صفحه 275 از 278 نخستنخست ... 175225265266267268269270271272273274275276277278 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,741 تا 2,750 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

سلام به همه دوستان، میخواستم بدونم با مدرک کارو دانش یا هنرستان های ایران امکان تحصیل هست اتریش؟ در رشته های علوم پایه مثلا فیزیک
    حتی اگه طبق گفته دوستان اشتغال به تحصیل ببریم اینجا باید رشته نظزی خونده به که مثلا کنکور ریاضی بدیم فیزیک محض قبول شیم.
    همسرم دوران دبیرستان رو نتونسه ادامه بده و مشغول به کار بوده.. حالا میخوایم بدونیم بخونیم بعد بریم اتریش؟ یعنی تا دیپلم بخونه بعد بریم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. یکی از دوستان به نام آقای پارسی زحمت کشیدن و تمام تغییرات اخیر در قوانین و همچنین قوانین جدید برای اخذ پذیرش تحصیلی و دریافت ویزای اتریش رو به صورت خلاصه در دو فایل صوتی ارائه کردند. من ضمن تشکر از ایشون به خاطر کار فوق العاده شون، به جهت رعایت قوانین سایت applyabroad مجبور شدم هر دو فایل رو جداگانه آپلود کنم و در اینجا قرار بدم. به نظرم دوستان متقاضی تحصیل در اتریش میتونن پاسخ بسیاری از سوالاتشون رو با گوش دادن به این دو فایل صوتی پیدا کنند.

فایل صوتی اول
    فایل صوتی دوم
    ممنون از فایل ها. اینطور که ایشون تو فایل صوتی اول گفتن، انگار اگه کسی خودش پس انداز به اندازه هزینه زندگی و تحصیلش داشته باشه سخته بتونه ویزا بگیره و حتما باید یه نفر دیگه ساپورت مالی بکنه اون فرد رو. عجیبه!!!

سلام دوستان من تصمیم دارم در رشته تئاتر آموزشی(دوره تربیت معلم)یکی از این دوتا دانشگاه اشتایرمارک،ویکتورفرانکل اتریش درس بخونم.

مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران دارم.سابقه کار مرتبط با تئاتر آموزشی هم دارم.اما رشته متفاوتی خوندم.چقدر شانس قبولی دارم وآیا لازمه با اساتید مکاتبه کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Zanjan state University , English Language And literature

سلام
    1- دانشگاه سراسری زنجان رشته ی ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی معدل 18.30
    2- نمره ی آیلتس 7.5
    3- در حال نوشتن مقاله
    4- یک کتاب ترجمه شده و چاپ شده توسط نشر مایا
    5- مدرک تی تی سی و دو سال سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه جهاد دانشگاهی
    6- علاقه مند به پذیرش در رشته ی خودم و یا گرایش های دیگر زبان انگلیسی
    8- دو توصیه نامه از اساتید

آیا بنده شانس گرفتن فاند کامل رو در یکی از دانشگاه های این کشور دارم؟

سلام من لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه اراک خوندم با معدل ۱۲/۷۳ و ارشد امیرکبیر با معدل ۱۷/۶۴
    ایلتس ۷ هم دارم ۵ سال هم سابقه کار دارم و ۵ سال هم از فارغ التحصیلیم میگذره
    خواستم ببینم شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش رو دارم
    لطفا راهنمایی بفرمایین

با سلام
    من با لیسانس مکانیک طراحی جامدات از دانشگاه رازی در سال ۹۰ فارغ التحصیل شدم، سال ۹۷ هم MBA از پیام نور تهران گرفتم. می خاستم بدونم میتونم برای ارشد مدیریت پذیرش بگیرم؟ آیا نیاز به شرکت در کنکور و گرفتن نامه اشتغال به تحصیل برای ارشد دارم؟
    ممنون میشم پاسخ بدین

