صفحه 256 از 278 نخستنخست ... 156206246247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,551 تا 2,560 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتر

سلام. من میخوام بدونم تغییر رشته دانشگاه وین چطوریه؟ سخته؟آسونه؟قوانین خاصی داره؟شرایط داره؟ چون من برای چندتا رشته مقطع لیسانس درخواست دادم و فقط یکیشو قبول کردن(رشته ریاضی) که زیاد مایل نیستم به این رشته .میخوام بدونم بیام اونجا تغییر رشته بدم امکانش هست؟ شرایطش چیه؟ رشته های مدیریت رو دوست دارم بخونم.ممنون میشم‌جواب بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmud200 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    بنده ٣ ماه پيش پذيرش از دانشگاه وين گرفتم
    كسي از دوستان ميداند اين پذيرش چقدر اعتبار دارد؟
    ممنون از شما
    تا الان سه ساله بوده مگر اینکه در قوانین تغییری ایجاد شده باشه. توی برگه ی پذیرشتون نوشته. اگر ننوشته یعنی همون سه سال هست.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و مدیران نازنین
    با مشخصات بنده شانسی برای گرفتن فول فاند هست؟؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.5
    لیسانس مهندسی مدیریت پروژه معدل 13
    یعنی 2 تا لیسانس دارم
    فوق لیسانس مهندسی عمران ساخت معدل 16.5 اما پایان نامه هنوز تحویل داده نشده...از الان اقدام کنم یا نه؟؟؟
    آیلتس 7
    2 مقاله آی اس آی
    متاهل هستم و 35 سالمه و خانومم هم پرستار با 14 سال سابقه هستن و 1 بچه 10 ساله هم داریم///
    از عزیزانی که پاسخ بدن کمال تشکر رو دارم
    ممنون میشم کمک کنید.شاد و پیروز باشید

Senior Member

سلام دوستان بردار من ۲۹ سالشه مدرک لیسانس زبان انگلیسی‌ از دانشگاه غیر انتفاعی داره ولی‌ می‌خواد بره اتریش لیسانس کامپیوتر بخونه اما متاسفانه از اونجایی که سنش یکم بالاست شک داریم که برای لیسانس بهش ویزا بدن واسه همین فکر کردیم که از طریقه فوق لیسانس زبان پذیرش و ویزا بگیرi بعد بره اونجا تغییر رشته بده به لیسانس کامپیوتر. آیا می‌شه اینجا از طریقه آزمون فراگیر که قبولیش آسونه پیام نور کامپیوتر ثبت نام کنه که بتونه نامهٔ اشتغال به تحصیل بگیر و اونجا بره لیسانس کامپیوتر بخونه ؟ چند ترم باید ثبت نام باشه؟ لطفا اگه راهی‌ به ذهنتون میرسه بهم بگین ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    تا الان سه ساله بوده مگر اینکه در قوانین تغییری ایجاد شده باشه. توی برگه ی پذیرشتون نوشته. اگر ننوشته یعنی همون سه سال هست.
    سلام بچه ها من يك ماه پيش پذيرشم اومد از tu وقتي اومد كه ترم تابستانش گذشته بود حالا دوستم ميگه فقط ترم زمستون ٢٠١٧ وقت داري كه اصلا با عقل جور درنمياد سفارت تازه ٢ ماهو نيم ديگه به من وقت داده بعدش تازه خدا ميدونه چقد بايد صبر كنم ويزا بياد همچين چيزي ميشه اصلا يعني ١ترم اعتبار داره من بايد چيكار كنم؟

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم.برای ارشد اتریش حتما رشته باید مرتبط باشه.من معماری خوندم و الان ارشد مجاز شدم میخوام بعد قبولی اشتغال به تحصیل بگیرم فقط الان من تو انتخاب رشته مهندسی معماری اسلامی هم دارم.کسی میدونه که اگر مهندسی معماری اسلامی قبول بشم برای ارشد معماری تو اتریش مشکلی پیش نمیاد یا قبول نمیکنن؟یا فقط معماری را بزنمم؟؟منون میشم اگز کسی خبر داره به من بگه

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط arta11038 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم.برای ارشد اتریش حتما رشته باید مرتبط باشه.من معماری خوندم و الان ارشد مجاز شدم میخوام بعد قبولی اشتغال به تحصیل بگیرم فقط الان من تو انتخاب رشته مهندسی معماری اسلامی هم دارم.کسی میدونه که اگر مهندسی معماری اسلامی قبول بشم برای ارشد معماری تو اتریش مشکلی پیش نمیاد یا قبول نمیکنن؟یا فقط معماری را بزنمم؟؟منون میشم اگز کسی خبر داره به من بگه
    سلام

مشکلی نخواهد بود.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

دوستان سلام، من پذيرش با مدرك ليسانس و ريزنمرات گرفتمبراي دانشگاه وين، ، براي زمان ثبت نام در دانشگاه مدرك ديگه لازم است،؟؟مثل ديپلم يا پيش دانشگاهي، ؟ موقع پذيرش نخواستن اين مدارك رو.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofarsa نمایش پست ها
    سلام دوستان بردار من ۲۹ سالشه مدرک لیسانس زبان انگلیسی‌ از دانشگاه غیر انتفاعی داره ولی‌ می‌خواد بره اتریش لیسانس کامپیوتر بخونه اما متاسفانه از اونجایی که سنش یکم بالاست شک داریم که برای لیسانس بهش ویزا بدن واسه همین فکر کردیم که از طریقه فوق لیسانس زبان پذیرش و ویزا بگیرi بعد بره اونجا تغییر رشته بده به لیسانس کامپیوتر. آیا می‌شه اینجا از طریقه آزمون فراگیر که قبولیش آسونه پیام نور کامپیوتر ثبت نام کنه که بتونه نامهٔ اشتغال به تحصیل بگیر و اونجا بره لیسانس کامپیوتر بخونه ؟ چند ترم باید ثبت نام باشه؟ لطفا اگه راهی‌ به ذهنتون میرسه بهم بگین ممنون میشم
    سلام

به نظر من عاقلانه ترین راه اگر بحث سربازی ندارند گرفتن کارشناسی کامپیوتر از داخل ایران است. اگر بحث سربازی است ,برای ارشد زبان اقدام بکنند. تغییر رشته در دانشگاه های خارج کشور با این اختلاف از زبان به مهندسی راحت نیست.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

سلام كسي درمورد VWUميدونه تو پذيرشم اومده بايد براي معادل سازي ديپلمم با اتريش بايد برم اينجا كسي ميدونه چطوريه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)