صفحه 177 از 278 نخستنخست ... 77127167168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187227277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,761 تا 1,770 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط payaml3 نمایش پست ها
    امتحان ورودی برای همه رشته های کامپیوتره یا فقط علوم کامپیوتر ؟ از کی این قانون رو گذاشتن ؟ تا همین ترم که اصلا همچین برنامه ای نبوده !!!!
    برای علوم کامپیوتر هست و اون هم دانشگاه وین فقط
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member Austrian آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط payaml3 نمایش پست ها
    امتحان ورودی برای همه رشته های کامپیوتره یا فقط علوم کامپیوتر ؟ از کی این قانون رو گذاشتن ؟ تا همین ترم که اصلا همچین برنامه ای نبوده !!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    برای علوم کامپیوتر هست و اون هم دانشگاه وین فقط

Entrance exmaninations at the University of Vienna

The following study programmes offered at the University of Vienna are affected by entrance examinations, taking place one time per acadamic year:

و البته حتما این لینک رو مطالعه کنید چون قوانین امتحان ورودی کمی تغییر کرده
    http://aufnahmeverfahren.univie.ac.at/en/home/

که برای امتحان ورودی باید 50 یورو پرداخت کنید و زمان ثبت نام از اول مارچ هست تا 31 جولای
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member

همه ی مسترها امتحان دارن؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    همه ی مسترها امتحان دارن؟
    http://aufnahmeverfahren.univie.ac.a...er-programmes/
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام دوستان
    حدود ۱ ماه پیش ایمیل زدن که پذیرش و برام میفرستن ولی هنوز به دستم نرسیده کسی اطلاع داره که چه طوری میتونم پیگیری کنم که تا کی میرسه؟
    سوال دیگه ام اینه که من و همسرم با هم مدارک فرستادیم و به همسرم گفتن باید قبولی ارشد دانشگاه دولتی داشته باشه زمانی که مدارک فرستادیم برای دانشگاه بوکو هم فرستادیم که چند روز پیش ایمیل زدن که باید اصل مدارک و براشون بفرستیم و با ایمیل پذیرفته نیست اصل مدارک پیش یکی از بستگان در اتریشه فقط نامه عدم منع تحصیلی و خودمون با پست فرستادیم دانشگاه tu حالا چه طوری میشه این نامه و گرفت و برای دانشگاه بوکو فرستاد اگه درخواست کنیم برامون بفرستن با پست خیلی طول میکشه راه سریع تری هم هست مثلا تحویل کسی که اتریشه بدن؟
    ممنون میشم اگه در این ۲ مورد کمکم کنید

Junior Member

سلام
    امکان اینکه دانشجوی رشته مهندسی تو خود اتریش باشم و بعد بتونم تغییر رشه بدم چقدر هست؟ چون از ایران که اپلای کردم ریجکت شدم برای رشته ای که کمی با رشته خودم متفاوت بود.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط maez نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدود ۱ ماه پیش ایمیل زدن که پذیرش و برام میفرستن ولی هنوز به دستم نرسیده کسی اطلاع داره که چه طوری میتونم پیگیری کنم که تا کی میرسه؟
    سوال دیگه ام اینه که من و همسرم با هم مدارک فرستادیم و به همسرم گفتن باید قبولی ارشد دانشگاه دولتی داشته باشه زمانی که مدارک فرستادیم برای دانشگاه بوکو هم فرستادیم که چند روز پیش ایمیل زدن که باید اصل مدارک و براشون بفرستیم و با ایمیل پذیرفته نیست اصل مدارک پیش یکی از بستگان در اتریشه فقط نامه عدم منع تحصیلی و خودمون با پست فرستادیم دانشگاه tu حالا چه طوری میشه این نامه و گرفت و برای دانشگاه بوکو فرستاد اگه درخواست کنیم برامون بفرستن با پست خیلی طول میکشه راه سریع تری هم هست مثلا تحویل کسی که اتریشه بدن؟
    در مورد سوال اول میتونین از دانشگاه بپرسید که اگر پذیرش رو ارسال کردن با چه پستی بوده و شما پیگیری رو ازشون بگیرین. با این شماره برین اداره ی پست منطقه تون و پیگیر بشین. سوال دومتون خیلی گنکه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maez نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    در مورد سوال اول میتونین از دانشگاه بپرسید که اگر پذیرش رو ارسال کردن با چه پستی بوده و شما پیگیری رو ازشون بگیرین. با این شماره برین اداره ی پست منطقه تون و پیگیر بشین. سوال دومتون خیلی گنکه.
    سوال اول رو که خانم sh_shafiee پاسخ دادند
    من در رابطه با سوال دوم عرض کنم که شما میتونید از اون دوسستون بخواید ایمیلی که بوکو براتون فرستاده مبنی بر کمبود مدرک رو پریسنت بپیرند + همراه یک نامه ساده توضیح میدید که مشخصاتتون چی هست و چه زمانی برای دانشگاه اقدام کردید و چه نقصی مدرکی داشتید و الان براشون ارسال شده و توضیحات دیگه ای نیاز نیست که این مدرک اینجا بوده و ...
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط samansalj نمایش پست ها
    سلام
    امکان اینکه دانشجوی رشته مهندسی تو خود اتریش باشم و بعد بتونم تغییر رشه بدم چقدر هست؟ چون از ایران که اپلای کردم ریجکت شدم برای رشته ای که کمی با رشته خودم متفاوت بود.
    سلام
    بفرمایید برای چه رشته ای اقدام کرده بودید برای کدوم دانشگاه و چه مقطعی ؟
    خودتون کدوم دانشگاه و چه رشته ای و در چه مقطعی درس میخونید؟
    دلیل ردی چی بوده ؟
    و در جواب سوالتون باید عرض کنم که این امکان هست ولی ساده نیست و باید اول ببینید که اون دو رشته در اتریش در یک فیلد هستند یا نه ، اگه هستند باید تعدادی واحد مشخص پاس کنید که این رو مدیر گروهتون تعیین میکنه ( البته مشخصه و راهنماییتون میکنه ) که بعد از پاس کردن اون واحد ها دوباره برای رشته مورد نظر اپلای میکنید.

Junior Member

ممنون از جوابتون به نظرتون با وکالتنامه میشه نامه منع تحصیلی که خودمون فرستادیم و الان دانشگاه بوکو می خواد رو از دانشگاه tu گرفت اگه میشه وکالتنامه چه طوری باید تنظیم بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)