صفحه 46 از 278 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط vatani64 نمایش پست ها
    تورو خدا بچه هایی که اطلاعات کامل دارن کمک کنن من منتظرم
    چه مقطعیه و اینکه امتحان تو چه گرایشیه البته اگه هست ؟؟؟ رشته هنر بوده

به نظر من برای اینکه سریع نتیجه بگیری ببر دارالترجمه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    من لیسانس داشتم و پذیرش لیسانس مجدد. ولی امدم اینجا و مستر کردم. ولی این کار راحت نیست. و ندیدم کسی انجامش بده.
    با ارایه چه مدارکی این کارو کردین؟

Junior Member

و سوال بعدیم اینه اگر جواب مثبته و میتونم در مقطع ارشد در اتریش تحصیل کنم .ایا فقط کارنامه قبولی ارشدم کافیه یا اینکه باید برم اینجا در مقطع ا رشد ثبت نام و مدرکی دال بر ثبت نامم در ایران در مقطع ارشد به دانشگاه اتریش ا رایه بدم؟ ممنون از راهنماییتون دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    بله قبول دارن من خودم گواهیم از شریف کیش بود ولی این دنگاه ها نیاز به شرکت در ازمون سراسری دارن و رتبه قبولی که من قبلا توضیحاتش رو دادم میتونید پیداش کنیذ و بخونید
    دوست عزیز منم الان دانشگاه تهران ارشد تربیت بدنی قبول شدم اامسال.چهطوری میتونم تو مقطع ارشد تو اتریش پذیرش بگیرم؟ ترجنه کارنامه قبولی و کنکور ارشد امساب کافیه ؟ یا مدرک ددیگهای ببادارایه بدم.میشه کمکم کنین لطفا

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maqa نمایش پست ها
    دوست عزیز منم الان دانشگاه تهران ارشد تربیت بدنی قبول شدم اامسال.چهطوری میتونم تو مقطع ارشد تو اتریش پذیرش بگیرم؟ ترجنه کارنامه قبولی و کنکور ارشد امساب کافیه ؟ یا مدرک ددیگهای ببادارایه بدم.میشه کمکم کنین لطفا
    وقتی دانشگاه ثبت نام کردید و گواهی اشتغال به تحصیل گرفتید میتونید اقدام کنید

Junior Member

دوست عزیز الان نگرانی من اینه که چون لیسانسم مرتبط نیست با ارشد تربیت بدنی ، اگر اینجا برم و ثبت نام کنم .ایا تواتریش میتونم با مدرکی که نشون بده من تو ایران ارشد تر بیت بدنی قبول شدم و ثبت نام کردماونجا هم با این شرایط بهم پذیرش ارشد تربیت بدنی میدن یا نه؟اگه نمیدن من بی خودی تلاش نکنم و بی خیال این ارشدی که اینجا قبول شدم بشم کلا..
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    وقتی دانشگاه ثبت نام کردید و گواهی اشتغال به تحصیل گرفتید میتونید اقدام کنید

Junior Member

سوال مهم و حیاتی دومم اینه من وقتی برای ثبت نام ارشد برم دانشگاه تو ایران از من اصل مدرک لیسانسمو میگیرن .حالا تکلیف من برای رفتن به اتریش و ثبت نام تو انشگاه اتریش چی هست ؟ ا نم وقتی که باید اصل مدرک لیسانسمو موقع ثبت نام دانشگاه تو اتریش ار ایه بدم؟
    ممنون از کمک و راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maqa نمایش پست ها
    سوال مهم و حیاتی دومم اینه من وقتی برای ثبت نام ارشد برم دانشگاه تو ایران از من اصل مدرک لیسانسمو میگیرن .حالا تکلیف من برای رفتن به اتریش و ثبت نام تو انشگاه اتریش چی هست ؟ ا نم وقتی که باید اصل مدرک لیسانسمو موقع ثبت نام دانشگاه تو اتریش ار ایه بدم؟
    ممنون از کمک و راهنماییتون
    اگر کارهایه تائید وزارت علوم رو انجام دادید، مدارکتونو تا قبل از ثبت نام ببرید دارالترجمه و کارهای لازم رو انجام بدید...
    ولی در کل جایه نگرانی نیست، چون منم همین مشکل رو داشتم، میتونید برید دانشگاه و بخواید که مدرکتون را بهتون قرض بدن، برای کارهایه ترجمه و این داستانها... واسه من که مشکلی پیش نیومد و در ازایه یه تعهد که مدرکو 1 ماهه برمیگردونم خیلی راحت مدرکمو گرفتم، البته شما حتما این موضوع رو از دانشگاه خودتون بپرسید ومطمئن بشید.

Junior Member

[خیلی ممنون از جوابتون.میشه بگین منظورتون از تاییدیه وزارت علوم چیه ؟QUOTE=hngameeh;2081119]اگر کارهایه تائید وزارت علوم رو انجام دادید، مدارکتونو تا قبل از ثبت نام ببرید دارالترجمه و کارهای لازم رو انجام بدید...
    ولی در کل جایه نگرانی نیست، چون منم همین مشکل رو داشتم، میتونید برید دانشگاه و بخواید که مدرکتون را بهتون قرض بدن، برای کارهایه ترجمه و این داستانها... واسه من که مشکلی پیش نیومد و در ازایه یه تعهد که مدرکو 1 ماهه برمیگردونم خیلی راحت مدرکمو گرفتم، البته شما حتما این موضوع رو از دانشگاه خودتون بپرسید ومطمئن بشید.[/QUOTE]

Junior Member

سلام دوستان.به کمک و راهنماییتون نیاز دارم فوووری.من لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم.و امسال تو کنکور ارشد سراسری فوق لیسانس تربیت بدنی دانشگاه تهران قبول شدم .از دانشگاه ملی وین یه پذیرش برای لیسانس مجدد زبان انگلیسی دارم و مدارکم هم تحویل سفارت دادم و منتظر جواب اقامتم هستم.سوالم اینه با در دست داشتن کارنامه قبولی در کنکور ارشد سال 1394ایا میتونم در اتریش از دانشگاهی در مقطع ارشد تربیت بدنی بخونم و پذیرش بگیرم یا نه؟در ضمن مهلت ثبت نام ارشدی که اینجا قبول شدم از 16-20شهریوره 1394هست.ممنون از کمکتون
    ویرایش توسط hpmoner : September 2nd, 2015 در ساعت 06:13 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)