صفحه 178 از 278 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    برای علوم کامپیوتر هست و اون هم دانشگاه وین فقط
    البته فقط در مقطع لیسانس کامپیوتر فوق لیسانس های کامپیوتر آزمون نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmahsa نمایش پست ها
    البته فقط در مقطع لیسانس کامپیوتر فوق لیسانس های کامپیوتر آزمون نداره
    کسی تجربه این امتحان رو داره؟
    در چه سطحی است این امتحان؟
    اگه کسی قبول نشه، چه اتفاقی میوفته؟
    زمانی که من پذیرش پرفتم، این رشته آزمون ورودی ندشت و در نامه پذیرش من فقط قید شده که باید مدرک B2 رو داشته باشم.آیا شامل حال من هم میشه این امتحان؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

دوستان تو سیستم جدید دانشگاه وین کسی تونسته سابمیت کنه من موقع سابمیت نهایی ارور میگیرم باهاشون در تماسم ولی میخواستم ببینم آیا کس دیگه ای هم مشکل من رو داره یا نه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش و مقایسه با سایر کشورها

عرض سلام و ادب
    من دانشجوی ترم هشت کارشناسی حقوق دانشگاه ازاد کرج با معدل 14/90هستم
    و پس از پایان این ترم حدود شانزده واحد برام باقی میمونه
    میخواستم ببینم که واحد های باقی مونده رو پاس کنم و با قبولی ارشد ایران برای ارشد تو اتریش شرکت کنم یا برای ادامه واحد های کارشناسیم انتقال بگیرم به اتریش
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    از طرفی برای قوی کردن رزومه ام میخوام یه مقاله ای بنویسم
    خواستم ببینم چه موضوعی بیشتر مورد نظر کشور اتریشه
    واقعا کمک بزرگی میکنید اگه جوابمو بدید
    تشکر که وقت گذاشتید و مطالبو خوندید
    موفق باشید

Moderator

[QUOTE=Zohayr;2227012]عرض سلام و ادب
    میخواستم ببینم که واحد های باقی مونده رو پاس کنم و با قبولی ارشد ایران برای ارشد تو اتریش شرکت کنم یا برای ادامه واحد های کارشناسیم انتقال بگیرم به اتریش
    موفق باشید[/QUOT]
    شما روی ارشد تمرکز کنید. دانشگاه کارشناسی شما آزاده و نمیتونید برای پذیرش مجدد لیسانس اقدام کنید.

Member

[QUOTE=mahdi2010;2227231]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zohayr نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب
    موفق باشید[/QUOT]
    شما روی ارشد تمرکز کنید. دانشگاه کارشناسی شما آزاده و نمیتونید برای پذیرش مجدد لیسانس اقدام کنید.
    البته اينو هم در نظر بگيرين كه حقوق اينجا مسترش پيوسته ست