Junior Member

سلام دوستان. من برای دکترا تو یه پوزیشن شورت لیست شدم و بعد 2 بار مصاحبه الان 2 هفته س هیچ جوابی ندادن. از استاد پرسیدم گفتش خودمم سفر هستم و ولی مسئول پذیرش گفته یه هفته دیگه مشخص میشه. تو اسکایپ دوم استاده آخرش با حالتی که راضی بود از اسکایپ گفت فقط ما تصمیم گیرنده نهایی نیستیم و دانشگاه طبق اینکه چند درصد خانوم و چند درصد آقا پذیرش میکنه توی تصمیم گیری دخیل هستن. حالا با این اوصاف بنظر شما امیدی هست؟ یا استاد پیچونده فقط که از زبون خودش نه نگه؟! کسی با این پروسه آشنایی داره؟
    ویرایش توسط mahdi2010 : February 14th, 2019 در ساعت 04:11 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Behhdad نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای دکترا تو یه پوزیشن شورت لیست شدم و بعد 2 بار مصاحبه الان 2 هفته س هیچ جوابی ندادن. از استاد پرسیدم گفتش خودمم سفر هستم و ولی مسئول پذیرش گفته یه هفته دیگه مشخص میشه. تو اسکایپ دوم استاده آخرش با حالتی که راضی بود از اسکایپ گفت فقط ما تصمیم گیرنده نهایی نیستیم و دانشگاه طبق اینکه چند درصد خانوم و چند درصد آقا پذیرش میکنه توی تصمیم گیری دخیل هستن. حالا با این اوصاف بنظر شما امیدی هست؟ یا استاد پیچونده فقط که از زبون خودش نه نگه؟! کسی با این پروسه آشنایی داره؟
    بهر حال الان زمان بین ۲ ترم هست و اینکه سفر هستن یا مرخصی طبیعیه. اما قاعدتا وقتی‌ کسی‌ میاد تو شورت لیست، بعد از تصمیم گیری بهش اطلاع میدن حتی اگه ریجکت بشه. به نظرم باید منتظر باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    بهر حال الان زمان بین ۲ ترم هست و اینکه سفر هستن یا مرخصی طبیعیه. اما قاعدتا وقتی‌ کسی‌ میاد تو شورت لیست، بعد از تصمیم گیری بهش اطلاع میدن حتی اگه ریجکت بشه. به نظرم باید منتظر باشید
    ممنون از جوابتون. شروع رسمی ترم حدودا از که ی شروع میشه؟
    البته از منشی دانشکده جدیدا ایمیل دریافت کردم که فاند این پوزیشن مال دانشگاهه و پروسه ش مثل فاندهای خارج دانشگاه نیست که سریع مشخص بشه و فعلا منتظر باش! کلا پروسه ی اینجوری ندیده بودم. اگه شما تجربه ای دارین چقدر کلا طول میکشه و اینکه فاند مال دانشگاس بهتره یا بدتر؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Behhdad نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. شروع رسمی ترم حدودا از که ی شروع میشه؟
    البته از منشی دانشکده جدیدا ایمیل دریافت کردم که فاند این پوزیشن مال دانشگاهه و پروسه ش مثل فاندهای خارج دانشگاه نیست که سریع مشخص بشه و فعلا منتظر باش! کلا پروسه ی اینجوری ندیده بودم. اگه شما تجربه ای دارین چقدر کلا طول میکشه و اینکه فاند مال دانشگاس بهتره یا بدتر؟
    ترم جدید از ماه مارچ شروع میشه. من منظورم این بود که اساتید و کارمندان دانشگاه معمولا زمان بین دوترم رو برای تعطیلات استفاده میکنن
    و خیلی از جلسات و تصمیمات مهم و جدی به بعد این زمان موکول میشه.

در مورد پوزیشن دانشگاه هم احتمال میدم منظورشون این بوده که فاند این پوزیشن دولتی هست. یعنی از طریق صنعت یا پروژه های صنعتی تامین
    نشده. در عمل برای کسی که پوزیشن رو میگیره هیچ تفاوتی وجود نداره. چون حقوق ماهیانه دانشجوی دکترا مبلغش مشخصه و اینکه منبعش از کجا
    هست هیچ تاثیری نداره برای دانشجو. اما خب همونطور که گفتن پروسه ش ممکنه کمی طولانی بشه. دلیلش هم اینه که معمولن این پوزیشنها
    در اختیار یک نفر هست و از چندماه قبل از اینکه قراردادش تموم بشه، دنبال نفر بعد میگردن تا برنامه ریزی بکنن و بلافاصله از فردای رفتن نفر قبلی، نفر
    بعدی کار رو بدست بگیره. ممکنه همین طولانی کرده باشه در موردی که شما گفتین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)