صفحه 264 از 278 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام.
    دوستان من مدرک مهندسی پلیمر آزاد دارم با معدل 14 و اندی. زبان آلمانی هم در حد تست داف خوندم. میخوام تغییر رشته بدم از لیسانس هنر بخونم. آیا امکان این کار در اتریش هست؟ سفارت اتریش هم مثل المان به تغییر رشته حساسه و آیا امکان پذیرش کارشناسی هست؟ از نظر نمونه کار و رزومه هنری مشکلی ندارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام من 32 سالمه و دانشجوی دکترای شهرسازی همه مقاطع ام دانشگاه ازادد بوده ایا میتونم برای دکتری مجدد از اتریش فاند پیدا کنم؟

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز من لیسانس هوشبری دارم از دانشگاه بهشتی تهران و 3 سال سابقه کارو معدل 17 و دو مقاله ایا در رشته های پزشکی یا داروسازی میتونم پذیرش بگیرم؟

مرسی

سلام
    ببخشید من شنیدم که درصورتی که کنکور ایران رو قبول بشیم میتونیم توی همون رشته ای که تو ایران قبول شدیم در اتریش تحصیل رایگان داشته باشیم
    سوال من اینه که مثلا اگر پردیس پزشکی قبول شده باشم میتونم در اتریش تحصیل کنم؟
    یا قبولی فقط در رشته های روزانه مدنظر هست؟

سلام
    من لیسانسم مدیریت بازرگانی از دانشگاه غیرانتفاعی قزوین و ارشد مدیریت جهانگردی از پردیس دانشگاه تهران دارم
    میخوام ارشد مجدد بگیرم و یه کورسی باشه که به زبان المانی باشه چون ایلتس ندارم.
    حالا لطفا راهنماییم کنین
    اول اینکه چجوری یه دوره مستر تو هر زمینه توریسم پیدا کنم که به زبان المانی باشه
    اگه رشته مرتبط پیدا نکنم چی میتونم اپلای کنم که بعد از خوندن زبان تغییر رشته بدم واسه یه رسته توریسم
    مثلا میتونم mba یا بیرینس اپلای کنم؟( با توجه به رشته لیسانسم)

و حالا بازم بر فرض اینکه بتونم از کجا پیدا کنم چه دوره های مستری بهزبان المانی اونجا برگزار میشه؟

Junior Member

سلام، دوستان من قصد داشتم که برای مقطع لیسانس تو رشته حسابداری اقدام کنم میخواستم بدونم اتریش دانشگاه هایی داره که به زبان انگلیسی تدریس کنه تو لیسانس و شهریه مثل دانشگاه های آلمانی زبان بگیره؟ اصلا شهریه هر ترم به زبان انگلیسی و آلمانی جدیدا چه قدر هستش؟
    و هدف کلیم این هست که لیسانس حسابداری بگیرم فوق فایننس بتونم تو حوزه بورس کار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

ببخشید یه سوال هم یادم رفت بپرسم. این که میشه بعد از تحصیل تو اتریش کار پیدا کرد و همونجا زندگی کرد یا اجازه این کار رو نمیده دولت؟
    ویرایش توسط sh_shafiee : December 27th, 2017 در ساعت 12:50 AM دلیل: =====ترکیب پست=====

Junior Member

سلام دوستان من معدل ارشدم 17 هست و معدل کارشناسیم 12/90 . رشته اموزش زبان هستم و از دانشگاه ازاد ... میخوام بدونم ایا شانسی برای پذیرش در ارشد مجدد دارم ؟

Junior Member

سلام من 30 سالمه و رشته کارشناسیم کامپیوتر نرم افزار دانشگاه دولتی و رشته ارشدم صنایع دانشگاه آزاد ولی می خوام دوباره از کارشناسی درس بخونم توی رشته صنایع
    سوال اولم اینه آیا امکانش هست ؟
    سوال دومم اینه می تونم بدون مدرک زبان اقدام کنم و دوره زبانمم همونجا بگذرونم؟
    سوال سووم اینه گواهی عدم ممانعت از تحصیل چیه و چطور باید تهیش کرد؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنماییم کنن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط armitissss نمایش پست ها
    سلام من 30 سالمه و رشته کارشناسیم کامپیوتر نرم افزار دانشگاه دولتی و رشته ارشدم صنایع دانشگاه آزاد ولی می خوام دوباره از کارشناسی درس بخونم توی رشته صنایع
    سوال اولم اینه آیا امکانش هست ؟
    سوال دومم اینه می تونم بدون مدرک زبان اقدام کنم و دوره زبانمم همونجا بگذرونم؟
    سوال سووم اینه گواهی عدم ممانعت از تحصیل چیه و چطور باید تهیش کرد؟

ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنماییم کنن
    با درود

این امکان برای شما وجود ندارد، چون شرایط سنی شما این اجازه رو بهتون نمیده.

Junior Member

در ادامه سوالم من اگه بخوم کارشناسی بخونم حتما باید کامپیوتر بخونم ؟
    اصلا می تونم ارشد بخونم و رشته صنایع و؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)