صفحه 260 از 278 نخستنخست ... 160210250251252253254255256257258259260261262263264265266267268269270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,591 تا 2,600 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتر

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک سال ۸۸ از دانشگاه سراسری روزانه هستم. ولی سابقه کار مرتبط با آی تی دارم. سنم ۳۵ ساله و تافل ۸۸ گرفتم و چند دوره مرتبط با شبکه هم گذروندم. الان سوالم اینه که اگر برای کنکور کارشناسی ارشد آی تی امتحان بدم و قبول بشم میتونم پذیرش مستر آی تی از اتریش بگیرم؟ آیا مهمه کجا قبول بشم؟
    ممنون میشم کسانی که تجربه مشابه دارن راهنمایی کنن خیلی مهمه برام
    چون زمان و انرژی زیادی رو باید برای قبولی کنکور صرف کنم برای همین میخوام کاملا مطمئن بشم. از همتون ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Shmm نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد فیزیک سال ۸۸ از دانشگاه سراسری روزانه هستم. ولی سابقه کار مرتبط با آی تی دارم. سنم ۳۵ ساله و تافل ۸۸ گرفتم و چند دوره مرتبط با شبکه هم گذروندم. الان سوالم اینه که اگر برای کنکور کارشناسی ارشد آی تی امتحان بدم و قبول بشم میتونم پذیرش مستر آی تی از اتریش بگیرم؟ آیا مهمه کجا قبول بشم؟
    ممنون میشم کسانی که تجربه مشابه دارن راهنمایی کنن خیلی مهمه برام
    چون زمان و انرژی زیادی رو باید برای قبولی کنکور صرف کنم برای همین میخوام کاملا مطمئن بشم. از همتون ممنونم
    Dear,
    .I would recommend you to not waste your time in the case that you need entrance exam in Iran
    . the processes of Visa in Austria is really long and sometimes not reliable to count on it.
    On the other hand, you may force to learn German in some cases. by the way. it is my opinion after more than 4 years of living and working in Austria and it can not be work out for all the people.

have a nice time and sorry that I do not have Farsi letter

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    من مدرک کارشناسی ارشد عمران از دانشگاه آزاد دارم به همراه ۲ مقاله ISI و ۲ سال سابقه مرتبط.
    آیا میتونم واسه مستر مجدد دانشگاه تکنیک وین اقدام کنم؟
    ممنونم
    سلام

مشکلی برای اقدام ندارید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    Dear,
    .I would recommend you to not waste your time in the case that you need entrance exam in Iran
    . the processes of Visa in Austria is really long and sometimes not reliable to count on it.
    On the other hand, you may force to learn German in some cases. by the way. it is my opinion after more than 4 years of living and working in Austria and it can not be work out for all the people.

have a nice time and sorry that I do not have Farsi letter
    ممنون از راهنمایی شما.
    تردید من بین ادامه رشته خودم و رشته آی تی بود ولی شما فک کنم کلا قضیه رو از بیخ و بن نابود کردی
    به هر حال من خودم جوابی که از یکی از دانشگاهها گرفتم رو میزارم برای بقیه دوستانی که شاید براشون این سوال پیش بیاد:

Yes, you may apply for an IT related degree- but keep in mind: in the application your previous studies are compared to our bachelor of computer science and if the differences are too big (more than 30 ECTS would need to be done from the bachelor), you cannot be admitted to the masters degree in the IT field.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

7-آیا امکان درخواست پذیرش رشته ای متفاوت با رشته تحصیلی را دارم؟
    فقط در صورت ارائه ی گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه مورد تایید اتریش در رشته و مقطع مورد نظر میتوانید پذیرش بگیرید حتی اگر رشته مرتبط با رشته ی قبلی شما نباشد و در غیر اینصورت چنین چیزی امکان پذیر نیست لیکن در موارد بسیار اندکی که رشته ها مرتبط هستند این احتمال ممکن است وجود داشته باشد. مثلا تغییر گرایش شما از مخابرات به الکترونیک. که قطعا پیش نیاز دروس مورد لزوم را میخورید.
    در مورد موضوع فوق:
    دوستان توجه داشته باشید که اونها واحدهای گذرانده شده دوره لیسانس شما رو بررسی میکنن و اگر تفاوت زیاد باشه پذیرش نمیدن و اصلا براشون مهم نیست که شما در کنکور ارشد رشته دیگری در ایران قبول شدید و گواهی اشتغال به تحصیل اون رشته و مقطع رو دارید.
    اگر من اشتباه متوجه شدم بگید در غیر این صورت از مدیر خواهش میکنم این بند 7 رو در پست اول اصلاح کنید که باعث گمراهی دوستان دیگه نشه. ممنون

Junior Member

دوست عزیز ممنونم ولی یه مشکلی که هست من سال ۲۰۱۳ از دانشگاه تکنیک وین پذیرش گرفته بودم برای مستر عمران و نرفتم
    این حالت تو پذیرش دادن الان من تاثیر منفی نداره؟
    به نظرتون بشون بگم من یک بار پذیرش گرفتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

مشکلی برای اقدام ندارید.

