صفحه 266 از 278 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyanooshaho نمایش پست ها
    سلام و درود بر شما
    می بخشید یه راهنمایی میخواستم اگه ممکنه
    بنده 32 سالمه لیسانس الکترونیک دانشگاه آزاد دارم
    میخوام اقدام کنم برای تحصیل در اتریش میخواستم بدونم برای لیسانس مجدد الکترونیک شرط سنی داره دانشگاه های اتریش یا خیر چون الان اقدام کنم خیلی زود بتونم برم 33 سالم شده
    ممنون میشم پاسخ بدید
    شما برای لیسانس مجدد نیاز به نامه عدم ممانعت دارین که این نامه از دانشگاه ازاد مورد قبول نیست و بهترین حالت این هست که در کنکورسراسری ارشد یا کارشناسی شبانه روزانه پیام نور با کنکور یا دانشگاه علمی کاربردی (این مورد کمی سلیقه ای هست) قبول بشین و با گواهی اشتغال به تحصیل پذیزش بگیرین
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 14/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسي معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد همدان
    معدل کارشناسی ارشد :17/85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی شهری
    تعداد مقالات :13 تا انگلیسی که 5 تا ایمپکت دار و WOS هستند که ایمپکتاشون از 0.5 شروع میشه تا 5.70...توی یکیشون که ایمپکتش 2.05 هست نفر اول هستم و بقیه نفر دوم هستم...بقیه مقالاتم آی اس آی لیستد و علمی-پژوهشی هستند
    سابقه کار: 4 سال -2 سال با بیمه و دوسال بدون بیمه
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5

با شرایط فوق تا چه حد شانس دریافت اسکالرشیپ در مقطع دکترا و در دانشگاههای اتریش رو دارم.

سلام من ۲۳ سالمه .لیسانس معماری دانشگاه ازاد دارم.دوره کاردانی رشتم کامپیوتر بود دوره کارشناسی معماری.معدلم دوره ی کارشناسی هیفده شد. میتونم برای ارشد توی دانشگاه های اتریش در رشته معماری ادامه تحصیل بدم؟ یا باشرایط من امکانپذیر نیست؟

Junior Member

- رشتۀ کاردانی– نام دانشگاه – معدل نهایی
    برق الکتروتکنیک دانشگاه فنی باهنر شیراز 13.15
    - رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کنترل - موسسه غیر انتفاعی پاسارگاد شیراز 14.23 در کل معدل لیسانس 13.69

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهاییمهندسی کنترل-دانشگاه صنعتی شیراز-18.67
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها 7 آیلتس
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر = 3 تا مقاله ISI ژورنال معتبر
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی 0
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلایدکترا کنترل

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) سابقه TA
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funde ​فول فاند

با این رزومه چقدر شانس پذیرش دارم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید کسی میتونه دانشگاهایی که ثبت نام انلاین و بدون نیاز به ارسال مدارک در اتریش هست رو بهم بگن ممنون میشم

سلام دوستان چنتا سوال داشتم در مورد پذیرش دانشگاه تکنیک وین ممنون میشم راهنمایی کنید
    من دیپلم برق دارم ، کاردانی آی تی ، برای گواهی اشتغال به تحصیل هم پیام نور ثبت نام کردم
    1. من دانشجو پیام نور هستم گواهی اشتغال به تحصیلی که دارم تا 30/11 اعتبار داره و بعد 30 مدارکم سفارت تایید میکنه دوباره باید گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم ؟
    2. شروع ترم تابستان سپتامبر هست در صورتی که من اکه ترم جدید هم پیام نور انتخاب واحد کنم گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم باز نمیرسم اعتبار گواهی تا تیر هستش (منظورم اینه گواهی باید تا شروع ترم اعتبار داشته باشه ؟
    3. من که مدارکم الان آمادست میتونم برای ترم بعد از الان درخواست پذیرش بدم ؟ و مدارکم ر رو ارسال کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان. میتونم خواهش کنم یک لینک برای استناد به این موضوع که برای قبولی ارشد حتما باید پذیرش ارشد از ایران داشته باشیم و اینکه برگه ی عدم ممانعت از تحصیل کافی نیست رو اینجا بفرستین. خیلی ممنون میشم.
    و اینکه این قانون برای دانشگاه های دولتی و تراز اول اتریش هست یا قانون همه ی دانشگاها از جمله applied science و FH هم هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mhg70 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میتونم خواهش کنم یک لینک برای استناد به این موضوع که برای قبولی ارشد حتما باید پذیرش ارشد از ایران داشته باشیم و اینکه برگه ی عدم ممانعت از تحصیل کافی نیست رو اینجا بفرستین. خیلی ممنون میشم.
    و اینکه این قانون برای دانشگاه های دولتی و تراز اول اتریش هست یا قانون همه ی دانشگاها از جمله applied science و FH هم هست؟
    سلام دوست عزیز. میتونید به این لینک دانشگاه ملی وین مراجعه کنید. اگر دقت بفرمایید اتفاقا مثال ذکر شده در این صفحه مربوط به ایران هست و مورد قبول نبودن مدرک فوق الذکر از دانشگاه آزاد اسلامی در اون به صراحت ذکر شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. میتونید به این لینک دانشگاه ملی وین مراجعه کنید. اگر دقت بفرمایید اتفاقا مثال ذکر شده در این صفحه مربوط به ایران هست و مورد قبول نبودن مدرک فوق الذکر از دانشگاه آزاد اسلامی در اون به صراحت ذکر شده.

ممنون از پاسختون. درسته اما این در رابطه با برگه ی عدم ممانعت تحصیل هست در نتیجه تمام کسانی که دانشگاه آزاد درس خونده باشن تحت هیچ شرایطی نمیتونن از دانشگاه وین پذیرش بگیرن. که اونو متوجهم.
    اما دنبال لینکی هستم که راجع به این توضیح داده باشه که برای پذیرش فوق لیسانس علاوه بر برگه ی عدم ممانعت تحصیلی یا همون entrance qualification ذکر کرده باشه که قبولی دانشگاه در مقطع فوق در ایران رو هم میخوان.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط moj22 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 14/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسي معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد همدان
    معدل کارشناسی ارشد :17/85
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برنامه ریزی شهری
    تعداد مقالات :13 تا انگلیسی که 5 تا ایمپکت دار و WOS هستند که ایمپکتاشون از 0.5 شروع میشه تا 5.70...توی یکیشون که ایمپکتش 2.05 هست نفر اول هستم و بقیه نفر دوم هستم...بقیه مقالاتم آی اس آی لیستد و علمی-پژوهشی هستند
    سابقه کار: 4 سال -2 سال با بیمه و دوسال بدون بیمه
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5

با شرایط فوق تا چه حد شانس دریافت اسکالرشیپ در مقطع دکترا و در دانشگاههای اتریش رو دارم.
    دوست عزیز دریافت اسکالرشیپ برای دکترا در اتریش سخته. کما اینکه بچه هایی که الان دارن دکترا می خونن، هنوز پوزیشن ندارن. شما باید درخواستتون رو برای دانشگاه های زیادی بفرستید. همینطور در کشورهای مختلف

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)