع امتحان ورودی توضیح داده بود و نوشته بود دانشجوها به زبان آلمانی مسلط باشند ولی در مورد مدرک زبان آلمانی B1 یا B2 و یا آیلس چیزی نگفته بود .. لازمه مدرک بگیرم ؟
    با تشکر

Junior Member

با سلام به نظرتون من برای کدوم دانشگاه ها و چقدر شانس دارم (فول فاند دکتری)
    کارشناسی اقتصاد بازرگانی فردوسی معدل 17.84
    کارشناسی ارشد اقتصاد بین الملل Marmara University (استانبول ترکیه) معدل 3.09 از 4
    مقالات : کارشناسی (دو تا علمی پژوهشی، دو تا ای اس ای و یک مقاله غیر ای اس ای که در emerald چاپ شده) ارشد (یک مقاله غیر ای اس ای)
    بورس دولتی ترکیه برای ارشد
    تالیف یک کتاب زمان لیسانس
    آیلتس 5.5

Junior Member

سلام دوستان ممنون ميشم سوالمو جواب بديد
    من رشته تجربي ميخونم الان هم پيش دانشگاهي هستم،ميخوام بري رشته پرستاري اپلاي كنم
    به من گفتن كه پذيرشت هيچ ربطي به كنكور نداره آيا اين موضوع صحت داره؟
    ىعني امكانش هست بدون كنكور بتونم پذيرش بگيرم؟؟

Junior Member

با سلام من رشته روانشناسي از دانشگاه ازاد ميخوام واسه اتريش مقطع ارشد اقدام كنم ايا شانسي هست با توجه به ازمون ورودي اين رشته؟ در ضمن من فارغ التحصيل شدم واگه اين رشته نمي شه چه رشته هاي امكانش هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)