صفحه 265 از 278 نخستنخست ... 165215255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,641 تا 2,650 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

سلام
    دوستان کسی در مورد لزوم ارائه زبان برای دوره های PHD پزشکی توی دانشگاه های اتریش اطلاعاتی داره؟
    دنبال دانشگاهی هستم که مدرک زبان نخواد و هزینه هاش هم پایین باشه
    من خودم پزشک عمومی از دانشگاه تهران هستم ( فارف التحصیل سال 94) و الان مطب دارم

سوال بعدي اينكه ويزاي همراه به همسر و بچه ميدن؟ وضعيت ورك پرميت همواه چطوره؟
    ویرایش توسط sh_shafiee : January 5th, 2018 در ساعت 04:09 AM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASHJEBB نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی در مورد لزوم ارائه زبان برای دوره های PHD پزشکی توی دانشگاه های اتریش اطلاعاتی داره؟
    دنبال دانشگاهی هستم که مدرک زبان نخواد و هزینه هاش هم پایین باشه
    من خودم پزشک عمومی از دانشگاه تهران هستم ( فارف التحصیل سال 94) و الان مطب دارم

سوال بعدي اينكه ويزاي همراه به همسر و بچه ميدن؟ وضعيت ورك پرميت همواه چطوره؟
    جدیدا مثل سابق دیگه ویزا همراه با دانشجو صادر نمیشه باید یکسال از ورودتون به اتریش بگذره و بعد برای همراه درخواست بدین
    همراه اجازه کار نداره
    ویرایش توسط sh_shafiee : January 5th, 2018 در ساعت 04:10 AM
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

باسلام
    من رشته دانشگاهیم در ایران کامپیوتر هست، اما تخصص اصلیم و علاقه ام موسیقی و نوازندگی پیانو هست و از بچگی کار کردم و 4 سالی هم هست تدریس میکنم.
    من 23 سالمه و میخواستم برای دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین اقدام کنم (دانشگاه mdw)، شرایط دانشگاه و ددلاین و آزمون ورودی رو هم توی سایت دانشگاه خوندم و میدونم تا حدودی.
    حالا میخواستم ببینم برای گرفتن ویزا دقیقاً توی تاریخ امتحان ورودی (که توی ماه آوریل هست) چیکار باید کنم؟
    و مورد دیگه اینکه خود این دانشگاه (و برخی کنسرواتوارهای توی خود وین) دوره های آمادگی واسه آزمون ورودی برگزار میکنند، حالا سؤالم اینه که برای این دوره ها که اکثراً 1-2 ماهه هستند، چه جوری باید ویزا گرفت و توی ایران اقدام کرد واسه رفتن؟!