نقل قول نوشته اصلی توسط Zohayr نمایش پست ها
    عرض سلام و ادب
    موفق باشید
    سلام
    چند نکته به فرمایش دوستان در پاسخ به پیام شما اضافه کنم، گرچه رشته من حقوق نیست:
    1- تحصیل در رشته هایی مانند حقوق، نیاز به تسلط بسیار بسیار بالایی به زبان آلمانی دارد در غیر اینصورت با دشواری بسیاری روبرو خواهید بود. بنابر این حتما قبل از اقدام، از قابلیت خود در این زمینه مطمئن شوید.
    2- از دانشجوی کارشناسی توقعی نیست که مقاله ی علمی نوشته باشد. داشتن مقاله علمی در گرفتن پذیرش برای مقاطع کارشناسی و ارشد در اتریش، لازم نیست. گرچه همیشه داشتن رزومه ی خوب، مزیت است.
    3- در رشته هایی مانند حقوق که احتمالا از نظر محتوایی می تواند در کشورهای مختلف تفاوتهای زیادی داشته باشد، احتمال اینکه واحدهایی که گذرانده اید مورد قبول واقع نشود و مجبور به اخذ مجدد آن شوید، زیاد است. ممکن است پایه ی بعضی دروس شما در ایران، فقه و حقوق اسلامی باشد، در حالیکه در اتریش و سایر کشورها چنین نیست. بنابراین به این موضوع توجه کنید.
    4- گمان می کنم بهتر باشد با داشتن قبولی ارشد از یکی از دانشگاههای دولتی، برای پذیرش مقطع ارشد اقدام کنید. از گرایشهای این رشته در اتریش خبر ندارم ولی احتمالا اگر گرایشهایی مانند حقوق بین الملل وجود داشته باشد، می تواند گزینه ی مناسب تری باشد، چون مسائل بین المللی در همه ی دنیا از پایه های حقوقی ثابتی پیروی می کنند.
    5- چون تعداد واحدهای زیادی برای فارغ التحصیلی باقی نمانده است، حتما دوره ی لیسانس را به پایان برسانید و مدرک آن را بگیرید و بهیچوجه آن را نیمه کاره نگذارید.
    6- شما بهتر میدانید که کار در زمینه حقوق، علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی، نیاز به گذراندن امتحاناتی مانند سردفتری یا وکالت و امثال آن دارد، در همه جای دنیا تقریبا همینطور است. بنابر این، تغییر محل تحصیل از ایران به اروپا می تواند در آینده ی شغلی شما به نحو قابل توجهی موثر باشد. مانند رشته های ریاضی، شیمی و مهندسی نیست که تقریبا در همه دنیا پایه ها و اصول ثابت و حتی علائم اختصاری یکسان داشته باشد. بنابر این اگر بتوانید قبل از هرگونه تصمیم، با افرادی که در اتریش در زمینه ی حقوق مشغول به کار هستند، مشورت کنید، حتما با آگاهی بیشتری تصمیم خواهید گرفت.
    موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط maliheh62 نمایش پست ها
    کسی تجربه این امتحان رو داره؟
    در چه سطحی است این امتحان؟
    اگه کسی قبول نشه، چه اتفاقی میوفته؟
    زمانی که من پذیرش پرفتم، این رشته آزمون ورودی ندشت و در نامه پذیرش من فقط قید شده که باید مدرک B2 رو داشته باشم.آیا شامل حال من هم میشه این امتحان؟
    اگر در پذیرشتون چیزی در مورد امتحان ورودی گفته نشده احتمال زیاد این امتحان شامل حال شما نمیشه چون جدیدا دارن برای پذیرش امتحان ورودی میذارن.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

سلام ممنون بابت اطلاعات صفحه اول اما من جوابمو نتونستم پيدا كنم،
    من به چند موسسه زنگ زدم ولي اصلاً حرفي از اينكه گواهي اشتغال به تحصيل لازم دارم نزدن .
    من تابستان ٩٠ ليسانس پرستاريمو از آزاد گرفتم
    دو سال سابقه كار به عنوان پرستار در بيمارستان
    ٢٧ ساله و مجرد
    خواهان پذيرش در مقطع ارشد پرستاري

اين موسسات همگي به من گفتن برات پذيرش و ويزا ميگيريم ميري اونجا زبان آلماني ميخوني بعد كه مدرك زبان رو گرفتي وارد دانشگاه ميشي و ارشد ميخوني .

من قراره همين روزا شش ميليون به اينا پول بدم ، اگه الكي گفتن لطفاً راهنماييم كنين .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehmahsa نمایش پست ها
    دوستان تو سیستم جدید دانشگاه وین کسی تونسته سابمیت کنه من موقع سابمیت نهایی ارور میگیرم باهاشون در تماسم ولی میخواستم ببینم آیا کس دیگه ای هم مشکل من رو داره یا نه
    سلام. من سابمیت کردم و هیچ مشکلی نداشت.احتمالا از سرعت اینترنت هست و یا اینکه مرورگرتو عوض کن و با یکی دیگه انجام بده.در ضمن زمان زیادی باشی تو پروفایلت و کاری انجام ندی ارور میده و دوباره از اول باید انجام بدی.مشکلی بود بگو.برای چه رشته ای می خای سابمیت کنی /

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)