صفحه 220 از 278 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

دوستان سلام ....
    من تقریبا یک ماه پیش اپلای کردم برای دانشگاه وین هنوز هیچ جوابی نیومدی ...ایمیل هم زدم به دپارتمان همون رشته ای که براش اپلای کردم میگن دوازده هفته طول میکشه !!!!! آیا کسی هست که اپلای کرده باشه تو این مدت و جواب گرفته باشه؟؟ کی تجربه داشته واقعا 12 هفته طول میکشه؟؟؟؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Snow9204girly نمایش پست ها
    دوستان سلام ....
    من تقریبا یک ماه پیش اپلای کردم برای دانشگاه وین هنوز هیچ جوابی نیومدی ...ایمیل هم زدم به دپارتمان همون رشته ای که براش اپلای کردم میگن دوازده هفته طول میکشه !!!!! آیا کسی هست که اپلای کرده باشه تو این مدت و جواب گرفته باشه؟؟ کی تجربه داشته واقعا 12 هفته طول میکشه؟؟؟؟
    سلام، عموما همون 3 ماه طول میکشه، بودن کسایی که دو ماهه جواب گرفتن ولی یک ماه دیگه خیلی زوده

Junior Member

سلام دوستان، بنده کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه شهید بهشتی و پذیرش ارشد تربیت بدنی از دانشگاه وین دارم، میخواستم برای کارشناسی یا ارشد فیزیوتراپی از دانشگاه وین پذیرش بگیرم ، به نظرتون امکانش هست؟ ممنون میشم کمک کنید، سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط honeybee1370 نمایش پست ها
    توی قوانینش نوشته بود که اگه مشغول به تحصیل باشید در دانشگاه دولتی، نمیتونین مدرک مقطع پایینتر رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنید.
    بله. اینکه مشخصه. من منظورم این بود که پول بدید و آزاد کنید. یعنی فکر میکنم منعی برای اینکه هزینه ش رو بدید و آزاد کنید نیست. (مثلن برای آقایون اگر مشمول خدمت سربازی باشند، همین رو
    هم نمیتونن). بهرحال اگر اصل مدرک رو نداشته باشید نمیتونید اپلای کنید.

Junior Member honeybee1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    بله. اینکه مشخصه. من منظورم این بود که پول بدید و آزاد کنید. یعنی فکر میکنم منعی برای اینکه هزینه ش رو بدید و آزاد کنید نیست. (مثلن برای آقایون اگر مشمول خدمت سربازی باشند، همین رو
    هم نمیتونن). بهرحال اگر اصل مدرک رو نداشته باشید نمیتونید اپلای کنید.
    بله اینکه واضحه که میتونم پولشو بدم وآزاد کنم! همون سال گذشته اگر میتونستم پولشو میدادم و آزاد میکردم
    ممنون.

کسی اطلاع داره که پروسه ی نامه گرفتن از اداره کار و دادنش به دانشگاه تا آزاد سازی مدرک و گرفتن دانشنامه چقدر زمان میبره؟؟
    من میخوام بدونم که اینکار عملیه که گواهی اشتغال به تحصیل ارشدمو بگیرم و بعد انصراف بدم و بعدش مدرک لیسانسمو آزاد کنم و برای دانشگاه اتریش ارسال کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط sskssk نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه شهید بهشتی و پذیرش ارشد تربیت بدنی از دانشگاه وین دارم، میخواستم برای کارشناسی یا ارشد فیزیوتراپی از دانشگاه وین پذیرش بگیرم ، به نظرتون امکانش هست؟ ممنون میشم کمک کنید، سپاس
    این رو باید از خود دانشکده تون بپرسید. معمولا برای تغییر رشته یه مسئول دارن که دروس گذرانده شده ی شما در رشته ی قبلی رو بررسی میکنه و در صورت امکان بهتون اطلاع میده. اگر هنوز تشریف نبردید وین توصیه میکنم ترجمه ی شرح درس و ترجمه ی ریز نمرات دانشگاهی خودتون رو با خودتون ببرید که در صورت نیاز به مسئول مربوطه نشون بدید. ولی در کل اول از همه بهتره از دانشکده بپرسید اصلا چنین کاری شدنیه یا نه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sskssk نمایش پست ها
    سلام. شما فقط در صورت شرکت و قبولی در آزمون ورودی (چیزی شبیه به کنکور خودمون به اسم Aufnahmeprüfung)می تونید در رشته فیزیوتراپی در اتریش مشغول به تحصیل بشید. لازم به ذکره که قبولی در این آزمون به این آسونی ها هم نیست.

با این شرایطی که میگید دانشگاه وین مدرک غیرانتفاعیو قبول نداره یعنی حتی برای لیسانس مجددم نمیشه اقدامی کرد درسته؟

Junior Member

سلام دوستان
    مطمنين كه براي فرستادن مدارك براي پذيرش بايد از سايت univis.univie.ac.at واردشد و preregister كرد؟
    مگه نبايد از قسمت u:space استفاده كرد؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhgan_tjk نمایش پست ها
    با این شرایطی که میگید دانشگاه وین مدرک غیرانتفاعیو قبول نداره یعنی حتی برای لیسانس مجددم نمیشه اقدامی کرد درسته؟
    راجع بع دانشگاه ملی وین نمیشه نظر قطعی داد چون نسبت به بقیه ی دانشگاهها کمتر سخت گیری میکنه. شما این سوالو از خود دانشگاه بپرسید ممکنه مدرکتونو قبول کنند.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)