صفحه 268 از 278 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات خوبتون. فقط این نکته رو هم اضافه کنید که جدیدا و بنابر تجربه دوستانی که اخیرا اقدام به درخواست ویزا کرده اند، پذیرش برای تحصیل مجدد در یک مقطع ممکنه برای صدور ویزا سوال برانگیز باشه و روی روند صدور ویزا تاثیرگذار باشه.

واقعا"؟؟ یعنی سفارت ایراد گرفته؟ واسه چی آخه؟

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6699 نمایش پست ها
    شما برای اخذ پذیرش مستر از دانشگاههای اتریش باید در ایران کارشناسی ارشد همون رشته رو به اتمام رسونده باشید چرا که مدتی هست که دانشگاه های اتریش گواهی اشتغال به تحصیل رو نمیپذیرند اما برای حصول اطلاعات قطعی در این موضوع با admission office دانشگاه مدنظرتون تماس داشته باشید و مستقیما نحوه و شرایط پذیرش رو بپرسید شاید بنا به احتمال ضعیفی مراحل دیگه ای برای پذیرش داشته باشن. اما راه قطعی اینه که کارشناسی ارشدتون رو در ایران بگیرد و با مدرک ارشد مجددا اقدام کنید و پذیرش ارشد مجدد بگیرید و سپس با روش هایی از جمله تطبیق واحد زمان تحصیل رو کمتر کنید و ارشد مدنظرتون رو از دانشگاه اتریشی انتخابی دریافت کنید..البته نیم نگاهی هم به هزینه بر بودن دانشگاه های اتریشی و تسلط به زبان آلمانی در طول دوره تحصیل (از جمله هزینه بالای کلاس های آموزش آلمانی) در دانشگاه موردنظرتون هم داشته باشید.

سلام.
    ببخشید مگه تحصیل در دانشگاه های اتریش رایگان نیستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sedi1984 نمایش پست ها
    واقعا"؟؟ یعنی سفارت ایراد گرفته؟ واسه چی آخه؟
    متاسفانه بله. چند ماه پیش یکی از دوستان بنده نامه ای دریافت کرد که در اون ذکر شده بود به همین دلیل و همچنین سن ایشون برای مگیسترات محرز نشده که هدف ایشون از درخواست ویزا واقعا تحصیل باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    متاسفانه بله. چند ماه پیش یکی از دوستان بنده نامه ای دریافت کرد که در اون ذکر شده بود به همین دلیل و همچنین سن ایشون برای مگیسترات محرز نشده که هدف ایشون از درخواست ویزا واقعا تحصیل باشه.

مگه چند سالشون بود؟

مگه چند سالشون بود؟
    ایشون پذیرش فوق لیسانس مجدد داشت از دانشگاه تکنیک و حدودا 32 ساله. سعی میکنم تصویر نامه مگیسترات یا حداقل اون چیزی رو که در نامه نوشته شده بود، همین جا براتون بزارم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من برای دکترا دانشگاه تکنیک وین می خوام اقدام کنم منتها چندتا سوال داشتم از دوستانی که مطلع هستن ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    1.آیا بعد پذیرش در دوره دکترا با شرط قبولی در دوره زبان آلمانی اگر با استاد مربوطه میشه رایزنی کرد که دوره به زبان انگلیسی برگزار بشه؟ و اگر استاد قبول کنه از نظر داشگاه هم بذیرفته است؟یا اصلا چنین چیزی ممکن نیست
    2.سفارت مصاحبه به زبان آلمانی داره یا مدرک زبان آلمانی ممکنه بخواد؟
    3.آیا اصلاسفارت به کسی که اینجاآلمانی بلدنیست یا سطحش در حد مثلاA2 یاB1 B2باشه پذیرش دوره دکترا میده؟
    4.نکته خیلی مهم اینکه من 38 سال دارم.رزومه ام بد نیست .دانشجوی دکترا داخل هستم.ارشد امیرکبیر بودم و همیشه دانشجوی ممتاز.آیا ممکنه به خاطر سن به من بذیرش ندن؟؟؟؟

خیلی خیلی ازتون ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

بچه ها من تمام پستها رو با دقت خوندم . منتها خیلی از اطلاعات پستهای اوایل الان دیگه بدرد نمیخوره. من میخواستم در مورد روال کار اپلای اطلاعاتم رو بگم، هر جا اشتباه میکنم لطف کنید و بهم بگین:
    1- ریزنمرات و اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم رو توی آموزش پرورش مهر می کنیم
    2- تائیدیه تحصیلی رو از طریق دفتر پیشخوان دولت برای دارالترجمه میفرستیم
    3- گواهی قبولی در کنکور ( برای تمام مقاطع) رو از سازمان سنجش می گیریم و به تائید وزارت علوم یا بهداشت یا اداره کل دانشگاه آزاد می رسونیم
    5- دانشنامه هر مقطع و ریز نمراتش رو برای تائید به وزارت مربوطه می بریم و بعد ترجمه می کنیم
    4- اگه گواهی اشتغال به تحصیل یا کار داریم هم اونو برای دارالترجمه میفرستیم
    5- صفحه اول پاسپورت رو ترجمه می کنیم
    تمام این موارد بالا رو برای دارالترجمه میفرستیم و بعد از ترجمه و گرفتن تائید دادگستری و وزارت خارجه اون رو برای تائید به سفارت اتریش می بریم.

حالا سوالاتی که من دارم:

1- غیر از اینهایی که گفتم مدرک یا کار دیگه ای دیگه ای هم لازمه انجام بدیم؟

2- اگه بخوایم مدارکمون رو برای بیشتر از یه دانشگاه توی اتریش بفرستیم چیکار باید بکنیم؟

3- بعد از اینکه مدارک رو توی سفارت تائید کردن باید چیکار کنیم؟

ممنون میشم کسایی که این مسیر رو رفتن راهنمائیم کنن.

ببخشید مورد 3 منظورتون تایید وزارت علومه؟

Junior Member

سلام دوستان من از یه دانشگاه کوچک تو اتریش تو یه رشته به زبان انگلیسی دارم پدیرش میگیرم برای ارشد
    می خواستم ببینم هیچ بورسی؟ کمک هزینه ای؟ کار دانشجویی؟ چیزی نیسیت بتونه تو تحصیلم اونجا بهم کمک کنه؟؟؟

Junior Member saeid6699 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Phd of International Law

اگر برای رشته موردنظر scholarship وجود داره براش اقدام کنید..برای مستر اکثر کورس های دانشگاه های اتریش دارای شهریه هستن و کمک هزینه به شدت کمیابه ..

کار دانشجویی هم بستگی به رشته و تسلطتتون به زبان آلمانی داره. با زبان انگلیسی و بدون تسلط به آلمانی کار دانشجویی دشواره اگه هم وجود داشته باشه در حد کار جنرال و درآمد کم که با توجه به زمان و انرژی ای که ازتون میگیره ارزششو نداره

Junior Member

دوستان تورو خدا راهنمایی کنید،
    اگه بخوایم مدارکمون رو برای بیشتر از یه دانشگاه توی اتریش بفرستیم چیکار باید بکنیم؟ توی دارالترجمه باید چند تا کپی ازش گرفته بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)