صفحه 42 از 278 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط molavi نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از همه دوستانی که پاسخ میدهند و کار همه رو راه میندازن
    من سوالی داشتم
    ببخشید من مدرک کارشناسی ارشدم حاضر نیست و فقط ریز نمراتم حاضره
    و میخوام دوباره کارشناسی ارشد بخونم
    بنظر شما میتونم با همین ریز نمرات کارم رو راه بندازم یا منتظر باشم تا چندماه دیگه مدرک دایمم اماده بشه ؟
    با توجه به تجربه شخصى به نظرم همه رو با هم بفرستين بهتر هست برفضم كه زودتر فرستادين بازم جوابى بهتون نمى دن تا اصل مدرك ارشدتون رو براشون نفرستين.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoohsm نمایش پست ها
    سلام وقت به خیر.من برای لیسانس مجدد کامپیوتر مدارک رو فرستادم و منتظر جواب هستم.از طرفی یه جورایی مطمینم که کنکور ارشد سراسری قبول میشم. به نظرتون میتونم دانشگاه اینجا ثبت نام کنم و نامه عدم ممانعت یا اشتغال به تحصیل رو بگیرم و زمانی که خواستم برم از لیسانس به مستر تغییر بدم اونجا با مدرک ielts ؟ چند % احتمال میدین که بشه و قبول کنند؟ و اینکه تا کی میتونم tu ثبت نام نکنم؟
    شديدا پيشنهاد مى كنم كه تا كارتون صد در صد درست نشده دانشگاه ايران رو ول نكنين اما نمى دونم مى شه از ليسانس به ارشد تغيير داد پذيرش رو يا نه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kathrine نمایش پست ها
    پيشنهاد مى كنم بگن براى سفارت اتريش گواهى رو مى خوام مشكلشون حل مى شه من خودم گرفتم.
    ممنون، شما چند وقته نامتون رو گرفتین؟، این بنده خدا گفته که می خواد واسه اتریش اقدام کنه منتها نمی دونم واسه چی بازی در میارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidgoogoollu نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر فراوان جهت اطلاعات بسیار مفید دوستان در این سایت.
    بنده مدارکم رو اماده کرده ام جهت ارسال به دانشگاه tu wien و مدارکم تایید سفارت شده.الان قصد دارم برای ترم تابستان 2016 پذیرش بکیرم و امروز هنوز ددلاین 5 سپتامبر تموم نشده بنظر شما الان میتونم پست کنم مدارکم رو یا صبر کنم 5 سپتامبر تموم بشه و بعدش بفرستم ؟ متشکرم از راهنمایی شما دوستان عزیز.
    ددلاين پنج سپتامبر تموم مى شه پس يعنى مدارك شما بايد پيش اين تاريخ به دست دانشگاه برسه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fkfkfk نمایش پست ها
    سلام, دوستان من به یک مشکل جالب و جدید در رابطه با ارایه ی مدرک دال بر قبولی برخوردم.

من فارق تحصیل فوق لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش بیوتکنولوِژی کشاورزی هستم و برای یک مستر مجدد بیوتکنولوِژی در دانشگاه گراتز اقدام کردم.

در نظام آموزشی ایران رشته ای به نام بیوتکنولوژی وجود نداره. میکروبیولوژی با گرایش بیوتکنولوژی میکروبی, مهندسی کشاورزی با گرایش بیوتکنولوژی گیاهی وجود داره ولی خود بیوتکنولوژی نداریم. یعنی در کشورهای دیگه بیوتکنولوژی یک رشته ی مجزا هست ولی در ایران شاخه ای از میکروبیولوژی, پزشکی و یا کشاورزی هست.

با توجه به اینکه دانشگاه گراتز از من مدرک دال بر قبولی یا اتمام رشته ی یکسان با رشته ی مورد درخواست رو خواسته, به نظر شما من رو با مدرک مشابه (نه یکسان) قبول می کنه ؟

به نظر شما بهتر نیست همراه مدارکم یه نامه هم بفرستم و تفاوت این رشته بندی و تفاوت نظام اموزشی رو توضیح بدم یا با همین رشته ی مشابه قبول می کنند ؟

راه کار چیه ؟

دوست عزيز اي كار نيازمند دوندگى زياد هس دنبالش بريد ولى به فكر دانشگاه هاى ديگه هم باشيد كه وقتتون هدر نره چون بنا به تجربه شخصى خدمتتون عرض مى كنم كه وقتى به اينجور مشكلات برمى خوره كار احتمال كمى داره كه مشكل حل شه.

Junior Member

دوستان كسى از موسسه آتيه آفرينان اطلاعى داره ؟
    به من گفته بدون قبولى در ايران با يه نامه از موسسه مى تونيم برات پذيرش فوق بگيريم به نظر شما مى شه ؟
    گفته ١١٠٠يورو هم مى گيره.
    ممنون مى شم پاسخ بدين.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elaherk نمایش پست ها
    ممنون، شما چند وقته نامتون رو گرفتین؟، این بنده خدا گفته که می خواد واسه اتریش اقدام کنه منتها نمی دونم واسه چی بازی در میارن
    نبايد مى گفتن كه مى خوان برن اتريش ديد خوبى ندارن دانشگاه ها به اين مساله من پارسال نامه رو گرفتم.

Senior Member

وقتی تاریخ انقضای نامه اشتغال بتحصیل میگذره و دانشگاه میگه دوباره نامه بیار.باز هم باید به تایید سفارت برسه؟یا میشه فقط ترجمه رسمی کرد؟کسی همچین تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    وقتی تاریخ انقضای نامه اشتغال بتحصیل میگذره و دانشگاه میگه دوباره نامه بیار.باز هم باید به تایید سفارت برسه؟یا میشه فقط ترجمه رسمی کرد؟کسی همچین تجربه ای داره؟
    متاسفانه مدارک تحصیلی بایذ به تایید سفارت برسه وگرنه از نظرشون معتبر نیست اما شاید بشه با صحبت کردن با دانشگاه بشه ایم موضوع رو حل کرد.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

نقل قول نوشته اصلی توسط kathrine نمایش پست ها
    دوستان كسى از موسسه آتيه آفرينان اطلاعى داره ؟
    به من گفته بدون قبولى در ايران با يه نامه از موسسه مى تونيم برات پذيرش فوق بگيريم به نظر شما مى شه ؟
    گفته ١١٠٠يورو هم مى گيره.
    ممنون مى شم پاسخ بدين.
    هرجند من حضوری انجام دادم ولی کرفتن پذیرش فوق با داشتن لیسانس محال ممکن. حالا با هر کاغذی که میخواد باشه‌. محاله
    باشد که رستگار شویم...‌‌

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)