صفحه 14 از 278 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

دوستان لطفا یه نکته رو توجه کنید. شما جواب قطعی سوالاتونو از خود دانشگاه میتونید بگیرید. فقط کافیه کمی انگلیسی بلد باشید. اینجوری هم در وقتتون صرفه جویی میشه هم شبهه ای باقی نمیمونه. قوانین دانشگاها روز به روز ممکنه تغییر کنه و بهترین راه مکاتبه با خود دانشگاه هست. اگه حس میکنید ممکنه تو نوشتن متن انگلیسی اشتباه کنید نترسید مهم اینه که بتونین منظورتون بفهمونید. اونا هم جواب میدن.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

دوستان این منظورش چیه؟
    wie bereits in meinem ersten E-Mail erwähnt, müssen Sie uns EIN aktuelles (Pass-)Foto übermitteln, um den Antrag weiter bearbeiten zu können.

Junior Member

سلام دوستان مرسی بابت اطلاعات مفیدی که اینجا میگذارید. من همه فروم ها رو خوندم اما هنوز چند تا سوال مبهم دارم .کارشناسی کامپیوتر آزاد هستم.مدارکم هم در دست ترجمه است.من خیلی گیج شرم لطفا کمکم کنین ممنونم
    1.گواهی اشتغال به تحصیل یا عدم ممانعت برای لیسانس مجدد لازمه ؟ برای دانشگاه tu wien
    2.اگر الان اقدام کنم (خرداد 94 )برای کدوم ترم فرم درخواستم رو پر کنم که بدون استرس همه کارهام انجام بشه؟
    3.اگر برای 2 تا دانشگاه tuGraz و tuwien همزمان درخواست کنم.باید دو سری مدارکم رو بدم ترجمه؟
    4.ایا tu نیاز به پیش ثبت نام داره قبل ارسال مدارک؟
    5.اصل مدارک رو هم بفرستم؟ اگر بفرستم بالاخره چون دارم همزمان ارسال میکنم به یک دانشگاه باید بفرستم؟ اصلا بفرستم آیا؟
    6.برای چک کردن ارسال مدارک >> مدارک دیپلم پیش و دانشنامه به همراه ریز نمرات رو به همراه یه کپی ساده پاسپورت با فرم پر شده دانشگاه مورد نظر کافیه ؟
    ویرایش توسط arezoohsm : June 16th, 2015 در ساعت 12:48 PM

Junior Member

من تازه پیش دانشگاهی رو تموم کردم میخواستم بدونم باید حتما وارد دانشگاه بشم بعد اقدام کنم یا فقط قبولی در اون رشته تو کنکور کافیه

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arefff2 نمایش پست ها
    من تازه پیش دانشگاهی رو تموم کردم میخواستم بدونم باید حتما وارد دانشگاه بشم بعد اقدام کنم یا فقط قبولی در اون رشته تو کنکور کافیه
    باید درر کنکور "سراسری" قبول شید و ثبت نام کنید و با گواهی اشتغال به تحصیل اقدام کنید .
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoohsm نمایش پست ها
    سلام دوستان مرسی بابت اطلاعات مفیدی که اینجا میگذارید. من همه فروم ها رو خوندم اما هنوز چند تا سوال مبهم دارم .کارشناسی کامپیوتر آزاد هستم.مدارکم هم در دست ترجمه است.من خیلی گیج شرم لطفا کمکم کنین ممنونم
    1.گواهی اشتغال به تحصیل یا عدم ممانعت برای لیسانس مجدد لازمه ؟ برای دانشگاه tu wien
    2.اگر الان اقدام کنم (خرداد 94 )برای کدوم ترم فرم درخواستم رو پر کنم که بدون استرس همه کارهام انجام بشه؟
    3.اگر برای 2 تا دانشگاه tuGraz و tuwien همزمان درخواست کنم.باید دو سری مدارکم رو بدم ترجمه؟
    4.ایا tu نیاز به پیش ثبت نام داره قبل ارسال مدارک؟
    5.اصل مدارک رو هم بفرستم؟ اگر بفرستم بالاخره چون دارم همزمان ارسال میکنم به یک دانشگاه باید بفرستم؟ اصلا بفرستم آیا؟
    6.برای چک کردن ارسال مدارک >> مدارک دیپلم پیش و دانشنامه به همراه ریز نمرات رو به همراه یه کپی ساده پاسپورت با فرم پر شده دانشگاه مورد نظر کافیه ؟
    1- خیر لازم نیست ( چطوری خوندید که این مبهم مونده ؟! )
    2- شما برای ترم زمستان تا اوایل شهریور فرصت دارید مدارکتون رو بفرستید
    3- بله برای هر دانشگاه یک سری کامل لازمه . پس الان که 2 تا دانشگاه اقدام میکنید ، 2 سری
    4- خیر پیش ثبت نام واسه وقتیه که میرید اونجا
    5- خیر اصل مدارک اصلا لازم نیست
    6- بله . برای پذیرش لیسانس کافیه . البته بعضی رشته ها از شما رزومه یا نمونه کار یا چیزای دیگه هم میخوان . حتما قبل از ارسال مدارک تو سایت دانشگاه چک کنید
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    دوستان این منظورش چیه؟
    گفته همونطور که در ایمیل اول هم اشاره کردم باید یک قطعه عکسی که اخیرا گرفته اید (پاسپورتی) برای ما ارسال کنید تا مراحل بعدی درخواستتون ( پذیرش) انجام شه .
    !Austria , I'm here

استفاده کنید***

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    گفته همونطور که در ایمیل اول هم اشاره کردم باید یک قطعه عکسی که اخیرا گرفته اید (پاسپورتی) برای ما ارسال کنید تا مراحل بعدی درخواستتون ( پذیرش) انجام شه .
    خوبه ممنونم
    منم که عکس براشون فرستادم دیگه ایمیلی نزدند
    امدیوارم وقتی ایمیل نزدند به این معنی باشه که همه چی اکی هست
    دوستان دانشگاه چقدر طول میکشه پاسخ بده؟
    پاسخ از طریق پست هست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    خوبه ممنونم
    منم که عکس براشون فرستادم دیگه ایمیلی نزدند
    امدیوارم وقتی ایمیل نزدند به این معنی باشه که همه چی اکی هست
    دوستان دانشگاه چقدر طول میکشه پاسخ بده؟
    پاسخ از طریق پست هست؟
    پاسخ از طریق پست هست و شما در حالت نرمال رو 8 هفته حساب کنید . از روزی که مدار تکمیلی خواسته شده رو براشون فرستادید
    !Austria , I'm here

استفاده کنید***

Senior Member

جواب یونی وین هم با پست میاد یا ایمیل؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)