صفحه 2 از 278 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

منظورم پذیرش برای ارشد علوم تغذیه با توجه به اینکه مشغول به تحصیل هستم توی رشته ی ارشد علوم تغذیه.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Moon314 نمایش پست ها
    منظورم پذیرش برای ارشد علوم تغذیه با توجه به اینکه مشغول به تحصیل هستم توی رشته ی ارشد علوم تغذیه.
    اگر در حال حاضر دانشجوی ارشد تغذیه هستید و یا مقطعو تموم کردید به شرط قبول داشتن دانشگاهتون بهتون پذیرش میدن. دانشگاه وین دانشگاه سخت گیری نیست. فقط باید مطمئن شین دانشگاهتونو قبول دارن.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

با سلام
    می خواستم بدونم ایا دانشگاه TU مورد تائید وزارت علوم هست؟ چون کسایی که سربازی نرفتن و قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارن باید از دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم پذیرش بگیرن

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط maez نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم ایا دانشگاه TU مورد تائید وزارت علوم هست؟ چون کسایی که سربازی نرفتن و قصد ادامه تحصیل در خارج رو دارن باید از دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم پذیرش بگیرن
    بله دوست عزیز!!! مورد تایید هست. فقط یادتون نره گرفتن پذیرش باید به مقطع بالاتر باشه تا نظام وظیفه بذاره از کشور خارج بشید، مثلن اگر لیسانس دارید، باید پذیرش قطعی فوق لیسانس بگیرید.

Junior Member

اسلام و خسته نباشید به همه ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدید نگید پست ها رو خوندی؟ بله تا حدودی خوندم یا مشکلشون نزدیک بوده یا اینکه جواب ها جامع نبوده
    همسرم تازه فارغ التحصیل شده و برای پذیرش اقدام کرده ریزنمرات و گواهی فارغ التحصیلی و عدم منع تحصیلی خواستن که چون سربازی نرفته یه گواهی فارغ التحصیلی بش دادن و یک نامه معرفی به نظام ریزنمرات هم داره گواهی فارغ التحصیلی و که بردیم برای تائید مدارک گفتن نمیتوانیم تائید کنیم و فقط ریز نمرات و تائید کردن و گفتن با ریز نمرات پذیرش مشروط بگیره پذیرش تو سایت بذاره وثیقه که گذاشت مدرکش و ازاد می کنیم بعد پذیرش قطعی بگیره با مدرکش حالا مشکل اینجاست دانشگاه اتریش با ریزنمرات پذیرش نمیده حالا ۲ تا سوال دارم اینکه:
    1. گواهی فارغ التحصیلی که داره مهر دانشگاه خورد بدون تائید سازمان تائید مدارک میتونیم ترجمه کنیم و همین و با ریز نمرات برای گرفتن پذیرش بفرستیم؟
    2.با نامه معرفی به نظام چه طوری میشه مدرکش و ازاد کنیم؟
    بی نهایت سپاسگذارم

