صفحه 13 از 278 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ترم اخر کارشناسی معماری هستم. میتونم تا بهمن پایان نامه تحویل ندم که مشغول به تحصیل بمونم. اما چند تا سوال:
    1- یعنی برای اتریش بخام از این اشتغال به تحصیلی استفاده کنم باید برم دوباره لیسانس؟ یعنی 4 سال دوباره الکی معطل شم؟
    2- اکر بخام برم ارشد و اشتغال به تحصیل حین ارشد بگیرم، از کنکور امسال که گذشت ، اینطوریم یکسال معطلم تازه اگر قبول بشم!راهی نیست که مثلا وزارت تایید کنه من ممانعت تحصیل ندارم؟
    3-برای مورد یک . میشه داخل اتریش واحدامو مطایقت بدم که شاید یک سال دیگه لیسانس بخونم و بعدم برم ارشد؟
    طبق تجربه بنده شما هر مدرکیم ارایه بدین بهتون پذیرش فوق مستقیم نمیده. بهتره واسه لیسانس اقدام کنید بعد از پذیرش رفتید دانشگاه اونجا شروع به رایزنی میکنید تا تطبیق واحد بدن تا مثلا ۳ترم بخونید بعد برید مستر

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    1- در صورتی که دانشجوی دانشگاه سراسری باشید ، با گواهی اشتغال به تحصیل میتونید پذیرش لیسانس بگیرید . البته به اون 4 سال ، ترم های کلاس زبان هم اضافه کنید
    2- خیر . قبلا میشد اما الان دیگه نه
    3- تطبیق واحد تحت شرایط و ضوابط خاصیه و اصلا فکر نکنید 3 سال رو بتونید تطبیق بدید

من یه مورد رو عرض کنم بدون غرض البته :
    آخه درس هایی مثل معارف - تنظیم خانواده - متون فارسی - ریشه های انقلاب - زبان عمومی و ...
    به نظر خودتون اینا رو میشه تطبیق داد ؟ ما اقلا 2 ترممون رد لیسانس کلا درس های این فرمیه . که کلا قید تطبیقشو باید زد.
    مابقی درس ها هم شرایط خودشونو دارن . سرقصل دروس . موافقت دانشکده و ...
    لطفا واقع بین باشید. اتریشه . بهشت برین نیست !
    پس حتما باید اشتغال به تحصیل داشته باشم. الان مدرک a2 دارم b1 رو قبل رفتن هم میگیرم، درگیری های زبانم کمتر میشه.

بعد من معماری داخلی خوندم، میشه حداقل لیسانسمو که قرار دوباره بخونم ، تغییر به معماری بدم؟
    یا میتونم اونجا دوباره همین معماری داخلی لیسانشو بگیرم و ارشدمو تبدیل به معماری کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط asef7 نمایش پست ها
    1- بله باید کارشناسی مجدد بخونی و در برخی موارد هم ممکنه دانشگاه قبول نکنه مججد بخونید ابته خیلی مطمئن نیستم از این قضیه و همینجا خودمم خوندم. و شاید بعد از ترم یک بشه تعدادی واحد رو تطبیق زد که انگار خیلی خیلی دنگ و فنگ داره ولی میدونم بودن کسایی که تطبیق زدن.
    2- اگرم بشه نامه ممانعت بدردتون نمیخوره و شاید پیام نور گزینه ی بدی براتون نباشه اگه عجله ندارید خیلی ها از این طریق و با نامه پیام نور دارند اقدام می کنند.
    3- ممکنه ولی باید هم قبل اومدن مکاتبه کنید هم بعد اومدن خیلی مصر باشید و دلسرد نشید، میدونم بودن کسانی که تونستند این کار رو بکنند ولی خیلی دوندگی داره.

