صفحه 257 از 278 نخستنخست ... 157207247248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,561 تا 2,570 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتر

نقل قول نوشته اصلی توسط zaari نمایش پست ها
    سلام كسي درمورد VWUميدونه تو پذيرشم اومده بايد براي معادل سازي ديپلمم با اتريش بايد برم اينجا كسي ميدونه چطوريه؟
    والا vwu همون كلاس زبان دانشگاه است براي كسايي كه مدرك زبان ندارن، از معادل ساري ديپلم من چيزي نشنيدم، من الان اونجا صبت نام كردم براي گذراندن دوره زبان، و فقط هم با داشتن پذيرش ميشه ثبت نام كرد، مرحل اول براي ثبت نام دانشگاه ، ثبت نام در vwu است، و بعد با كاغذ ثبت نام ميرين دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zaari نمایش پست ها
    سلام كسي درمورد VWUميدونه تو پذيرشم اومده بايد براي معادل سازي ديپلمم با اتريش بايد برم اينجا كسي ميدونه چطوريه؟
    والا vwu همون كلاس زبان دانشگاه است براي كسايي كه مدرك زبان ندارن، از معادل ساري ديپلم من چيزي نشنيدم، من الان اونجا ثبت نام كردم براي گذراندن دوره زبان، و فقط هم با داشتن پذيرش ميشه ثبت نام كرد، مرحل اول براي ثبت نام دانشگاه ، ثبت نام در vwu است، و بعد با كاغذ ثبت نام ميرين دانشگاه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona13611361 نمایش پست ها
    والا vwu همون كلاس زبان دانشگاه است براي كسايي كه مدرك زبان ندارن، از معادل ساري ديپلم من چيزي نشنيدم، من الان اونجا ثبت نام كردم براي گذراندن دوره زبان، و فقط هم با داشتن پذيرش ميشه ثبت نام كرد، مرحل اول براي ثبت نام دانشگاه ، ثبت نام در vwu است، و بعد با كاغذ ثبت نام ميرين دانشگاه
    ممنون از جوابتون بله فك كنم همينه بعلاوه اينكه بعدش من بايد امتحان رياضيات هم بدم ي سوال ديگه اينكه تو پذيرش من حرف از ثبت نام انلاين زده براي همينvwu تا 7juneهم فرصت داره شما هم ثبت نام انلاين انجام دادين اينجا بودين ؟آخه من كه هنوز ويزا نگرفتم نميدونم كي بشه كه بيام

دوستان عزیز سلام

لطفا راهنمایی بفرمایید
    pre registration فرم دانشگاه BOKU را باید قبل از دریافت پذیرش پر کنم یا بعد از دریافت پذیرش؟

مررسی

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

به نظر من عاقلانه ترین راه اگر بحث سربازی ندارند گرفتن کارشناسی کامپیوتر از داخل ایران است. اگر بحث سربازی است ,برای ارشد زبان اقدام بکنند. تغییر رشته در دانشگاه های خارج کشور با این اختلاف از زبان به مهندسی راحت نیست.

موفق باشید
    ممنون ولی متاسفانه اگه لیسانس رو ایران بخونه سنش میره بالا و بعد برای فوق در ۳۲ سالگی ممکنه بهش ویزا ندن تا ۴ سال دیگه هم شرایط ممکنه عوض بشه
    امکانش هست که پیام نور فراگیر ثبت نام کنه در رشته برق یا کامپیوتر و بعد گواهی اشتغال به تحصیل بگیره و برای دانشگاه های اتریش اقدام کنه؟ چون قبولی پیام نور راحته

Junior Member

• Admission procedure: none سایت دانشگاه گراتس برای بعضی از رشته ها روش پذیرش و نوشته none منظورش چیه ؟؟
      ینی پذیرش ندارن کلا توو این رشته فعلا ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

سلام من برای یکی از دوستانم خواستم پذیرش بگیرم دقیقا مدارکی که برای خودم داده بودم رو دادم به دانشگاه ولی این ایمیل رو ارسال کردند
    bezugnehmend auf Ihr Ansuchen um Zulassung zum Bachelorstudium an unserer Universität muss Ihnen folgendes mitgeteilt werden:

- Die persischen Originaldokumente müssen vorgelegt werden.
    - Der Nachweis der besonderen Universitätsreife fehlt. Die Bestätigung muss folgende Informationen enthalten:
    Das österreichische Universitätsgesetz 2002 fordert von allen Studienbewerberinnen und Studienbewerbern aus Nicht-EU- und Nicht-EWR-Ländern sowie von staatenlosen Studienbewerberinnen und Studienbewerbern die Erfüllung der studienspezifischen Zulassungsvoraussetzungen sowie das unmittelbare Recht auf Zulassung zum Studium an einer akkreditierten Universität in dem Land, in dem das Reifezeugnis ausgestellt wurde.
    Sie müssen daher in dem Land, in dem Sie Ihr Reifezeugnis erworben haben, sämtliche Voraussetzungen (z.B. Aufnahmeprüfungen, Interviews etc.) erfüllen, die dort bei der Studienzulassung für das an der BOKU gewählte Studium zusätzlich zum Reifezeugnis gefordert werden.
    Der direkte Universitätszugang muss von der akkreditierten Universität (Rektor/Dekan/Zulassungsstelle) ausdrücklich bestätigt werden.
    Dafür müssen Sie einen Nachweis der besonderen Universitätsreife (unmittelbare Zulassung zum gewählten Studium an einer anerkannten Universität im Ausstellungsland des Reifezeugnisses/des Vorstudiums) vorlegen. Die Bestätigung muss für das aktuelle akademische Jahr ausgestellt werden.
    Falls Sie bereits ein entsprechendes Studienprogramm absolvieren, übermitteln Sie uns bitte eine Bestätigung Ihrer Universität, dass Sie im gewünschten Studienjahr an Ihrer Universität zur Fortsetzung des begonnenen Studiums berechtigt sind.
    --> Bestätigungen, die von der Azad Universität ausgestellt sind, können nicht akzeptiert werden.
    Bitte beachten Sie die Übersetzungs- und Beglaubigungsrichtlinien: http://short.boku.ac.at/5pyqq und http://short.boku.ac.at/w9qrg
    Bewerbungsfrist für das Wintersemester 2017/18 ist der 05. September 2017.
    Mit freundlichen Grüßen,

سلام دوستان عزیز
    من تصمیم به ادامه تحصیل در رشته معماری فوق لیسانس هستم و
    حتما میخوام در اتریش ادامه تحصیل بدم به زبان انگلیسی . متاسفانه دانشگاه انگلیسی زیاد نداره. کسی میتونه کمکم کنه اطلاعاتی بهم بده؟
    کسی راجبه این دانشگاه چیزی شنیده؟ (Angewandte(university of applied arts vienna
    ممنون میشم کمکم کنین

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Hedi_Lottery نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام

لطفا راهنمایی بفرمایید
    pre registration فرم دانشگاه BOKU را باید قبل از دریافت پذیرش پر کنم یا بعد از دریافت پذیرش؟

مررسی
    سلام

این قبل از شروع فرایند پذیرش گرفتن نیاز است. به نوعی همان رجیستریشن انلاین است:

http://www.boku.ac.at/en/zid/themen/.../voranmeldung/

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkli نمایش پست ها
    سلام من برای یکی از دوستانم خواستم پذیرش بگیرم دقیقا مدارکی که برای خودم داده بودم رو دادم به دانشگاه ولی این ایمیل رو ارسال کردند
    سلام

این دوست عزیزکسری مدارک دارند. البته دو دلیل مختلف را اورده است.اول عدم ارایه گواهی قبولی در دانشگاه(احتمالا برای مقطع لیسانس اقدام کردید).و دوم مدارک دانشگاه ازاد به تنهایی قابل قبول نیستند.

در قسمت پذیرش دانشگاه می توانید مدارک مورد نیاز و همچنین تایید های خواسته شده را پیدا نمایید.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)