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

اسلام و خسته نباشید به همه ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدید نگید پست ها رو خوندی؟ بله تا حدودی خوندم یا مشکلشون نزدیک بوده یا اینکه جواب ها جامع نبوده
    همسرم تازه فارغ التحصیل شده و برای پذیرش اقدام کرده ریزنمرات و گواهی فارغ التحصیلی و عدم منع تحصیلی خواستن که چون سربازی نرفته یه گواهی فارغ التحصیلی بش دادن و یک نامه معرفی به نظام ریزنمرات هم داره گواهی فارغ التحصیلی و که بردیم برای تائید مدارک گفتن نمیتوانیم تائید کنیم و فقط ریز نمرات و تائید کردن و گفتن با ریز نمرات پذیرش مشروط بگیره پذیرش تو سایت بذاره وثیقه که گذاشت مدرکش و ازاد می کنیم بعد پذیرش قطعی بگیره با مدرکش حالا مشکل اینجاست دانشگاه اتریش با ریزنمرات پذیرش نمیده حالا ۲ تا سوال دارم اینکه:
    1. گواهی فارغ التحصیلی که داره مهر دانشگاه خورد بدون تائید سازمان تائید مدارک میتونیم ترجمه کنیم و همین و با ریز نمرات برای گرفتن پذیرش بفرستیم؟
    بی نهایت سپاسگذارم
    من خودم هم دقیق همین مشکل رو داشتم و برای اتریش اقدام کردم،الان هم سرباز هستم(آموزشی)
    بدون تایید رسمی که اصلا پذیرش نمیتونید بگیرید از اتریش،باید مدارک تایید دادگستری و وزارت خارجه برسه تا سفارت تایید کنه و بعد بفرستید دانشگاه،یعنی ترجمه ی اصل دانشنامه،ترجمه ی ریز نمرات و حالا اون مدرک اشتغال به تحصیل و ...
    اگه دفترچه پست کنید،میتونید مدرک رو با برگ سبز آزاد کنید،من دانشگاه آزاد درس خونده بودم و با برگ سبز خیلی راحت اصل مدرک رو تحویل گرفتم.دانشگاه دولتی هم حتما از امور فارغ التحصیلان سوال کنید قبل از پست دفترچه،اونجا هم باید به همین صورت باشه.
    یک نکته ی دیگه اینه که پذیرش حتما باید فوق لیسانس باشه که وزارت علوم به همسرتون معافیت تحصیلی بدهد، و اینکه مدرک b2 آلمانی هم باید داشته بشید(برای معافیت تحصیلی و سامانه نشا)،چون من همین الان ۵ تا پذیرش دارم برای ارشد از اتریش(۲ تا از تکنیک گراتز،۲ تا تکنیک وین و یکی از لینز) ولی چون مدرک آلمانی ندارم،(ولی انگلیسی دارم ! به دلیل اطلاع رسانی ناقص سایت نشا و اینکه یکم هم کمبود وقت و امکانات آموزشی) الان دارم بشین پاشو و رژه میرم تو پادگان آموزشی.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

بی نهایت سپاسگذارم
    دوستان من با قبولی کنکور در مقطع ارشد تئنستن مدارک لیسانسشون رو با گذاشتن سفته برای مدتی برای ترجمه بگیرن البته با معافیت تحصیلی مقطع بالاتر این کار شدنی هست اگه قوانین عوض نشده باشه
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

بله این راه میشه ولی متاسفانه دفترچه های ارشد اذر ماه میاد و نتایج اولیه اردیبهشت سال اینده

ممنون میشم کسی اگه میدونه جواب بده مدرکی که نظام وظیفه برای زبان المانی می خواد چیه؟ ما به صورت خصوصی کلاس میریم که زیر نظر اموزش و پرورشه اگه مدرک b2 بگیریم مورد قبول هست؟

سلام به همه.من میخوام برای پزشکی اتریش اقدام کنم.با یکی از موسسه های اعزام صحبت کردم.حالا دو تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید:
    1)میگه تحصیل توی اتریش برای پزشکی تقریبا رایگان هست وفقط اپلیکیشن فی و هزینه های جانبی رو میگیرن(تا اونجایی که من قبلا اینجا خوانده بودم پولش شده بود رایگان نبود!)این حرفشون درسته یا نه؟
    2)میگه که نیاز به مدرک آیلتس نیست و فقط ی دوره ی یک ساله پیش از ورود به دانشگاه باید بگذرونی.اینم درسته؟
    3)در ضمن رشتم ریاضی فیزیک بوده.مشکلی که از این بابات پیش نمیاد؟
    ویرایش توسط nima93 : May 18th, 2015 در ساعت 01:32 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    سلام به همه.من میخوام برای پزشکی اتریش اقدام کنم.با یکی از موسسه های اعزام صحبت کردم.حالا دو تا سوال برام پیش اومده که ممنون میشم جواب بدید:
    1)میگه تحصیل توی اتریش برای پزشکی تقریبا رایگان هست وفقط اپلیکیشن فی و هزینه های جانبی رو میگیرن(تا اونجایی که من قبلا اینجا خوانده بودم پولش شده بود رایگان نبود!)این حرفشون درسته یا نه؟
    2)میگه که نیاز به مدرک آیلتس نیست و فقط ی دوره ی یک ساله پیش از ورود به دانشگاه باید بگذرونی.اینم درسته؟
    3)در ضمن رشتم ریاضی فیزیک بوده.مشکلی که از این بابات پیش نمیاد؟
    دوستان خودشون تماس گرفتن و گفتن اطلاعات اشتباه دادن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)