صفحه 101 از 278 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sabadadboud نمایش پست ها
    شما تا خودت با دانشگاه مکاتبه نکنی، به جواب درستی نمیرسی. مخصوصا موضوع به این مهمی که میخوای ببینی ازمون داره یا نه.

اگر برای لیسانس هست: bachelor.zulassung@univie.ac.at
    اگر برای فوق لیسانس: master.zulassung@univie.ac.at
    ميشه اينو بهم جواب بدين الان اين متن من درسته بفرستم نخندينا
    Hallo bitte bis frage ich antworten die. biologie bei abschnitt bachelor test eingangs dort die semester october und semester
    February
    ميشه تصحيحش كنيد

Moderator

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Barana1992 نمایش پست ها
    Hallo bitte bis frage ich antworten die. biologie bei abschnitt bachelor test eingangs dort die semester october und semester
    February
    ميشه تصحيحش كنيد

اگه انگلیسی هم بنویسید جوابتون رو میدن.

Junior Member

سلام دوستان
    من مدارکم رو که به تایید سفارت رسیده تحویل گرفتم و میخوام برای تکنیک پذیرش بگیرم و به کمکتون برای پر کردن فرم نیازمندم
    1-اگر بخوام مهر سال 95 اونجا باشم wintersemester یا summersemester کدومشون رو باید انتخاب کنم واینکه جلوی 20 چی باید بنویسم؟
    2-در قسمت high school هم دبیرستان رو باید بنویسم هم پیش دانشگاهی و اینکه طبق ترجمه آلمانی باید بنویسم یا انگلیسی هم میشه؟
    3-در قسمت major field of studies آیا نیاز هست گرایش رو هم بنویسم یا خیر؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Barana1992 نمایش پست ها
    February
    ميشه تصحيحش كنيد
    والا المانی من خیلی قوی نیست. اما انگلیسیشو مینویسم برات...

Dear Sir/Madam

I want to apply for Vienna university for the next semester. but I heard that there is a test or entrance exam for "biology" major. is that correct?
    if yes, please tell me when and where the test is going to be held?

Your Sincerely

اخرش هم اسم و فامیل خودت

دوستان چون موضوع رشته و دانشگاه بسته شده مجبورم سوالمو اینجا بذارم
    من مدارکم الان مسیر ترجمه و سفارت رو طی کرده و آماده ی فرستادنه. با داشتن لیسانس مهندسی صنایع برای چه دانشگاه ها و رشته هایی میتونم مدارکمو بفرستم برای لیسانس مجدد؟ (غیر از تکنیک وین)
    دانشگاه تکنیک گراتس درسته که لیسانس مجدد نمیگیرند؟!
    لطف کنید جواب کامل بدید.ممنون

Junior Member

چقد اينجا همه مهربونن ، اصلا آدم فكر نميكنه تو جمع ايرانياست، نه اينكه بد باشيما نه ه ه
    اميدوارم ماهايي هم ك قراره بيام زودتر بيام اون آب و هوا رومون تأثير بذاره

