صفحه 12 از 278 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    خیر. گفته باید عکستون رو هم بفرستین و تا 5 سپتامبر مهلت دارین.
    منظور من این بود یعنی من کلی مدارک براشون فرستادم و اینا پاسخ دادند عکس بده
    یعنی باقی مدارکم مورد تایید بوده که عکس خواستند؟
    نشه عکسم بفرستم بعد بگند نمیتونیم پذیرش کنیم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط asef7 نمایش پست ها
    نخیر و متاسفانه آلمان و دانشگاه های آلمانی تو پذیرش دانشگاه های اتریشی ارتباطی باهم ندارند.
    اخیرن بارها دیدم که خیلی از کسانی که میخوان اقدام کنند برای اتریش میرن دانشگاه پیام نور و بعد از ثبت نام اون نامه اشتغال به تحصیل رو ارایه می دن. شاید اینم راهی باشه برای شما.
    عاصف عزیز از پاسخ اتون متشکرم
    اگر این موضوع پیام نور واقعا درست باشه پس میشه کاری کرد، نمیدونم ثبت نام اش کی هست و اینکه سراسری یا فراگیر فرقی که نمیکنه.. فقط حیف که این وسط زمان نازنین انسان از دست میره ..
    حقیقتا وقت گرفتن از سفارت آلمان به حدی مشکل و اعصاب خوردکن شده که همان بهتر همه از اول برای کشور دیگه ای اقدام کنند جای اینکه علاف این سفارت بشن، شنیدم سفارت اتریش هم رفتار خوبی داره و مشکلات سفارت آلمان رو هم نداره..

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    منظور من این بود یعنی من کلی مدارک براشون فرستادم و اینا پاسخ دادند عکس بده
    یعنی باقی مدارکم مورد تایید بوده که عکس خواستند؟
    نشه عکسم بفرستم بعد بگند نمیتونیم پذیرش کنیم؟
    به هر حال تا شما عکس نفرستید چیزی مشخص نمیشه . انشالله هرچی که خیره پیش میاد
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط giti007 نمایش پست ها
    عاصف عزیز از پاسخ اتون متشکرم
    اگر این موضوع پیام نور واقعا درست باشه پس میشه کاری کرد، نمیدونم ثبت نام اش کی هست و اینکه سراسری یا فراگیر فرقی که نمیکنه.. فقط حیف که این وسط زمان نازنین انسان از دست میره ..
    حقیقتا وقت گرفتن از سفارت آلمان به حدی مشکل و اعصاب خوردکن شده که همان بهتر همه از اول برای کشور دیگه ای اقدام کنند جای اینکه علاف این سفارت بشن، شنیدم سفارت اتریش هم رفتار خوبی داره و مشکلات سفارت آلمان رو هم نداره..
    خواهش می کنم درست میفرمایید منم شنیدم سفارت آلمان سخت گیره برای وقت دادن و جواب ویزا ولی خب خوبی هایی هم داره و مثلن برای تایید ترجمه به هزینه نیاز ندارید و برای تمکن و اجاره خونه هم انگار آسون تر میگیره. برخورد سفارت اتریش هم بعضی وقتها خوبه بعضی وقتها بد و خیلی شانسیه ولی درکل شاید اتریش برای گرفتن پذیرش دانشجویی به آلمان بچربه با اینکه شنیدم اجاره خونه و هزینه در آلمان کمی پایینتر از اینجاست.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

دوستان عزیز به من همین طور که گفتم ایمیل زده دانشگاه و گفته عکس بفرست
    نگفتند در چه سایزی من یه عکس 3*4 و یک عکس پاسپورتی براشون میفرستم
    فقط الان یک سوالی دارم اینکه همین جوری عکس خالی رو ارسال کنم؟
    یا باید متن خاصی باهاش بفرستم؟
    تا متوجه بشند این عکس مال کی هست؟
    منظورم اینه از روی مشخصات ارسال کننده ی بسته ی DHL متوجه میشند عکس مال منه یا باید متن خاصی بفرستم باهاش؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    دوستان عزیز به من همین طور که گفتم ایمیل زده دانشگاه و گفته عکس بفرست
    نگفتند در چه سایزی من یه عکس 3*4 و یک عکس پاسپورتی براشون میفرستم
    فقط الان یک سوالی دارم اینکه همین جوری عکس خالی رو ارسال کنم؟
    یا باید متن خاصی باهاش بفرستم؟
    تا متوجه بشند این عکس مال کی هست؟
    منظورم اینه از روی مشخصات ارسال کننده ی بسته ی DHL متوجه میشند عکس مال منه یا باید متن خاصی بفرستم باهاش؟
    یه متن بنویسین و مشخصاتتونو بدین و بگین ازم عکس خواسته بودین. ضرر نداره.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    یه متن بنویسین و مشخصاتتونو بدین و بگین ازم عکس خواسته بودین. ضرر نداره.
    همین که به آلمانی بنویسم من مدارکمو برای پذیرش ارسال کرده بودم
    از طریق ایمیل از من درخواست عکس کردید
    بعد نام و نام خانوادگیمو بنویسم؟

