صفحه 45 از 278 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام دوستان
    ممنون میشم جواب بدید ، خیلی استرس دارم
    تاریخ deadline دانشگاه تکنین وین برای ترم پاییز 5sep. هست، من مدارکو برای تایید دادم به سفارت و دیروز 30 Aug. رفتم یورو دادم، ولی گفت 9sep. برم واسه تحویل مدارک!!!! عملا تاریخ دانشگاه میگذره... بعد از کلی خواهش گفت شاید دور روز زودتر حاضر شه ! سر بزن!!!
    اگر من مدارکم 9Sep به دسته دانشگاه برسه، دیگه برسی نمیشه؟؟؟؟؟؟
    من به دانشگاه هم ایمیل زدم و لی هنوز جواب نداده!!!
    راهی هست سفارت زودتر مدارکمو بده؟؟؟؟
    من برای کارشناسی ارشد معمالری میخوام پذیرش بگیرم
    توروخدا جواب بدید

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

مسلما دیرتر می رسه. دیگه به نظر دانشگاه برمیگرده. یعنی جواب دانشگاه مهمه. منم یکی از مدارکم همین مشکل و داره. اما تو یکی از ایمیل هایی که ربطی به این جریان نداره تا 18 سپتامبر مهلت داده بود بهم. امیدوارم این 18ام رو قبول کنن. کامل برای دانشگاه توضیح بده. ایشاله که حله.

نقل قول نوشته اصلی توسط hngameeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم جواب بدید ، خیلی استرس دارم
    تاریخ deadline دانشگاه تکنین وین برای ترم پاییز 5sep. هست، من مدارکو برای تایید دادم به سفارت و دیروز 30 Aug. رفتم یورو دادم، ولی گفت 9sep. برم واسه تحویل مدارک!!!! عملا تاریخ دانشگاه میگذره... بعد از کلی خواهش گفت شاید دور روز زودتر حاضر شه ! سر بزن!!!
    اگر من مدارکم 9Sep به دسته دانشگاه برسه، دیگه برسی نمیشه؟؟؟؟؟؟
    من به دانشگاه هم ایمیل زدم و لی هنوز جواب نداده!!!
    راهی هست سفارت زودتر مدارکمو بده؟؟؟؟
    من برای کارشناسی ارشد معمالری میخوام پذیرش بگیرم
    توروخدا جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    مسلما دیرتر می رسه. دیگه به نظر دانشگاه برمیگرده. یعنی جواب دانشگاه مهمه. منم یکی از مدارکم همین مشکل و داره. اما تو یکی از ایمیل هایی که ربطی به این جریان نداره تا 18 سپتامبر مهلت داده بود بهم. امیدوارم این 18ام رو قبول کنن. کامل برای دانشگاه توضیح بده. ایشاله که حله.

وااای مرسی جواب دادید، من الان سایت دانشگاهو نگاه کردم
    یه تاریخی نوشته به اسمه extended deadline واسه ارشد و دکتری، که تا 30 نوامبره، این داستانش چیه؟ !!

رشته و دانشگاه

وااای مرسی جواب دادید، من الان سایت دانشگاهو نگاه کردم
    یه تاریخی نوشته به اسمه extended deadline واسه ارشد و دکتری، که تا 30 نوامبره، این داستانش چیه؟ !!

زمانیه که تائید شده باشید و یه چند تا مدرک جزئی بخوان. مثلا مدرک زبانی چیزی. اونوقت شامل extend میشه. در غیر اینصورت اصل مدارک برای تائید اولیه باید تا 5 سپتامبر برسه.
    درضمن این extend برای فوق لیسانس و دکتراست. شامل لیسانس نمیشه.
    و با دانشگاه مکاتبه کنید. اونجوری راحتتر جواب می گیرین.

