صفحه 272 از 278 نخستنخست ... 172222262263264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,711 تا 2,720 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام و احترام
    بنده مدرک کاردانی مکانیک از دانشگاه آزاد کاشان دارم و کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه غیر انتفاعی پرندک سال 92. قصد دارم برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد برای دانشگاه وین اقدام نمایم. خواهشمندم بفرمایین آیا نیازی به ارائه مدارک قبل از لیسانس که شامل کاردانی و پیش دانشگاهی و دیپلم می باشد ؟
    پیشاپیش از پاسخ جنابعالی سپاسگزارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام در صورت نوشتن مقاله خوب معدل پایین لیسانس برای اتریش مسئله ساز هست یا خیر؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط omid199 نمایش پست ها
    سلام در صورت نوشتن مقاله خوب معدل پایین لیسانس برای اتریش مسئله ساز هست یا خیر؟
    در گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش معدل ملاک قرار نمیگیره. چون پذیرش به مقطع بالاتر نمیدن. اگر شما لیسانس دارید و میخواید برای فوق لیسانس پذیرش
    بگیرید، باید ابتدا در ایران کنکور ارشد بدید و در دانشگاه دولتی قبول بشید و همین ملاک گرفتن پذیرش هستش نه معدل لیسانس. در واقع توضیحش اینه که موقع
    دادن پذیرش در یک مقطع کاری ندارن شما مقطع قبلی رو چجوری تموم کردید، مهم اینه که صلاحیت تحصیل در همون مقطع رو در کشور خودتون احراز کرده باشید که این
    یعنی قبولی در کنکور ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    در گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش معدل ملاک قرار نمیگیره. چون پذیرش به مقطع بالاتر نمیدن. اگر شما لیسانس دارید و میخواید برای فوق لیسانس پذیرش
    بگیرید، باید ابتدا در ایران کنکور ارشد بدید و در دانشگاه دولتی قبول بشید و همین ملاک گرفتن پذیرش هستش نه معدل لیسانس. در واقع توضیحش اینه که موقع
    دادن پذیرش در یک مقطع کاری ندارن شما مقطع قبلی رو چجوری تموم کردید، مهم اینه که صلاحیت تحصیل در همون مقطع رو در کشور خودتون احراز کرده باشید که این
    اقا حتما باید سراسری قبول شیم؟
    پست های چند صفحه اول رو که میخوندم میگفتن ارشد پیام نور هم قبول شی باز هم میشه واسه ارشد اتریش اقدام کرد. جدیدا اینطوری نیست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    ۱.من امسال کنکور ارشد هنر مجاز شدم..هنوز نتایج نهایی نیومده...با توجه به اون نتیجه که در شهریور اعلام میشه باید اقدام کنم؟ یا با همین نتیجه اولی که تو کارنامم زده مجاز میتونم واسه ارشد اقدام‌کنم؟
    ۲. من بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم...اگه نتیجه نهایی ارشد بیاد و‌قبول نشده باشم، واسه کارشناسی میتونم اقدام کنم؟(رشته کارشناسیم محیط زیست بود)
    ۳. اگه معدل مدنظر نیست...زبانم میسه مشروط قبول شی... پس ملاک رقابت بین اپلیکنت ها چیه؟؟ فقط اشتغال به تحصیل ؟؟!!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    ۱.من امسال کنکور ارشد هنر مجاز شدم..هنوز نتایج نهایی نیومده...با توجه به اون نتیجه که در شهریور اعلام میشه باید اقدام کنم؟ یا با همین نتیجه اولی که تو کارنامم زده مجاز میتونم واسه ارشد اقدام‌کنم؟
    ۲. من بهمن ۹۳ فارغ التحصیل شدم...اگه نتیجه نهایی ارشد بیاد و‌قبول نشده باشم، واسه کارشناسی میتونم اقدام کنم؟(رشته کارشناسیم محیط زیست بود)
    ۳. اگه معدل مدنظر نیست...زبانم میسه مشروط قبول شی... پس ملاک رقابت بین اپلیکنت ها چیه؟؟ فقط اشتغال به تحصیل ؟؟!!

۱- ثبت نام قطعی لازمه. یعنی‌ برگ‌ای که قابل ترجمه باشه که معمولان گواهی اشتغال به تحصیل این ویژگی‌ رو داره که بعد از ثبت نام قطعی میتونید بگیرید.
    ۲- برای کارشناسی مجدد میتونید اپلای کنید.
    ۳- رقابتی نیست واقعا. چون در نهایت شما قراره همون رشته‌ای که تو ایران هم قبول شده بودی رو بخونی‌.
    وقتی‌ پذیرش به مقطع بالاتر نمیدن، فاند و کمک هزینه‌ای هم وجود نداره و شما با پول خودتون قراره تحصیل کنید، رقابتی دیگه وجود نداره.

سلام دوستان! من دانشجوی سال دوم دکتری فیزیک هستم .میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه چه طور میشه به عنوان دانشجوی مشترک با یکی از دانشگاه های خارجی مثل دانشگاه های اتریش اقدام کرد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nahidyazdi1 نمایش پست ها
    سلام دوستان! من دانشجوی سال دوم دکتری فیزیک هستم .میخواستم بدونم کسی از دوستان میدونه چه طور میشه به عنوان دانشجوی مشترک با یکی از دانشگاه های خارجی مثل دانشگاه های اتریش اقدام کرد؟

در مورد دانشجوی دکترا بهترین کار, فرصت مطالعاتی هستش. اگه بتونین برای فرصت مطالعاتی ۶ ماهه موافقت یک استاد در اتریش رو جلب کنید
    میتونید فرصت‌های مختلف رو هم حضوری بررسی‌ کنید.

Junior Member

سلام دوستان... پست های ده پونزده صفحه آخر رو خوندم آخر متوجه نشدم برای دانشگاه تکنیک وین میشه بصورت ارشد مجدد اقدام کرد یا نه؟
    من خودم الان دانشجوی ارشد دولتی رشته مکانیک ام ولی چون سربازیم مونده میخوام مدرکم رو بگیرم و برم سربازی بعد اقدام کنم، میشه؟
    سایت دانشگاه رو که خوندم نوشته بود فقط باید احراز کنه در کشور خودش میتونه همون مقطع رو بگذرونه در مورد این موضوع خاص ندیدم چیزی
    ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

سلام. یکی از دوستان به نام آقای پارسی زحمت کشیدن و تمام تغییرات اخیر در قوانین و همچنین قوانین جدید برای اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای اتریش رو به صورت خلاصه در دو فایل صوتی ارائه کردند. من ضمن تشکر از ایشون به خاطر کار فوق العاده شون، به جهت رعایت قوانین سایت applyabroad مجبور شدم هر دو فایل رو جداگانه آپلود کنم و در اینجا قرار بدم. به نظرم دوستان متقاضی تحصیل در اتریش میتونن پاسخ بسیاری از سوالاتشون رو با گوش دادن به این دو فایل صوتی پیدا کنند.

فایل صوتی اول
    فایل صوتی دوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)