صفحه 103 از 278 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام دوستان؛ من لیسانس حسابداری دانشگاه ازاد رو دارم میخوام ببینم برای اتریش حتما باید دوباره از لیسانس شروع کنم یا خیر؟؟؟ اگر جواب بله است لطفا بگید چه رشته هایی برای کشوری مثله اتریش کار و کسب بهتری پیدا میشه؛ رشته هایی مثله مدیریت بازرگانی یا مدیریت جهانگردی میشه انتخاب کرد یا آیا اصلا خوب هستن برای اینده کاری در اون کشور؟؟؟ متشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

دوستان لطفا اینم بگین ایجنت یا مشاور بهتره کارم رو انجام بده یا خودم اپلای کنم؟؟؟ میخوام بدون ایراد انجام بشه... هم تو زمینه رشته هم دانشگاه و خوابگاه هیچ اطلاعاتی ندارم..

Junior Member

سلام.باید لیسانس مجدد بخونی و اپلای کنی. در مورد مشاور و موسسات یکم خودت وقت بزاری حدود یک ماه می فهمی قضیه از چه قراره و تمام موسسات پول اضافه می گیرن و هیچ کار نمیکنند.خودت انجام بده و میتونی .کاری هم نداره

Junior Member

ممنون از کمک شما ولی نمیدونم کدوم رشته باید بزنم و چه خوابگاهی رو باید انتخاب کنم... مثلا از لیسانس حسابداری میتونم برای لیسانس رشته آی تی اقدام کنم؟؟ چون دوستان میگن کار برای این رشته هم پر درآمده و هم پر نیاز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_rje نمایش پست ها
    ممنون از کمک شما ولی نمیدونم کدوم رشته باید بزنم و چه خوابگاهی رو باید انتخاب کنم... مثلا از لیسانس حسابداری میتونم برای لیسانس رشته آی تی اقدام کنم؟؟ چون دوستان میگن کار برای این رشته هم پر درآمده و هم پر نیاز
    این که بخای تغییر رشته بدی رو نمیدونم شاید دوستان دیکه بدانند و بهتر هم اینکه به دانشگاه ایمیل بزنی بهتره.در مورد خوابگاه فعلا فکرش رو هم نکن.هر موقعی که پذیرشت اومد اونجا باید اقدام کنی که اونم صفحات دیگری در این رابطه و موضوع هست و میتونی بخونی.خوابگاه کاری نداره نگران نباش.اول باید پذیرش بگیری.مورد اخر در مورد رشته نظر من این است که اول شهر و دانشگاهت رو انتخاب کن . سپس از هر دانشگاه می تونی هر چند تا رشته که مورد تقاضات و مورد علاقه خودت هست رو انتخاب و اپلای کنی و هر کدوم رو که اونا صلاح بدونن شرایطش رو داری بهت پذیرش می دن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heridas نمایش پست ها
    این که بخای تغییر رشته بدی رو نمیدونم شاید دوستان دیکه بدانند و بهتر هم اینکه به دانشگاه ایمیل بزنی بهتره.در مورد خوابگاه فعلا فکرش رو هم نکن.هر موقعی که پذیرشت اومد اونجا باید اقدام کنی که اونم صفحات دیگری در این رابطه و موضوع هست و میتونی بخونی.خوابگاه کاری نداره نگران نباش.اول باید پذیرش بگیری.مورد اخر در مورد رشته نظر من این است که اول شهر و دانشگاهت رو انتخاب کن . سپس از هر دانشگاه می تونی هر چند تا رشته که مورد تقاضات و مورد علاقه خودت هست رو انتخاب و اپلای کنی و هر کدوم رو که اونا صلاح بدونن شرایطش رو داری بهت پذیرش می دن.

خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتتون... لینک مربوط به دانشگاه ها و شرایط مالیشون رو
    از کجا باید دقیق بررسی کنم؟؟ چون هنوز نمیتونم المانی بخونم و چیزی از سایت ها سر در نمیارم

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتتون... لینک مربوط به دانشگاه ها و شرایط مالیشون رو
    از کجا باید دقیق بررسی کنم؟؟ چون هنوز نمیتونم المانی بخونم و چیزی از سایت ها سر در نمیارم
    صفحات دانشگاه ها انگلیسی هم داره. دانشگاه وین و دانشگاه تکنیک وین رو سرچ کنید تو اینترنت. اکثر بخش ها انگلیسی داره.

