صفحه 10 از 278 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    داخل پاسپورت رو امضا کنین و ازش کپی بگیرید.
    یا ابالفضل!مگه داخل پاسپورت رو هم امضا میکنن؟همون کپی رو امضا کن بفرست کافیه.هرکجاشو که امضا کنی خوبه.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

2 تا سوال.یونی وین جواب پذیرش رو ایمیل میکنه یا با پست میفرسته؟
    یکی از دوستای من پذیرش یونی وین رو داره و میگه زمان ثبت نامش نامحدوده!یعنی هروقت بخواد میتونه بره ثبت نام!الانم یک سال از رو پذیرشش گذشته و خیالش راحته راحته...!این قضیه درسته؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    چند مدت پیش یکی گفت TUWIEN بهش گفته برابر اصل کنه و بفرسته . نگران نباشید . اگر هم لازم باشه خودشون بهتون نامه میدن و میگن کپی برابر اصل بفرستید. ولی تو خود فرم TUWIEN فقط نوشته :
    6. Applicant’s passport copy

پس نگران نباشید
    نگران نیستم.داشتم اطلاعات میدادم که بچه ها نرن کپی برابر اصل کنن!

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    یا ابالفضل!مگه داخل پاسپورت رو هم امضا میکنن؟همون کپی رو امضا کن بفرست کافیه.هرکجاشو که امضا کنی خوبه.
    ) آره عزیزم اون بالا سمت چپ نوشته امضا دارنده گذرنامه. اونجا رو باید امضا کنید . دقت کنید که :
    1- اگر قبلا هم پاسپورت داشتید امضاها یکی باشه
    2- امضا از کادر خارج نشه
    3- امضایی که پای درخواست پذیرش ، درخواست ویزا ، باز کزدن حساب بانکی در اتریش و ... میزنید همشون مثل همین باشه
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

با سلام خدمت دوستان عزيز
    دارم بعد از مدتها اينجا پست ميزارم و به درخواست تعدادي از بچه ها :
    دوستان من با هيچ فرد خاصي در اين وبسايت ارتباطي ندارم و به هيچ عنوان آيدي ديگه اي هم ندارم
    و هيچ وقت نگفتم فلان آيدي از طرف من تائيد ميشه
    لطفا هر مورد خاصي اينچنيني بود به من اطلاع بديد
    با تشكر
    مديريت سابق تاپيك اتريش

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    1- بارها و بارها تکرار شده که معدل تاثیری در پدیرش نداره
    2- این رو من و شما تشخیص نمیدیم. رییس دپارتمان رشته مورد نظرتون با توجه به واحدهایی که پاس کردید این تصمیمو میگیره . اگر تعداد واحدهای پیش نیاز از یک حدی بیشتر شه ، هرچند هر دو رشته به هم نزدیک باشه ، پذیرش ریجکت میشه
    3- رنکینگ تو ایرانه که اینقد حیاتیه . میتونید سری به سایت ها بزنید و چک کنید . اما کلا tu wien دانشگاه خوبیه
    ممنون.

در مورد رنک اتفاقا من اصلا حساس نیستم. فقط میخواستم کیفیت دانشکده Computer Science ـه univie رو مقایسه کنم با سطح جهانی.
    فقط مسئله ای که الان برای من میمونه تطبیق واحده. اینجا قبلا خوندم که میشه سرفصل ها رو نشونشون داد و تطبیق زد. میخواستم ببینم طبق تجربیات و کسایی که تلاش کردن واحدها رو تطبیق بدن، معمولا تا چقدر تونستن این کار رو بکنن؟ تا چه اندازه موفق بودن؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ممنون.

در مورد رنک اتفاقا من اصلا حساس نیستم. فقط میخواستم کیفیت دانشکده Computer Science ـه univie رو مقایسه کنم با سطح جهانی.
    فقط مسئله ای که الان برای من میمونه تطبیق واحده. اینجا قبلا خوندم که میشه سرفصل ها رو نشونشون داد و تطبیق زد. میخواستم ببینم طبق تجربیات و کسایی که تلاش کردن واحدها رو تطبیق بدن، معمولا تا چقدر تونستن این کار رو بکنن؟ تا چه اندازه موفق بودن؟
    این قضیه خیلی پیچیده هست . دوستی در دانشگاه لئوبن تونسته تقریبا همه واحدهاشو تطبیق بده و فقط یک ترم بخونه لیسانس و بره ارشد . دوست دیگری هم در تکنیک وین همین دیروز گفت خیلی سخته تطبیق واحد و استاد اگر قبول کنه ازت امتحان شفاهی میگیره همونجا و اگر نتونی سوالا رو جواب بدی تطبیق نمیدن .
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    ممنون.

از هر 10 نفر 1 2 نفر تونستن تطبیق بدن اونم نه همشو خیلی لطف کردن حدود 50-60 ECTS تطبیق دادن کلا امیدی به به تطبیق نداشته باشین اگه نمره هاتونم پایین باشه زیر 14 اصلا فک نکنید رو این قضیه واقعا انتظار داری تطبیق بدن با نمره های کم؟؟!!!
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

سلام دوستان خسته نباشید
    چندتا سوال داشتم

من چند ماهی میشه که کار پذیرش خودم و خواهرم رو شروع کردم
    باید بگم که من لیسانس معماری معماری از دانشگاه آزاد رو دارم یا مشورت یکی از دوستام هم واسه لیسانس هم واسه ارشد اقدام کردم
    هفته گذشته از دانشگاه واسم 1 ایمیل اومد که حاوی 1 فرم بود که مشخصات خودم رو نوشته بود بالاش نوشته بود واسه لیسانس
    منم امضا کردم و فرستادم
    چند روزه شنیدم که دانشگاه های اتریش مدرک دانشگاه آزاد رو قبول ندارن
    میخام بدونم بهم پذیرش میدن یا نه؟
    راستی باید یاداوری کنم که واسه دانشگاه صنعتی اتریش اقدام کردم
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Junior Member

سلام به همه
    دانشگاهی هست تو اتریش که پرستاری داشته باشه؟(لیسانس)
    چند تا دانشگاه دیدم نبود!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)