صفحه 11 از 278 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط soorena2 نمایش پست ها
    سلام به همه
    دانشگاهی هست تو اتریش که پرستاری داشته باشه؟(لیسانس)
    چند تا دانشگاه دیدم نبود!
    https://sowi.univie.ac.at/en/departm...rsing-science/
    http://www.bachelorsportal.eu/study-...g-austria.html
    http://www.learn4good.com/universiti...rs_degrees.htm
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام بکس من کارشناسی آزاد دارم با یه موسسه قرارداد بستم تضمین کرده که ارشد رو تو اتریش بخونم
    حرفهای شما یکمی منو ترسوند ممکنه کلاه بردار باشن؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bitman نمایش پست ها
    سلام بکس من کارشناسی آزاد دارم با یه موسسه قرارداد بستم تضمین کرده که ارشد رو تو اتریش بخونم
    اسمش رو کلاه برداری نگذاریم . عدم آگاهی یا وعده های بیجا بهتره. البته ممکنه که از FH بتونه بگیره . " ممکنه "
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

با یه کارشناسی خالی یکم بعید به نظر میاد. اونا طوری حرف میزنن تا شما پولو بدید و قرارداد رو امضا کنید بهدا یه پذیرش لیسانس میدن و با هزارتا تبصره و ماده پولو بر نمیگردونن.
    نامیدت نمیکنم اما هیچکس با لیسانی پذیرش فوق نگرفته تا به امروز. هیچ کس

Junior Member

عذردمیخوام منظورتون از fh چی هست ؟

Moderator

عذردمیخوام منظورتون از fh چی هست ؟
    Fh = Fachhochschule

دانشگاههای علمی و کاربردی که ترجمه انگلیسیش میشه
    university of applied sciences
    این دانشگاهها یک سری رشته ها رو با ساختار نسبتن متفاوت از دانشگاههای
    اتریش ارائه میدن که توش بیشتر دانشجو رو برای ورود به بازار کار اماده میکنن. یعنی کسی
    که از fh فوق لیسانس میگیره تعداد واحدهای عملی بیشتری میگذرونه و به نوعی برای کار اماده میشه نه
    مثلن دکترا خوندن و تحقیق و ریسرچ در زمینه های مختلف.
    البته از نظر اعتبار در داخل اتریش، نمیشه مقایسه کرد با دانشگاه چون اهدافشون فرق میکنه. ولی کسی که فوق لیسانس
    از این دانشگاهها میگیره، شنیدم سخت تر میتونه برای دکترا اقدام کنه توی خود اتریش، چون از نظر تئوری های علمی کمتر تمرکز داشتن ولی برای
    کار پیدا کردن معمولن فرقی نداره. ولی ادامه تحصیل با این مدرک در کشور های دیگه اوکی هستن و به عنوان فوق لیسانس
    رسمی مورد تایید هستن

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

امروز دانشگاه این ایمیل رو به من داد
    Sehr geehrter Herr ,
    bezüglich Ihres Ansuchens auf Zulassung zum Bachelorstudium an unserer Universität muss Ihnen folgendes mitgeteilt werden:
    Um Ihren Antrag weiter bearbeiten zu können, müssen Sie ein aktuelles Foto von Ihnen nachreichen.
    Bewerbungsfrist für das Wintersemester 2015/16 ist der 05. September 2015
    .

یعنی پذیرشم تایید شد که اینو گفتند؟
    چون من مدارکمو همه رو هفته ی پیش پست کرده بودم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    امروز دانشگاه این ایمیل رو به من داد.

یعنی پذیرشم تایید شد که اینو گفتند؟
    چون من مدارکمو همه رو هفته ی پیش پست کرده بودم
    خیر. گفته باید عکستون رو هم بفرستین و تا 5 سپتامبر مهلت دارین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

سوال:
    برای پذیرش دانشگاه های اتریش مدرک اشتغال به تحصیل دانشگاه های اینجا رو میخوان و گواهی قبولی سنجش رو هم قبول ندارند.. درست، اما پذیرش از دانشگاه معتبر آلمان اگر داشته باشیم اون پذیرش به کار میاد آیا؟؟ جایگزین این مدرک میشه کرد و فرستاد؟؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giti007 نمایش پست ها
    سوال:
    برای پذیرش دانشگاه های اتریش مدرک اشتغال به تحصیل دانشگاه های اینجا رو میخوان و گواهی قبولی سنجش رو هم قبول ندارند.. درست، اما پذیرش از دانشگاه معتبر آلمان اگر داشته باشیم اون پذیرش به کار میاد آیا؟؟ جایگزین این مدرک میشه کرد و فرستاد؟؟
    نخیر و متاسفانه آلمان و دانشگاه های آلمانی تو پذیرش دانشگاه های اتریشی ارتباطی باهم ندارند.
    اخیرن بارها دیدم که خیلی از کسانی که میخوان اقدام کنند برای اتریش میرن دانشگاه پیام نور و بعد از ثبت نام اون نامه اشتغال به تحصیل رو ارایه می دن. شاید اینم راهی باشه برای شما.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)