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shafighsobhani نمایش پست ها
    سلام
    يك موضوعي ذهن منو به خودش مشغول كرده. من ليسانس بهداشت عمومي از دانشگاه علوم پزشكي ايران (دانشگاه سراسري) دارم و در حال حاضر دانشجوي كارشناسي ارشد رشته مديريت صنعتي گرايش تحقيق در عمليات دانشگاه تهران هستم (دوره مجازي). ميخواستم بدونم با توجه به اينكه رشته ليسانس و فوقم هيچ شباهتي به هم ندارن براي گرفتن پذيرش ارشد در رشته هاي مديريت به مشكل بر نميخورم؟ سايت دانشگاه ها رو كه ميخونم همه نوشتن كه مدرك ليسانس مرتبط ميخوان. ولي وقتي به ادميشن آفيس دانشگاه ها ايميل ميزنم (مثل TU GRAZ) جوابي در اين مورد خواص بهم نميدن. من گواهي اشتغال به تحصيل ارشد رو گرفتم. ترجمه مداركم آمادست. بايد براي تاييد بدم سفارت. لطفا اگر اطلاعاتي داريد راهنمايي كنيد.
    ممنونم.
    بله معمولا می تونم بگم که لیسانس و فوق لیسانس حتما باید باهم هماهنگ باشه.
    دانشگاه گراتز اتفاقا یگی از سخت گیر ها توی این قضیه است
    و خود اینکه اصلا نامه اشتغال به تحصیل دانشگاه های مجازی رو هم قبول کردند اینم یه مورد دیگه است، شما از طریق کنکور قبول شدید برای ارشد ؟

Senior Member Austrian آواتار ها

سلام دوستان؛ من لیسانس حسابداری دانشگاه ازاد رو دارم میخوام ببینم برای اتریش حتما باید دوباره از لیسانس شروع کنم یا خیر؟؟؟ اگر جواب بله است لطفا بگید چه رشته هایی برای کشوری مثله اتریش کار و کسب بهتری پیدا میشه؛ رشته هایی مثله مدیریت بازرگانی یا مدیریت جهانگردی میشه انتخاب کرد یا آیا اصلا خوب هستن برای اینده کاری در اون کشور؟؟؟ متشکر
    دوست عزیز کمی وقت بذارید مطالعه کنید ، من همین چند دقیقه پیش شرایط پذیرش رو برای یکی دیگه از دوستان نوشتم
    1. یا باید دانشجوی یکی از دانشگاه های معتبر ایران ( متاسفانه غیر از آزاد ) باشید در مقطع و رشته ی مورد نظر
    یا
    2. باید اون رشته رو در اون مقطع تموم کرده باشید و دوباره اون رو بیاید اتریش بخونید البته برای بعضی از رشته ها می تونید تغییر رشته بدید و درخواست پذیرش برای رشته دیگه ای رو هم بدید که بستگی به میزان تشابه دروس و واحد ها درخواست و رد یا قبول می کنند برای مثال کسی که مدیریت خونده شاید شانس پذیرش درباره حسابداری رو داشته باشه ولی کسی که مدیریت خونده طبیعتا نمی تونه شیمی قبول بشه ( البته این مورد 100% استاندارد نیست وگرنه بنده رو جای مسئول پذیرش میذاشتند تو دانشگاه ;-) )

ضمنا دانشگاهی مثل TU اصلا آزاد رو قبول نداره و شرایط پذیرشش کمی متفاوت تره و یا برخی از دانشگاه ها خیلی خیلی به ندرت در برخی رشته ها پذیرش مشروط برای دوره فوق لیسانس با داشتن مدرک لیسانس میدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    دوست عزیز کمی وقت بذارید مطالعه کنید ، من همین چند دقیقه پیش شرایط پذیرش رو برای یکی دیگه از دوستان نوشتم
    1. یا باید دانشجوی یکی از دانشگاه های معتبر ایران ( متاسفانه غیر از آزاد ) باشید در مقطع و رشته ی مورد نظر
    یا
    2. باید اون رشته رو در اون مقطع تموم کرده باشید و دوباره اون رو بیاید اتریش بخونید البته برای بعضی از رشته ها می تونید تغییر رشته بدید و درخواست پذیرش برای رشته دیگه ای رو هم بدید که بستگی به میزان تشابه دروس و واحد ها درخواست و رد یا قبول می کنند برای مثال کسی که مدیریت خونده شاید شانس پذیرش درباره حسابداری رو داشته باشه ولی کسی که مدیریت خونده طبیعتا نمی تونه شیمی قبول بشه ( البته این مورد 100% استاندارد نیست وگرنه بنده رو جای مسئول پذیرش میذاشتند تو دانشگاه ;-) )

ضمنا دانشگاهی مثل TU اصلا آزاد رو قبول نداره و شرایط پذیرشش کمی متفاوت تره و یا برخی از دانشگاه ها خیلی خیلی به ندرت در برخی رشته ها پذیرش مشروط برای دوره فوق لیسانس با داشتن مدرک لیسانس میدن
    ممنون از شما... باید بگم که من کاملا در حال تحقیق و مطالعه هستم و یکی از مشاور های بیرون گفتن که چون واحدات کاملا با مدیریت تطابق داره میتونی مدیریت رو انتخاب کنی اما من برای زمینه کاری بهتر ترجیح میدم مهندسی کامپیوتر بخونم؛ که باز هم با رشتم مرتبطه؛ لطفا اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره به من بده ممنون میشم
    راستی بنظرتون برای شرایط من کدوم شهر بهتره؛ شرایط مالی و شهریه هم برام مهمه

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)