صفحه 274 از 278 نخستنخست ... 174224264265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,731 تا 2,740 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسی شیمی - پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

با سلام
    1- کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه اصفهان معدل 15
    2- ارشد مهندسی شیمی امیرکبیر معدل 17
    3- آیلتس 7
    4- یک مقاله داخلی یک ISI
    5- زمینه ی تحقیقاتی در حوزه ی نفت (oil recovery)، بدون سابقه کار
    6- آشنایی به اکثر نرم افزارهای حیطه ی مهندسی شیمی و برنامه نویسی
    7- دانشگاه تاپ قطعا بهتر هست اما هدف اصلی داشتن فاند هست.
    سوال دیگرم هم توصیه دوستان درباره ی دکترا یا ارشد دوم خواندن هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام دوستان
    من دیپلم ریاضی دارم با معدل 18
    لیسانس برق دانشگاه آزاد با معدل 12:90
    لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه فراگیر پیام نور با معدل 13:95
    پارسال تو کنکور رتبه 100 رشته سینما رو آوردم اما تو مرحله ی مصاحبه رد شدم .
    با این شرایط برای چه مقطعی در دانشگاه وین اتریش میتونم ثبت نام کنم و در چه رشته ای میتونم پذیرش بگیرم؟
    سن من 27 سال است.
    و اما ی سوال دیگه. آیا با توجه به اینکه تو ایران سفارت اتریش هست میتونم از یک کشور دیگه برای گرفتن وقت سفارت اقدام کنم که کارم زودتر راه بیفته؟

دوستان سلام
    یه سوال:
    میدونم که سوالم جواب قطعی نداره و خیلی نسبی هستش، اما میخواستم بدونم طبق تجربه دوستان، برای پذیرش دکترا بیشتر چه فاکتورهایی موثر هستن و معمولا اساتید یا هیئت انتخاب روی چه فاکتورهای دست میذارن برای مقایسه؟
    من الان چند ماهه دارم جاهای مختلف اپلای میکنم و متاسفانه تا الان جواب مثبتی برام نیومده و نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست.
    مرسی
    ویرایش توسط mahdi2010 : December 6th, 2018 در ساعت 01:41 PM

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر

من یه سوالی دارم

اونایی که میخان برن اتریش فوق لیسانس بخونن حتما باید قبولی تو کنکور ارشد دولتی ایران رو داشته باشن؟؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط javad200 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

من یه سوالی دارم

اونایی که میخان برن اتریش فوق لیسانس بخونن حتما باید قبولی تو کنکور ارشد دولتی ایران رو داشته باشن؟؟
    بله باید داشته باشن
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    بله باید داشته باشن

یعنی اگه لیسانسو تموم کرده باشی
    فقط در صورتی برای مستر پذیرش میدن که مشغول به تحصیل در اون رشته ای که میخوای اپلای بگیری باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا کلا مشغول به تحصیل باشی؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط leila01 نمایش پست ها
    یعنی اگه لیسانسو تموم کرده باشی
    فقط در صورتی برای مستر پذیرش میدن که مشغول به تحصیل در اون رشته ای که میخوای اپلای بگیری باشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یا کلا مشغول به تحصیل باشی؟؟

سلام. بله پذیرش ارشد مشروط به قبولی و ارایه گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مورد نظر در مقطع ارشد هست.

پ.ن: دوستان عزیز! متاسفانه بیشتر اطلاعات تالار اتریش منقضی و مربوط به گذشته است. بنابراین با توجه به شرایط جدید و بی سابقه سفارت اتریش مبنی بر رد درخواست صدور ویزای تحصیلی (ریجکت) لطفا قبل از هر اقدامی که مستلزم صرف زمان و هزینه است، از اینکه شرایط کسب ویزا رو دارید، اطمینان حاصل کنید تا متضرر نشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. بله پذیرش ارشد مشروط به قبولی و ارایه گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مورد نظر در مقطع ارشد هست.

پ.ن: دوستان عزیز! متاسفانه بیشتر اطلاعات تالار اتریش منقضی و مربوط به گذشته است. بنابراین با توجه به شرایط جدید و بی سابقه سفارت اتریش مبنی بر رد درخواست صدور ویزای تحصیلی (ریجکت) لطفا قبل از هر اقدامی که مستلزم صرف زمان و هزینه است، از اینکه شرایط کسب ویزا رو دارید، اطمینان حاصل کنید تا متضرر نشید.

