صفحه 271 از 278 نخستنخست ... 171221261262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,701 تا 2,710 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام دوستان.کسی در رابطه با پذیرش هزینه ها در رشته معماری برای ارشد در دانشگاهای اتریش اطلاعاتی داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام بچه ها، من چندتا سوال دارم که واقعا گیج شدم.
    در حال حاضر اتریش مدرک عدم ممانعت از تحصیل (همون یک سال تحصیل دانشگاه) از دانشگاه آزاد رو قبول داره؟ اگه اره میشه چنتا دانشگاه بگین؟ یا کلا پایان دوره در دانشگاه ازاد رو قبول داشته باشه، چون تو ایمیل میگن باید مدارک رو موقع اپلای بفرستید ما بررسی کنیم، و هیچ جواب قطعی ای نمیدن.
    سوال بعدم اینه این مدرک دانشگاه ازاد رو فقط برای ورود به دوره کارشناسی قبول نداره یا بره ورود به ارشد یا دکترا هم مدرک اشتغال به تحصیل دانشگاه آزاد یا پایان دوره قبلی از دانشگاه آزاد رو قبول نداره؟
    سوال اخرم اینه اگه مدرک زبان آلمانی کلا نداشته باشیم پیش از شروع دوره کارشناسی/ارشد یا دکترا میشه دوره زبان رو از صفر گذروند یا باید مدرک آ1 رو داشته باشیم حتما؟ خواهش میکنم راهنمایی کنیییید

Junior Member

سلام. من 26 سالم و دانشجوی رشته گرافیک ترم پنج کارشناسی دانشگاه پیام نور هستم با معدل 17. دو سال پیش از اتریش پذیرش گرفتم اما نرفتم... زبان آلمانی تا حدودی بلدم اما مدرک ندارم
    اگر الان بخوام برای رشته گرافیک یا عکاسی اقدام کنم باید برای کارشناسی اقدام کنم؟ یا بهتره دو سال دیگه برای کارشناسی ارشد؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط samoel52 نمایش پست ها
    سلام دوستان.کسی در رابطه با پذیرش هزینه ها در رشته معماری برای ارشد در دانشگاهای اتریش اطلاعاتی داره؟
    متوجه سوالتون نشدم. پذیرش هزینه ها؟ یا هزینه های پذیرش؟

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط parigz نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من چندتا سوال دارم که واقعا گیج شدم.
    در حال حاضر اتریش مدرک عدم ممانعت از تحصیل (همون یک سال تحصیل دانشگاه) از دانشگاه آزاد رو قبول داره؟ اگه اره میشه چنتا دانشگاه بگین؟ یا کلا پایان دوره در دانشگاه ازاد رو قبول داشته باشه، چون تو ایمیل میگن باید مدارک رو موقع اپلای بفرستید ما بررسی کنیم، و هیچ جواب قطعی ای نمیدن.
    سوال بعدم اینه این مدرک دانشگاه ازاد رو فقط برای ورود به دوره کارشناسی قبول نداره یا بره ورود به ارشد یا دکترا هم مدرک اشتغال به تحصیل دانشگاه آزاد یا پایان دوره قبلی از دانشگاه آزاد رو قبول نداره؟
    سوال اخرم اینه اگه مدرک زبان آلمانی کلا نداشته باشیم پیش از شروع دوره کارشناسی/ارشد یا دکترا میشه دوره زبان رو از صفر گذروند یا باید مدرک آ1 رو داشته باشیم حتما؟ خواهش میکنم راهنمایی کنیییید
    در حال حاضر هیچ مدرکی از دانشگاه ازاد در دانشگاه های اتریش قبول نیست.
    شمت می تونید پذیرش مشروط بگیرید و وقتی اومدید اتریش کالج زبان برید

Junior Member

سلام دوستان وقت بخير. من ليسانسم عمرانه (دانشگاه غيرانتفاعي) براي ارشد يا حتي دوباره ليسانس براي رشته معماري داخلي ميخوام اقدام كنم، يه مدرك دوره طراحي داخلي از دانشگاه تهرانم دارم كه يكي از دوستانم از طريق همين مدرك تونسته از ايتاليا پذيرش بگيره، سوالم اينه با شرايطي كه دارم شانسي براي قبولي تو اتريش يا آلمان (تو هر مقطعي )رو دارم؟ يا اينكه از طريق آزمون ورودي دانشگاه ها...؟ ميشه لطفا راهنماييم كنين هرموسسه يه چيزي ميگه ديگه گيج شدم 😣

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط Feereshte نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخير. من ليسانسم عمرانه (دانشگاه غيرانتفاعي) براي ارشد يا حتي دوباره ليسانس براي رشته معماري داخلي ميخوام اقدام كنم، يه مدرك دوره طراحي داخلي از دانشگاه تهرانم دارم كه يكي از دوستانم از طريق همين مدرك تونسته از ايتاليا پذيرش بگيره، سوالم اينه با شرايطي كه دارم شانسي براي قبولي تو اتريش يا آلمان (تو هر مقطعي )رو دارم؟ يا اينكه از طريق آزمون ورودي دانشگاه ها...؟ ميشه لطفا راهنماييم كنين هرموسسه يه چيزي ميگه ديگه گيج شدم ������
    شما باید دانشجو باشین در هر مقطعی که میخواین پذیرش بگیرین دانشگاه تکنیک وین پذیرش مجدد نمیده حتما باید دانشجو دانشگاه سراسری (روزانه شبانه...) باشید
    و ویزا اتریش خیلی طولانی شده اگه من جای شما بودم برای کشور دیگه اقدام می کردم
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

سلام خیلی ممنون از پاسخ هاتون
    رشته ای که در دانشگاه گرتس برای ارشد انتخاب کردم مهندسی برق و بیزینس هست که مشابهش در دانشگاه های ایران نیست. چکار باید کنم در این زمینه؟
    لیسانس برق کنترل از دانشگاه آزاد قزوین دارم اصلا می تونم برای ارشد اقدام کنم؟
    و اینکه الان مرداد هست و تا کنکور ارشد بعدی خیلی مونده راهی هست واسه ترم دی اقدام کرد؟
    ویرایش توسط Ashkan91 : July 24th, 2018 در ساعت 07:29 PM

Junior Member

و یه سوال دیگه اینکه الان مرداد ۹۷ هستیم. من برای گواهی اشتغال به تحصیل باید صبر کنم تا کنکور سال بعد و مهر سال دیگه که بتونم گواهی رو‌بکیرم و اون موقع تازه مدارکم کامل میشه. در صورتی که همون مهر سال دیگه اقدام به ارسال مدارک کنم و منتظر تاییدیه بشم چند ماه دیگه هم میگذره. یعنی تایید شدن ورفتنم میشه واسه مهر ۲ سال دیگه.درسته؟ اگه اشتباهه لطفا میگید که راه درستش چیه؟

Junior Member

سلام و احترام سرکار خانم
    بنده مدرک کاردانی مکانیک از دانشگاه آزاد کاشان دارم و کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی پرندک سال 92. قصد دارم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد برای دانشگاه وین اقدام نمایم. خواهشمندم بفرمایین آیا نیازی به ارائه مدارک قبل از لیسانس که شامل کاردانی و پیش دانشگاهی و دیپلم می باشد ؟
    پیشاپیش از پاسخ جنابعالی سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)