صفحه 270 از 278 نخستنخست ... 170220260261262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,691 تا 2,700 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط sami1659 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی کامپیوتر صنعتی اصفهان و ارشد مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد دارم، میخواستم ببینم برای پذیرش در دانشگاههای اتریش آیا باید ثبت نام فراگیر پیام نور رو هم داشته باشم؟ یعنی برای تایید مدارک در سفارت هم باید اونو ببرم؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

برای دکتری میخوایید اقدام کنید؟ آیا برای یکی از پوزیشن‌های خالی یکی از دانشگاه‌های اتریش اپلای کردید؟ ثبت نام توی فراگیر پیام‌نور چرا باید به اپلای توی یه دانشگاه خارجی کمک کنه؟ اینو از کجا خوندید یا بهتون گقتن؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط majidadib نمایش پست ها
    سلام
    مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد با معدل 14.5 دارم میخواستم ارشد یکی از دانشگاه اتریش در یکی از رشته های مربوطه به رشته خودم رو بخونم. اهمیتی نداره که اونجا یک سری واحد ها رو دوباره بگذرونم یا نه. زبان رو هم میتونم ایران بخونم یا اونجا زیاد فرقی نداره. بیشتر هدفم رفتنه.
    با این شرایط شانسی برای گرفتن پذیرش دارم؟
    پیشنهاد میکنید زیان رو ایران بخونم یا اتریش؟
    26 سالمه زبان انگلیسی رو مسلطم پایان خدمت رو هم گرفتم
    پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

اگه مدرک ارشد دارید شدنی هست که دوباره ارشد بخونید. اونم فقط دانشگاه وین که باید ببینید رشته شما رو داره این دانشگاه اصلا یا نه. اگه المانی باشه رشته باید حدود دو سال اتریش کالج زبان بگذرونید

Junior Member

برای مستر مجدد، من شنیدم نامه عدم ممانعت از تحصیل میخوان که مال دانشگاه آزاد رو قبول ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Green_Blue نمایش پست ها
    برای دکتری میخوایید اقدام کنید؟ آیا برای یکی از پوزیشن‌های خالی یکی از دانشگاه‌های اتریش اپلای کردید؟ ثبت نام توی فراگیر پیام‌نور چرا باید به اپلای توی یه دانشگاه خارجی کمک کنه؟ اینو از کجا خوندید یا بهتون گقتن؟

سلام دوستان من در مورد بحث دانشگاه آزاد و نامه عدم ممانعت از تحصیل که می گن دیگه مور قبول دانشگاه های اتریش نیست ... کسی رو دیدم که ادعا می کنه می تونه پذیرش بگیره با مدرک دانشگاه آزاد ... و می گه شدنی هست و راه داره، بنظرتون چقدر می شه اعتماد کرد به گفته این شخص؟ امروز هم یه موسسه رو دیدم که همچین چیزی رو نوشته

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط yasna_br نمایش پست ها
    سلام دوستان من در مورد بحث دانشگاه آزاد و نامه عدم ممانعت از تحصیل که می گن دیگه مور قبول دانشگاه های اتریش نیست ... کسی رو دیدم که ادعا می کنه می تونه پذیرش بگیره با مدرک دانشگاه آزاد ... و می گه شدنی هست و راه داره، بنظرتون چقدر می شه اعتماد کرد به گفته این شخص؟ امروز هم یه موسسه رو دیدم که همچین چیزی رو نوشته
    خیر امکان پذیر نیستش
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

دوستان عزیز با سلام
    من از یک دانشگاه برای رشته فوق لیسانس ایمیل گرفتم
    منظور از این 3 مدرک چیه
    A-Level certificate or equivalent
    - School leaving examination / general qualification for university entrance and
    - Tertiary qualification

ApplyAbroad Superstar

سلام به ترتیب به این معنی هست
    ۱- گواهینامه دیپلم دبیرستان یا معادل آن -
    ۲- امتحان نهایی دبیرستان یا مثلا پیش دانشگاهی/ مجوز علمی ورود به دانشگاه که برای ایران باید قاعدتا همان رتبه کنکور باشد
    ۳- آموزش عالی / دانشگاهی - یعنی لیسانس شما یا اگر مدرک دانشگاهی دیگری هم داشته باشید

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_mehran نمایش پست ها
    دوستان عزیز با سلام
    من از یک دانشگاه برای رشته فوق لیسانس ایمیل گرفتم
    منظور از این 3 مدرک چیه
    A-Level certificate or equivalent
    - School leaving examination / general qualification for university entrance and
    - Tertiary qualification

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوستان سلام
    من لیسانس حسابداری دانشگاه غیرانتفاعی خوندم
    ارشد MBA مالی خوندم ( ارائه پایان نامه ) دانشگاه پیام نور
    آیلتس 6.5 داشتم ( سه سال پیش ) میتونم دوباره هم بگیرم
    و مقاله هم میتونم یکی دو تا آماده کنم
    سابقه کار حدود 9 سال دارم تو حوزه مالی و بانکی
    به نظرتون ارشد مجدد تو همین رشته MBA مالی و یا تو این حوزه میتونم پذیرش بگیرم؟
    البته هدفم موندن در اتریش ولی به هرحال اگر نشد میخوام ارشد رو در اتریش بخونم که بتونم دکتری در سوئد پذیرش بگیرم
    به نظرتون برای مستر مجدد اقدام کنم که بتونم بعدش دکتری سوئد پذیرش بگیرم یا اینکه دکتری پذیرش در ایتالیا بگیرم دانشگاه میلان ؟ کدوم رو پیشنهاد میدید
    ویرایش توسط esun : May 21st, 2018 در ساعت 09:52 AM

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم.با توجه به اینکه سفارت خیلی دیر وقت مصاحبه میده و اینکه پذیرش من فقط یک ترم اعتبار داره.آیا میشه با ویزای شینگن به اتریش رفت و با پذیرش ثبت نام کرد یا دیفر گرفت و بعد برگشت تا ویزا صادر بشه؟ کسی تجربه داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arta11038 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم.با توجه به اینکه سفارت خیلی دیر وقت مصاحبه میده و اینکه پذیرش من فقط یک ترم اعتبار داره.آیا میشه با ویزای شینگن به اتریش رفت و با پذیرش ثبت نام کرد یا دیفر گرفت و بعد برگشت تا ویزا صادر بشه؟ کسی تجربه داشته؟
    سلام دوست عزیز. بنده خودم یا از دوستانم تجربه ای در این زمینه نداشتیم، اما خاطرم هست که زمان ثبت نام، پاسپورت رو به عنوان مدرک شناسایی ارائه کردم ولی مسئول ثبت نام دانشگاه مدرکی دال بر نوع اقامت از من درخواست نکرد و اصولا بعد از ثبت نام در دانشگاه بود که برای دریافت کارت اقامت اقدام کردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)