صفحه 242 از 278 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

با سلام و عرض ادب
    دوستان عزيز كسي ميدونه ددلاين دانشگاه ملي وين چه تاريخي است؟؟
    بنده ٥ ماهه مداركم را برايشان ارسال كردم ولي هنوز جوابي نگرفتم
    ممنةن ميشم پاسخ دهيد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

با سلام. من میخاستم بدونم اگر کسی پذیرشاز دانشگاه وین بگیره بعد وارد اتریش بشه با این پذیرش اونجا میتونه وقتی داره دوره زبان میگذرونه واسه دانشگاه تکنیکال وین اقدام کنه واسه پذیرش؟ و اگر اره چقدر شانس قبولی داره؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط menshabi نمایش پست ها
    با سلام. من میخاستم بدونم اگر کسی پذیرشاز دانشگاه وین بگیره بعد وارد اتریش بشه با این پذیرش اونجا میتونه وقتی داره دوره زبان میگذرونه واسه دانشگاه تکنیکال وین اقدام کنه واسه پذیرش؟ و اگر اره چقدر شانس قبولی داره؟؟
    بله امکانش هست. اگر مدارکت کامل باشه و همونی باشه که اونا میخوان میتونین پذیرش بگیرین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام ، یک سوال خیلی مهم دارم در زمینه اپلای فرم پذیرش ، لطفا من رو راهنمایی کنید:
    حدود دو هفته پیش ( 22 نوامبر ) شروع به پر کردن فرم پذیرش برای دانشگاه وین کردم اما وقتی ترم را برای من نوشت ( 2016W ) دیگه ادامه ندادم چون برای ترم زمستان 2016 مد نظر من نبود.
    امروز ( دوم دسامبر ) بعد از ده روز برای کامل کردن فرم اقدام کردم به این امید که برای من ترم جدید رو ثبت کنه اما متاسفانه نتونستم ترم ثبت شده زمستان 2016 رو تغییر بدم . وقتی تمام اطلاعات را وارد کردم و اپلای نهایی رو زدم با پیغام زیر مواجه شدم :
    Error : Your application Could not be submitted. because the submission deadline has expired
    حالا من از شما عزیزان این سوالات را دارم :
    1- آیا میشه اون ترم زمستان 2016 رو تغییر داد ؟
    2- برای ثبت نام برای ترم جدید چه موقعی باید اقدام کرد و آیا با این آپلیکیشن فرمی که پر شده میشه اقدام کرد و یا باید کار جدیدی انجام داد ؟
    3- اگر برای بهار 2017 تونستم پذیرش بگیرم ، حداکثر تا ترم چه سالی میتونم خودم رو به دانشگاه معرفی کنم ؟
    دوستان عزیزی که اطلاع دارند لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم .

سلام بنده تو بد شرایطی هستم با موسسه قرار داد بستم
    برای دانشگاه مونتان لوبن تو رشته مکانیک به زبان آلمانی
    الان داخل سایت دیدم همه رشته هاره با دپارتمان نوشته ولی مکانیک و برق و انستیتو نوشته
    (برا مثال نوشته انستیتو مکانیک
    دپارتمان پلیمر)
    کسی میتونه منو از سردرگمی در بیاره ؟
    میترسم مکانیک و برقش ماله خود این دانشگا نباشه بلکه وابسته به دانشگاه باشه یا هر چی دیگه
    اینم لینک دپارتمان ها و انستیتو
    http://www.unileoben.ac.at/en/3016/

Junior Member

درود وقت بخیر
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم
    الان در حال اتمام پایان نامه هستم با شرایط زیر شانس پذیرش چقدر است ؟
    معدل کارشناسی 13
    معدل کارشناسی ارشد نزدیک به 16 ( چون هنوز پایان نامه مانده)
    برای مقاله isi بعد از پایانامه اقدام می کنم
    چند مقاله داخلی هم دارم
    برای زبان هم بعد از پایان نامه شروع به مطالعه می کنم
    سپاس

بعد از گفتن پذیرش تو مقطع کارشناسی مکانیک تو دانشگاه لیوبن اتریش
    آیا امکان تغییره رشته وجود داره (برا مثال تغییر به یک رشته مهندسی دیگر)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezag1 نمایش پست ها
    بعد از گفتن پذیرش تو مقطع کارشناسی مکانیک تو دانشگاه لیوبن اتریش
    آیا امکان تغییره رشته وجود داره (برا مثال تغییر به یک رشته مهندسی دیگر)؟
    سلام. اصولا امکان تغییر رشته در زمان تحصیل وجود داره اما منوط به اینه که طی گذراندن کورس زبان یا همزمان با تحصیل در رشته ای که پذیرش اون رو دارید، این بار برای رشته جدیدی که در نظر دارید، درخواست پذیرش بدید. البته جدیدا رسیدگی به درخواستهای پذیرش در تعدادی از دانشگاههای اتریش به کندی صورت میگیره که باید این نکته رو هم در نظر داشته باشید.

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی با معدل 17.04 هستم دانشگاه آزاد
    میخوام برای لیسانس مجدد مهندسی شیمی اقدام کنم..برای خود دانشگاه وین یا تکنیک..امکانش هست؟
    در ضمن یکی از آشناها الان در حال تحصیل لیسانس هست رشته مکانیک سیالات 2سال و نیم الان از لیسانسش گذشته و 2 سال دیگه داره میتونه انتقالی بگیره و درسایی که خونده معادل سازی شه؟برای دانشگاه تکنیک وین؟
    معدلشون ولی خیلی پایینه
    شرط پذیرش دانشگاه تکنیک وین معدل هست؟
    امکاانش هست پذیرش بگیرن همون رشته خودشون و؟
    ممنون

Junior Member

سلام خسته نباشید
    میشه جواب منو بدید؟
    معدل تو پذیرش دانشگاه های اتریش تاثیر داره؟
    کسی که در حال تحصیل دانشگاه آزاد باشه 2سال از لیسانسش گذشته باشه میتونه با ورقه اشتغال به تحصیل اقدام کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)