سلام واقعا ببخشید من اینقدرسوال می پرسم با وجود اینکه دانشجوی ترم اخر رشته معماری ارشد هستم با توجه به اینکه دانشگاه ازاد بوده میحوام از اول برای لیسانس در رشته رسانه-خبرنگاری در اتریش ادامه بدم فقط من دیپلم فنی حرفه ای (معماری )بودم و پیش دانشگاهی هم نداشتم ایا بدون پیش دانشگاهی و دیپلم فنی حرفه ای می توتم در این رشته برای لیسانس اقدام کنم یا یاز بایذ برم یک دیپلم ذیگه بگیرم ممنووونم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط artimina نمایش پست ها
    سلام واقعا ببخشید من اینقدرسوال می پرسم با وجود اینکه دانشجوی ترم اخر رشته معماری ارشد هستم با توجه به اینکه دانشگاه ازاد بوده میحوام از اول برای لیسانس در رشته رسانه-خبرنگاری در اتریش ادامه بدم فقط من دیپلم فنی حرفه ای (معماری )بودم و پیش دانشگاهی هم نداشتم ایا بدون پیش دانشگاهی و دیپلم فنی حرفه ای می توتم در این رشته برای لیسانس اقدام کنم یا یاز بایذ برم یک دیپلم ذیگه بگیرم ممنووونم
    چون میخواید از ابتدا لیسانس بخونید قاعدتن از شما دیپلم 12 ساله (دیپلم+پیش دانشگاهی) میخوان. مگر اینکه به دلیل اینکه قبلن لیسانس گرفتید بتونید مجددن پذیرش بگیرید. توی همین
    فروم بودن دوستانی که نوشتن که با لیسانس یک رشته ای، تونستن برای لیسانس یک رشته دیگه پذیرش بگیرن. توی همین چندتا پست اخیر هم بهش اشاره شد. منتها توجه کنید
    بهترین مرجع برای پرسیدن سوال در کیس های خاص مثل شما، اینه که از ادمیشن افیس بپرسید.

Junior Member

سلام
    من قصد تحصیل در مقطع دکترای رشته مرمت بناهای تاریخی در کشور اتریش را دارم.
    معدل کاردانی ام 12.66 غیرانتفایی معدل کارشناسی 14 غیرانتفایی و معدل کارشناسی ارشدم تا پایان ترم دوم 17 است از دانشگاه ازاد تهران مرکز.
    دو سال سابقه کار در همین رشته را با میراث فرهنگی به صورت پروژه ای دارم
    رزومه من به شح زیر است
    انجام مطالعات و شناخت بر روی بناهای مختلف
    انجام مطالعه شناخت دیوار تاریخی گرگان
    انجام مستندسازی بناهای تاریخی
    انجام برداشت و رولوه بناهای مختلف
    برداشت و رولوه پل آجری آق قلا (تنها پل آجری دارای نقوش تزیینی جهان)
    مستندسازی بافت تاریخی
    انجام طرح مرمت
    نگارش مقاله در دانشنامه
    نگارش مقاله در نشریات
    همچنین توصیه نام هم از طرف اساتید معتبر و بزرگ ایران را دارا هستم.
    و همینطور دارای لوح تقدیر از طرف رییس دانشکده دانشگاه نیز می باشم
    پرسش من این است که شانسم برای گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های اتریش چقدر است؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط hannan3992 نمایش پست ها
    سلام
    من قصد تحصیل در مقطع دکترای رشته مرمت بناهای تاریخی در کشور اتریش را دارم.
    معدل کاردانی ام 12.66 غیرانتفایی معدل کارشناسی 14 غیرانتفایی و معدل کارشناسی ارشدم تا پایان ترم دوم 17 است از دانشگاه ازاد تهران مرکز.
    دو سال سابقه کار در همین رشته را با میراث فرهنگی به صورت پروژه ای دارم
    رزومه من به شح زیر است
    انجام مطالعات و شناخت بر روی بناهای مختلف
    انجام مطالعه شناخت دیوار تاریخی گرگان
    انجام مستندسازی بناهای تاریخی
    انجام برداشت و رولوه بناهای مختلف
    برداشت و رولوه پل آجری آق قلا (تنها پل آجری دارای نقوش تزیینی جهان)
    مستندسازی بافت تاریخی
    انجام طرح مرمت
    نگارش مقاله در دانشنامه
    نگارش مقاله در نشریات
    همچنین توصیه نام هم از طرف اساتید معتبر و بزرگ ایران را دارا هستم.
    و همینطور دارای لوح تقدیر از طرف رییس دانشکده دانشگاه نیز می باشم
    پرسش من این است که شانسم برای گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های اتریش چقدر است؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

شما باید در بخش دکترا، سوالتون رو بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)