صفحه 277 از 278 نخستنخست ... 177227267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,761 تا 2,770 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

درود
    دوستان application fee مرسوم برای دانشگاه های اتریش چقدره؟
    سه چهار تا از سایتای دانشگاه ها رو چک کردم چیزی ندیدم

Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط OSullivan نمایش پست ها
    درود
    دوستان application fee مرسوم برای دانشگاه های اتریش چقدره؟
    سه چهار تا از سایتای دانشگاه ها رو چک کردم چیزی ندیدم
    پروسه اپلای کردن در دانشگاههای اتریش بدون هزینه است و اپلیکیشن فی مرسوم نیست.

Junior Member

سلام. دوستان یک سؤالی. اگر در ایران مشغول به تحصیل باشیم در مقطع ارشد و از دانشگاهای اتریش پذیرش ارشد بگیریم، می‌شه از ارشد ایران مرخصی گرفت و بعداً تکمیلش کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    سلام. دوستان یک سؤالی. اگر در ایران مشغول به تحصیل باشیم در مقطع ارشد و از دانشگاهای اتریش پذیرش ارشد بگیریم، می‌شه از ارشد ایران مرخصی گرفت و بعداً تکمیلش کرد؟
    از خود دانشگاه بپرسید ولی تا اونجایی که من میدونم نهایتا یک و در بعضی شرایط خاص دو ترم میتونید مرخصی بگیرید در دانشگاه های ایران
    ارشد اتریشتون هم در ایران مدرکش معادل میشه و فکر نمیکنم نیازی به این کار هم باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OSullivan نمایش پست ها
    سلام دوستان توی سایت دانشگاه های اتریش که نگاه کردم نوشته بود باید نشون بدید همین مقطع رو در کشور خودتون در حال تحصیل هستین و زمان تحصیلتون تا زمان اپلای ادامه داشته باشه
    این یعنی شامل ارشد مجدد نمیشه؟ باید حتما دانشجو باشیم یا بعد از فارغ التحصیلی هم میشه اقدام کرد؟؟
    این سوال منم هست. دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره بگه لطفا. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکترای کنترل، ایالتی آیداهو

دوستان سلام
    آیا برای گرفتن پذیرش در MBA در اترش می شود از این موسسات آموزش آزاد ایران (مثل بهار) پذیرش گرفت؟ آیا حتما باید کنکور قبول شد؟
    کسی می تواند من را در مورد MBA راهنمایی کند؟
    Everything is possible

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. بله پذیرش ارشد مشروط به قبولی و ارایه گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مورد نظر در مقطع ارشد هست.

پ.ن: دوستان عزیز! متاسفانه بیشتر اطلاعات تالار اتریش منقضی و مربوط به گذشته است. بنابراین با توجه به شرایط جدید و بی سابقه سفارت اتریش مبنی بر رد درخواست صدور ویزای تحصیلی (ریجکت) لطفا قبل از هر اقدامی که مستلزم صرف زمان و هزینه است، از اینکه شرایط کسب ویزا رو دارید، اطمینان حاصل کنید تا متضرر نشید.
    سلام وقتتون بخیر،من در رشته مهندسی مکانیک در مقطع لیسانس دانشگاه آزاد مشغول تحصیل هستم و ترم آخر معدلم 16 به بالا هستش،برنامه ریزیم برای apply سال 2020 هستش و تابستان آینده مدرک B2 آلمانی رو میگیرم و وقت سفارت آلمانم هم در اوایل تابستان آینده،میخواستم برای اتریش هم اقدام کنم در مقطع مستر،با توجه به اینکه اتریش حتما قبولی رشته مورد نظر رو در کنکور میخواد بنظرتون چه راهی هستش که برای پذیرش اقدام کرد؟میشه در مقطع ارشد در یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی یا پیام نور یا آزاد ثبت نام کنم و با گواهی اشتغال به تحصیل اون اقدام کنم؟یا حتما باید دانشگاه دولتی باشه؟ممنون میشم پاسخ بدین
    این رو هم اضافه کنم که با FH ها هم مشکلی ندارم
    سوال بعدی اینکه من سربازی نرفتم و تا سربازی نری و یه مدت معینی از فارغ التحصیلی نگذره دانشگاه اصل مدرک رو تحویل نمیده،شما و الباقی دوستان با این مشکل چه کردید؟
    ویرایش توسط KingBet : June 1st, 2019 در ساعت 11:19 AM

Junior Member

دوستان من لیسانسم رو دانشگاه آزاد نجف آباد خوندم، در حال حاضر در حال اتمام ارشد از یکی از دانشگاه های خوب ترکی هستم در رشته ی معماری. من شنیدم که دانشگاه های اتریش و یا صرفا دانشگاه وین(مطمعن نیستم) مدرک دانشگاه آزاد رو قبول نمیکنند؟ 1. آیا این قضیه صحت داره؟ 2. اگر بله برای من که ارشدم دانشگاه آزاد نیست هم این قضیه صدق میکنه و لیسانس دانشگاه آزادم کار خودشو میکنه؟ و سوال سوال سوم اینکه در کل من میخوام معماری انرژی و یا معماری پایدار بریا دکتری ادامه بدم در اتریش کسی پیشنهاد و یا نکته ای در این رابطه نداره؟

Junior Member

سلام دوستان-من کارشناس ام در رشته سخت افزار کامپیوتر گرفتم و برای ارشد میخواهم در رشته هنر در اتریش اقدام کنم.با توجه به اینکه تغییر رشته حساب میشه ، من اگر اینجا کنکور ارشد در رشته هنر بدهم و قبول بشم میتونم با اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه در مقطع ارشد هنر میگیرم اپلای کنم؟یا کلا نمیشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. یکی از دوستان به نام آقای پارسی زحمت کشیدن و تمام تغییرات اخیر در قوانین و همچنین قوانین جدید برای اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای اتریش رو به صورت خلاصه در دو فایل صوتی ارائه کردند. من ضمن تشکر از ایشون به خاطر کار فوق العاده شون، به جهت رعایت قوانین سایت applyabroad مجبور شدم هر دو فایل رو جداگانه آپلود کنم و در اینجا قرار بدم. به نظرم دوستان متقاضی تحصیل در اتریش میتونن پاسخ بسیاری از سوالاتشون رو با گوش دادن به این دو فایل صوتی پیدا کنند.

فایل صوتی اول
    فایل صوتی دوم
    سلام شما آدرس سایت یا تلگرام ایشون رو دارین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)