سری پیش برای ارسال مدارک به من آدرس دانشگاه رو دادند این سری این آدرس رو دادند
    Mag. Claudia Eichinger
    Studienabteilung
    Universität für Bodenkultur Wien/University of Natural Resources and Life Sciences Vienna
    Augasse 2-6
    1090 Wien/Vienna
    Austria
    Tel.: +43 1 476 54 - 1351

تفاوت این دو آدرس در خط اول هست یعنی Mag. Claudia Eichinger
    پس یعنی قراره عکسی که میفرستم دقیقا برای این فرد بره درسته؟

سلام دوستان
    من ترم اخر کارشناسی معماری هستم. میتونم تا بهمن پایان نامه تحویل ندم که مشغول به تحصیل بمونم. اما چند تا سوال:
    1- یعنی برای اتریش بخام از این اشتغال به تحصیلی استفاده کنم باید برم دوباره لیسانس؟ یعنی 4 سال دوباره الکی معطل شم؟
    2- اکر بخام برم ارشد و اشتغال به تحصیل حین ارشد بگیرم، از کنکور امسال که گذشت ، اینطوریم یکسال معطلم تازه اگر قبول بشم!راهی نیست که مثلا وزارت تایید کنه من ممانعت تحصیل ندارم؟
    3-برای مورد یک . میشه داخل اتریش واحدامو مطایقت بدم که شاید یک سال دیگه لیسانس بخونم و بعدم برم ارشد؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم اخر کارشناسی معماری هستم. میتونم تا بهمن پایان نامه تحویل ندم که مشغول به تحصیل بمونم. اما چند تا سوال:
    1- یعنی برای اتریش بخام از این اشتغال به تحصیلی استفاده کنم باید برم دوباره لیسانس؟ یعنی 4 سال دوباره الکی معطل شم؟
    2- اکر بخام برم ارشد و اشتغال به تحصیل حین ارشد بگیرم، از کنکور امسال که گذشت ، اینطوریم یکسال معطلم تازه اگر قبول بشم!راهی نیست که مثلا وزارت تایید کنه من ممانعت تحصیل ندارم؟
    3-برای مورد یک . میشه داخل اتریش واحدامو مطایقت بدم که شاید یک سال دیگه لیسانس بخونم و بعدم برم ارشد؟
    1- در صورتی که دانشجوی دانشگاه سراسری باشید ، با گواهی اشتغال به تحصیل میتونید پذیرش لیسانس بگیرید . البته به اون 4 سال ، ترم های کلاس زبان هم اضافه کنید
    2- خیر . قبلا میشد اما الان دیگه نه
    3- تطبیق واحد تحت شرایط و ضوابط خاصیه و اصلا فکر نکنید 3 سال رو بتونید تطبیق بدید

من یه مورد رو عرض کنم بدون غرض البته :
    آخه درس هایی مثل معارف - تنظیم خانواده - متون فارسی - ریشه های انقلاب - زبان عمومی و ...
    به نظر خودتون اینا رو میشه تطبیق داد ؟ ما اقلا 2 ترممون رد لیسانس کلا درس های این فرمیه . که کلا قید تطبیقشو باید زد.
    مابقی درس ها هم شرایط خودشونو دارن . سرقصل دروس . موافقت دانشکده و ...
    لطفا واقع بین باشید. اتریشه . بهشت برین نیست !
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    1- بله باید کارشناسی مجدد بخونی و در برخی موارد هم ممکنه دانشگاه قبول نکنه مججد بخونید ابته خیلی مطمئن نیستم از این قضیه و همینجا خودمم خوندم. و شاید بعد از ترم یک بشه تعدادی واحد رو تطبیق زد که انگار خیلی خیلی دنگ و فنگ داره ولی میدونم بودن کسایی که تطبیق زدن.
    2- اگرم بشه نامه ممانعت بدردتون نمیخوره و شاید پیام نور گزینه ی بدی براتون نباشه اگه عجله ندارید خیلی ها از این طریق و با نامه پیام نور دارند اقدام می کنند.
    3- ممکنه ولی باید هم قبل اومدن مکاتبه کنید هم بعد اومدن خیلی مصر باشید و دلسرد نشید، میدونم بودن کسانی که تونستند این کار رو بکنند ولی خیلی دوندگی داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)