ارادت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )

2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم

3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه

4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده

5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر

6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)

7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )

8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو

9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل

10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_erf نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگر رزومه منو برای ادامه تحصیل در مقطح ارشد ارزیابی کنین

1.کارشناسی فناوری اطلاعات دانشگاه دولتی جهرم معدل 15.80 (مدت دوره 5ساله شد بخاطر اینکه از دانشگاه زاهدان انتقالی گرفتم ، دانشگاه اونجا ترم بهمن بود ولی جهرم ترم مهر )

2.تافل امتحان ندادم ولی 100 هدفمه و حتما میگیرم

3. دوتا مقاله در زمینه پردازش متن که به عنوان طرح پژوهشی با دانشگاه قرارداد بستیم و پیانامه ام مهم همینه

4. ثبت اختراع نرم افزاری در راستای مورد 3 چون قرارداد با دانشگاه بوده

5.ی مقاله دیتاست برای پردازش تصویر

6.همکاری با مرکز آپای دانشگاه جهرم و انجام پروژه تشخیص تصاویر خاص پیاده سازی با دیپ لرنینگ (این پروژه برای سازمان فناوری زیر نظر وزارت خونه به احتمال زیاد قراردادش بسته بشه نمونه پایلوت ساختم)

7. مسلط به برنامه نویسی اندروید (چندتا پروژه هم انجام دادم نمیدونم اثری داره یا ن شایدبشه سابقه ی کار حساب کرد از سال 94 )

8. الان هم دارم دیپ لرنینگ یاد میگیرم با ابزار تنسرفلو

9.مقام 6 در مسابقه مهارت سنجی دانشگاه شریف فن آورد در زمینه برنامه نویسی موبایل

10.سابقه سه ترم ta درس برنامه نویسی پیشرفته جاوا هم دارم

ممنون میشم اگر دوستان نظرشونو اعلام کنند هم در مورد پذیرش و هم در مورد کمک هزینه تحصیلی و اگر رزومه کافی نیست برا کجا اقدام کنم

سلام. شرط لازم و در اکثر موارد کافی برای اخذ پذیرش در رشته و مقطعی خاص در دانشگاههای اتریش، قبولی و اشتغال به تحصیل در همون رشته و مقطع در ایران هست. سوابق شما هرچند در خیلی از دانشگاههای دیگه دنیا ممکنه درخشان ارزیابی بشه و برای اخذ پذیرش مثبت قلمداد بشه، اما متاسفانه برای به دست آوردن اجازه تحصیل در دانشگاههای اتریش کمکی نمیکنه.

علاوه بر این تحصیل در اتریش غیررایگان و در اکثریت قریب به اتفاق موارد (جز اندک مواردی در مقطع دکترا) با هزینه شخصی دانشجو امکانپذیر هست. بنابراین روی
    کمک هزینه تحصیلی در اتریش نمی تونید حساب کنید.

در آخر توصیه میکنم تایپیکهای مربوط به روادید اتریش رو هم مطالعه بفرمایید. جدیدا پروسه اخذ ویزا (
    بعضا تا یکسال و بیشتر) طولانی تر شده و متاسفانه با وجود صرف هزینه و انتظار متقاضی ویزای دانشجویی در مواردی حتی اجازه اقامت مورد موافقت قرار نگرفته تا جایی که پذیرش دانشگاه منقضی شده.

توصیه میکنم با توجه به رزومه بسیار خوبی که دارید، دانشگاههای اتریش رو در اولویت آخر قرار بدید.

Junior Member

دوستان در مقطع دکتری ایا علاوه بر زبان المانی، زبان انگلیسی هم لازمه که مدرکی داشته باشیم؟ یا فقط المانی کافیه؟

Junior Member

سلام
    من کارشناسی حسابداری دارم
    بعد سربازی اومدم و تغییر رشته دادم و از فوق دیپلم 4 ترم لیسانس الکترونیک گرفتم به شدت هم به الکترونیک علاقه دارم، میدونم که دانشگاه های اتریش نیاز به ریز نمرات داره و من دروس کاردانی رو نگذروندم. میخام برای مستر حتمن به یک کشور خوب خارجی برم تا اینجا اتریشو بهتر دیدم، اما این ریز نمرات منو ترسونده. ممنون میشم کسانی که اطلاعات دارن در این زمینه منو راهنمایی کنن که آیا با این وضعیت چطور می تونم پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)