Junior Member

سلام خسته نباشید. ببخشید برای خوندن دندانپزشکی در اتریش به زبان المانی باید حتما تو دانشگاه ایران قبول شده باشیم؟ اخه من شنیدم 2 راه داره و میشه با دیپلمم رفت. پیشاپیش ممنونم از جوابتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    این مطلب بارها توضیح داده شده که شما برای پذیرش ارشد باید یا دانشجوی ارشد باشید (مدرک لازم: اشتغال به تحصیل) و یا ارشد رو تموم کرده باشید (مدرک لازم: دانشنامه ارشد).
    همه مدارک هم باید ترجمه و تائید سفارت بشه... در نتیجه شما با اینایی که گفتید آماده کردید، نقص مدرک خواهید خوردید
    سلام میدونم که سوالم تکراری هستش ولی توی صفحه 243 همین فروم یکی از بچه ها با قاطعیت گفته که پذیرش برای مقطع مجدد ، دانشگاه ملی وین نمیده. من لیسانس دولتی و ارشد آزاد دارم و میخواستم برای ارشد مجدد ، دانشگاه تکنیک وین اقدام کنم ولی با توجه به این صحبت که مدرک دانشگاه آزاد رو قبول ندارن، مدرکم رو برای تایید سفارت ندادم چون نخواستم هزینه الکی بکنم. ولی با توجه به صحبت های شما انگار میشه اپلای کرد به خود دانشگاه ایمیل دادم ولی جواب ندادن ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام من در حال حاضر در دانشگاه ازاد IT میخونم که فقط اراعه پروزم ندادم تا مدرک بگیرم.من که الان لیسانس ندارم میتونم درخواست اپلای کنم برای دانشگاه اتریش؟ یا باید حتما مدرک لیسانسم بگیرم؟مثلا دانشگاه TUمدرک لیسانس منو قبول میکنند یا نه؟باید حتما مدرک زبان داشته باشم برای دانشگاه یا نه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa0854 نمایش پست ها
    سلام من در حال حاضر در دانشگاه ازاد IT میخونم که فقط اراعه پروزم ندادم تا مدرک بگیرم.من که الان لیسانس ندارم میتونم درخواست اپلای کنم برای دانشگاه اتریش؟ یا باید حتما مدرک لیسانسم بگیرم؟مثلا دانشگاه TUمدرک لیسانس منو قبول میکنند یا نه؟باید حتما مدرک زبان داشته باشم برای دانشگاه یا نه؟
    با سلام
    متاسفانه سال های که دانشگاه تکنیک وین گواهی اشتغال و نامه عدم ممانعت از تحصیل دانشگاه ازاد رو قبول ندارد و همچنین باید تکرار مقطع مجدد در تکنیک وین نیاز به نامه عدم ممانعت از تحصیل دارید که چون دانشگاه ازاد هستین امکان قبولی این نامه حتی بعد از تحصیل هم نیست.
    ولی با مدرک لیسانستون میتونین واسه رشته Computer Science (Bachelor) دانشگاه وین اقدام کنین که ازمون ورودی داره
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

با سلام و احترام
    خواهشمند است راهنمایی بفرمایید که ایا ارز دانشجویی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور از طرف دولت ارائه می شود یا خیر؟ اگر می شود چه میزا ن است و چطور باید تهیه گردد؟

سلام و درود بر شما
    می بخشید یه راهنمایی میخواستم اگه ممکنه
    بنده 32 سالمه لیسانس الکترونیک دانشگاه آزاد دارم
    میخوام اقدام کنم برای تحصیل در اتریش میخواستم بدونم برای لیسانس مجدد الکترونیک شرط سنی داره دانشگاه های اتریش یا خیر چون الان اقدام کنم خیلی زود بتونم برم 33 سالم شده
    ممنون میشم پاسخ بدید

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط jalil75 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    خواهشمند است راهنمایی بفرمایید که ایا ارز دانشجویی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور از طرف دولت ارائه می شود یا خیر؟ اگر می شود چه میزا ن است و چطور باید تهیه گردد؟
    ارز دانشجویی به دانشجویان ارشد و دکترا داده میشود و پذیرش نباید مشروط به زبان یا... باشه درکل دانشجو رسمی باید باشید که دانشگاه به شما به عنوان دانشجوی رسمی گواهی اشتغال بده و به تایید سفارت ایران در کشور مورد نظر برسه و دانشگاهی که پذیرش گرفتین باید در لیست دانشگاه های مورد تایید وزرات علوم باشه و مشکل برای معافیت تحصیلی نداشته باشید.و یک سری کارهای دیگه داره وقتی که در کشور مورد نظر وارد شدین در سفارت ایران تشکیل پرونده دانشجویی میدین و یک سری مدارک مثل گواهی اشتغال به تحصیل را به تایید سفارت می رسه و در سایت نشا باید اون ها رو اپلود کنید (به طور خلاصه گقتم)
    در مورد ارز هم ارز فقط به دلار داده می شه و ارزی که میدن در 2 مورد هزینه زندگی ماهی 1000 و شهریه دانشگاه هست که با توجه به شهریه دانشگاه هست که هر 6 ماه باید با مدارک جدید درخواست بدین.که قیمت ارز دولتی امروز گویا 3670 هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)