پیام نور فوق لیسانش هم داره!؟ بدون کنکور؟ معتبره؟ من زیاد از این قضیه پیام نور اطلاعی ندارم.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط shamim_mirani نمایش پست ها
    پیام نور فوق لیسانش هم داره!؟ بدون کنکور؟ معتبره؟ من زیاد از این قضیه پیام نور اطلاعی ندارم.
    بله داره و تا همین ترم هم مورد قبول بوده
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

سلام دوستان۰ خوندم همه مطلب رو
    اول میخاستم برای همسر اقدام کنم ولی دیدم شرایط خودم بیشتر سازگاره۰
    فوق دیپلم از غیر انتفایی مدیریت بازرگانی۰
    لیسانس حسابداری۰ دانشگاه ازاد
    دانشجوی فوق اجرایی ازاد
    با این اوصاف من میتونم برای رشته حسابداری لیسانساقدام کنم؟
    زبان م ضعیفه۰ چون برناممون بود همسر اقدام کنه۰ میتونم اولش دوره یکساله زبان المانیبگذرونم؟
    همسرم اجازه کار داره؟
    یه پسر ۲.۵ ساله دارم با ۵۰ ملیون منطقی هست اینکار

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط rezijon نمایش پست ها
    سلام دوستان۰ خوندم همه مطلب رو
    اول میخاستم برای همسر اقدام کنم ولی دیدم شرایط خودم بیشتر سازگاره۰
    فوق دیپلم از غیر انتفایی مدیریت بازرگانی۰
    لیسانس حسابداری۰ دانشگاه ازاد
    دانشجوی فوق اجرایی ازاد
    با این اوصاف من میتونم برای رشته حسابداری لیسانساقدام کنم؟
    زبان م ضعیفه۰ چون برناممون بود همسر اقدام کنه۰ میتونم اولش دوره یکساله زبان المانیبگذرونم؟
    همسرم اجازه کار داره؟
    یه پسر ۲.۵ ساله دارم با ۵۰ ملیون منطقی هست اینکار
    برای لیسانس بله
    زبان نیازی به مدرک نداره البته اینجا کلاس برید و تا یه حدی برید بالا خالی از لطف نیست
    در مورد اجازه ی کار هم فکر کنم همراه نتونه کار کنه باید از سفارت بپرسید
    در رابطه با 50 میلیون هم به نظرم خیلی کمه برای این راه
    چون تا اونجا که من میدونم هم شما و هم همسرتون باید جداگانه در ایران 10000 یورو در حساب بذارید و گردش بگیرید
    در اتریش هم باید مبلغی رو قرار بدید

Junior Member

سلام.دوستان کسی میدونه پذیرش های دانشگاه وین چند وقت اعتبار داره ؟ من برای رشته زبان انگلیسی و مطالعات از دانشگاه ملی وین پذیرش گرفتم ولی توی نامه پذیرش تاریخ اعتبار رو نزده.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط maqa نمایش پست ها
    سلام.دوستان کسی میدونه پذیرش های دانشگاه وین چند وقت اعتبار داره ؟ من برای رشته زبان انگلیسی و مطالعات از دانشگاه ملی وین پذیرش گرفتم ولی توی نامه پذیرش تاریخ اعتبار رو نزده.
    منم بزای همین رشته از همین دانشگاه پذیرش دارم. بهم پذیرش بدون انقضا داده و گفته هر وقت بیای مشکلی نیست. احتمالا برای شما هم همینطوره. ولی میتونین برای اطمینان از خودشون بپرسین. ایمیلشم ک حتما داری.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    منم بزای همین رشته از همین دانشگاه پذیرش دارم. بهم پذیرش بدون انقضا داده و گفته هر وقت بیای مشکلی نیست. احتمالا برای شما هم همینطوره. ولی میتونین برای اطمینان از خودشون بپرسین. ایمیلشم ک حتما داری.
    برای من هم برای رشته کامپیوتر از وین اومده ولی تاریخی برای انقضا نزده اگه کسی اطلاعاتی داره اگه به ما هم بگه ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط a_ali نمایش پست ها
    برای من هم برای رشته کامپیوتر از وین اومده ولی تاریخی برای انقضا نزده اگه کسی اطلاعاتی داره اگه به ما هم بگه ممنون میشم
    به همون ایمیلی که پذیرشتون اومده ریپلای کنین و بپرسین.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)