سلام و سپاس از اشتراک گذاری اطلاعات دوست عزیز
    در رابطه با پ.ن:
    امکانش هست بفرمایید دقیقا از چ منابعی (وب سایت های دانشگاه ها، سفارت وغیره...) شرایط کسب ویزا رو کامل مطلع شد یا همینطور موضوع عدم قبولی مدارک دانشگاه آزاد در دانشگاه های اتریش ؟ (برای این مورد باید حتما با دفاتر پذیرش دانشگاه ها مکاتبه کرد یا در وب سایت هر دانشگاه هم درج شده؟ اگر در وب سایت های دانشگاه ها هم درج شده کدوم قسمت..؟

باتشکر
    هرگاه خداوند آرزویی را در دلت انداخت، بدان که تو را در رسیدن به آن توانا دیده

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahwazisch نمایش پست ها
    سلام و سپاس از اشتراک گذاری اطلاعات دوست عزیز
    در رابطه با پ.ن:
    امکانش هست بفرمایید دقیقا از چ منابعی (وب سایت های دانشگاه ها، سفارت وغیره...) شرایط کسب ویزا رو کامل مطلع شد یا همینطور موضوع عدم قبولی مدارک دانشگاه آزاد در دانشگاه های اتریش ؟ (برای این مورد باید حتما با دفاتر پذیرش دانشگاه ها مکاتبه کرد یا در وب سایت هر دانشگاه هم درج شده؟ اگر در وب سایت های دانشگاه ها هم درج شده کدوم قسمت..؟

باتشکر
    سلام دوست عزیز. موارد مربوط به صدور پذیرش رو باید حتما از طریق دانشگاه مورد نظر پیگیری کنید، حالا چه از طریق اطلاعات درج شده در وبسایت این دانشگاهها و چه از طریق تماس تلفنی و ایمیل و...

اما درباره ویزای دانشجویی و اینکه در هر زمان دقیقا نیاز به چه مدارکی برای ارایه درخواست اقامت دانشجویی به سفارت اتریش در تهران دارید، همیشه میتونید از این لینک استفاده کنید. در صورتی که آلمانی نمیدونید میتونید از مترجم گوگل استفاده کنید و اگر باز هم به مورد نامفهومی برخوردید در فروم مطرح بفرمایید تا من یا سایر دوستان راهنمایی کنیم.

Junior Member

معمولا شرایط قابل تعمیم به همه ی پوزیشن ها و دانشجوها نیست... ولی بسته به رشته و موقعیتی که شما براش اپلای میکنید متفاوت هست.
    مثلا برای مقطع دکترا , داشتن ایده یا پروپوزال خیلی میتونه موثر باشه, و این خودش به استاد نشون میده که شما چقدر در کاری که میخوای انجام بدی جدی هستی. اگر پوزیشن بصورتی هست که موضوع از قبل مشخص شده, حتما به کارهای قبلی سوپروایزر مراجعه کن و اهداف اون پروژه رو زیرو رو کن تا بتونی در جهت اون اهداف یه سری مطالب رو بیان کنی که در نظر اونها مثبت باشه. اصولا اونا دنبال دانشجوهای توی باغ هستن و انتظاری ندارن که از ابتدا شما همه چی بلد باشید, ولی وقتی شما انگیزه و کنجکاوی خودتون رو نشون میدید و در کنارش برای اون واقعا وقت صرف میکنید نظرشون رو جلب میکنید.
    مساله مهم دیگه که بازم به نوعی تکرار موضوع قبلی هست , جذب کردن استاده, اون باید این حس رو از شما داشته باشه که براش مفید هستید و به قول یکی از اساتید, رابطه دانشجوی دکتری و سوپروایزر مثل رابطه ی زن و شوهریه که باید بتونی ارتباط لازم رو برقرار کنی و این کاملا به این بستگی داره که بتونی بیشترین نقاط مشترکتون رو پیدا کنی (یا خیلی وقتا با صرف وقت بسازی)... بنابراین هرچی بیشتر و متمرکزتر وقت روی یادگیری و افزایش مهارتهاتون داشته باشی شانس موفقیتتون هم به مراتب بالاتر میره.
    ازتجربیات دیگران در مورد نحوه ی برخورد اکادمیک با استاد استفاد کنید و حتما مدارکی رو که باید به استاد یا دانشگاه تحویل بدید( از جمله رزومه , انگیزه نامه, پروپزال و از این موارد) رو جتما به دو سه نفر علمی نشون بدید تا ایرادات و نظراتشون رو به شما بگن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladg نمایش پست ها
    دوستان سلام
    یه سوال:
    میدونم که سوالم جواب قطعی نداره و خیلی نسبی هستش، اما میخواستم بدونم طبق تجربه دوستان، برای پذیرش دکترا بیشتر چه فاکتورهایی موثر هستن و معمولا اساتید یا هیئت انتخاب روی چه فاکتورهای دست میذارن برای مقایسه؟
    من الان چند ماهه دارم جاهای مختلف اپلای میکنم و متاسفانه تا الان جواب مثبتی برام نیومده و نمیدونم دقیقا مشکل از کجاست.
    مرسی
    ویرایش توسط mahdi2010 : December 6th, 2018 در ساعت 01:40 PM
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)