Junior Member

زمانیه که تائید شده باشید و یه چند تا مدرک جزئی بخوان. مثلا مدرک زبانی چیزی. اونوقت شامل extend میشه. در غیر اینصورت اصل مدارک برای تائید اولیه باید تا 5 سپتامبر برسه.
    درضمن این extend برای فوق لیسانس و دکتراست. شامل لیسانس نمیشه.
    و با دانشگاه مکاتبه کنید. اونجوری راحتتر جواب می گیرین.

یه سوالی...
    من الان یه سری کپی از مدارکم که به تایید وزارت خارجه و قوه قضایی رسیدرو دارم( قبل از تحویله مدارکم به سفارت اتریش کپی کردم)، اگه اون کپی هارو+ بقیه مدارکم رو براشون بفرستم الان، ممکنه کسری بخورم بعد بهم مهلت بدن که اصل مدارک تائید شده سفارتو براشون بفرستم؟؟؟؟
    فرستادن کپی ها کار درستیه؟؟؟

رشته و دانشگاه

یه سوالی...
    من الان یه سری کپی از مدارکم که به تایید وزارت خارجه و قوه قضایی رسیدرو دارم( قبل از تحویله مدارکم به سفارت اتریش کپی کردم)، اگه اون کپی هارو+ بقیه مدارکم رو براشون بفرستم الان، ممکنه کسری بخورم بعد بهم مهلت بدن که اصل مدارک تائید شده سفارتو براشون بفرستم؟؟؟؟
    فرستادن کپی ها کار درستیه؟؟؟
    والا من با ترجمه انگلیسی فرستادم، اصل مدارک و تازه. بعد 2 ماه ایمیل زدن چرا تائید سفارت نداره. در هر حالت تائید سفارت براشون ارجحیت بیشتری داره. یعنی ملاک سنجش درستی مدارک و با تائید سفارت می بینن.

تا اونجایی که من میدونم مبلغ 10000 یورو برای سال اول باید تو حساب باشه. هم از دانشگاه پرسیدم و هم از موسسات.
    یعنی فقط 1 سال گرو نگه میدارن ؟ یا تا آخر دوران تحصیل ؟

Junior Member

سلام بچه ها تقاضای کمک دارم شدید ... موسسه بعد از چندین ماه دیروز گفت که پذیرش اومده و به من یه نمونه بی کیفیت داد از دوستان خواهش میکنم مطالعه کنن چون چند جا نشون دادم نظرات متفاوتی دادن الان از من بقیه پولو میخان اگه پذیرش نیست و یا دعوت به امتحان نیست من پولو ندم ممنون ;

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_messi نمایش پست ها
    یعنی فقط 1 سال گرو نگه میدارن ؟ یا تا آخر دوران تحصیل ؟
    اینجا باید این مقدار تو حسابی باشه که 3 ماه گردش حساب خوبی داشته باشه. بعد از اینکه تائیدیه گرفتین از بانک که حساب اوکیه، می تونین خارج کنین این پول و . ولی من شنیدم صلاح نیست اینکارو انجام بدین، بذارید بمونه تو حساب بهتره.

در ضمن این مقدار فقط برای ساله اوله. این مقدار بلوکه نمیشه، بلکه همین مقدار خرج تحصیلات و خورد و خوراک تو یک سال اول هست. یعنی شرایطی که شما تو اون یکسال از نظر مالی مشکلی نداری.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vatani64 نمایش پست ها
    سلام بچه ها تقاضای کمک دارم شدید ... موسسه بعد از چندین ماه دیروز گفت که پذیرش اومده و به من یه نمونه بی کیفیت داد از دوستان خواهش میکنم مطالعه کنن چون چند جا نشون دادم نظرات متفاوتی دادن الان از من بقیه پولو میخان اگه پذیرش نیست و یا دعوت به امتحان نیست من پولو ندم ممنون ;
    تورو خدا بچه هایی که اطلاعات کامل دارن کمک کنن من منتظرم
    چه مقطعیه و اینکه امتحان تو چه گرایشیه البته اگه هست ؟؟؟ رشته هنر بوده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)