صفحه 49 از 278 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 2778

موضوع: پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinao نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که چرا گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه آزاد مورد قبول نیست؟؟ دوستانی که در این مورد اظهار نظر کرده اند آیا از این موضوع مطمئن هستند؟؟
    لطفا کسانی که در این زمینه تجربه دارند جوابم را بدهند
    با سپاس
    بله مورد قبول نیست. خود دانشگاههای اتریش روی این قضیه تاکید دارن که هیچ نامه ای که از این دانشگاه صادر بشه مورد قبول نیست چون اخیرا زیاد مدارک جعلی ازاد بهشون دادن. فقط دانشنامه مورد قبوله.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش (پست اول را بخوانید) 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinao نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم که چرا گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه آزاد مورد قبول نیست؟؟ دوستانی که در این مورد اظهار نظر کرده اند آیا از این موضوع مطمئن هستند؟؟
    لطفا کسانی که در این زمینه تجربه دارند جوابم را بدهند
    با سپاس
    دانشگاه با صراحت تمام در جواب ایمیل من گفته بودن که مدرک اشتغال به تحصیل ازاد مورد تائید نیست. و فقط سراسری.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrshi نمایش پست ها
    سلام دوستان. جواب آزمون ارشد آزاد چند روز ديگه مياد من اگر قبولي داشته باشم دقيقا چه چيزي را براي اثبات به دانشگاههاي اتريشي بايد نشان بدهم؟؟ ممنون.
    گواهی اشتغال به تحصیل ازاد مورد قبول نیست. مگر اینکه با مدرک لیسانس برای لیسانس مجدد اقدام کنید.

Junior Member

باسلام.
    من کارشناسی الکترونیک و ارشد مخابرات از دانشگاه ازاد دارم و شوهرم هم کارشناسی کنترل از دانشگاه سراسری و ارشد مخابرات از دانشگاه ازاد داره. هردومون کارمند دایمی هستیم در ایران و الان قصد داریم برای زندگی بریم اتریش (در حال حاضر بچه نداریم) و بهمون پیشنهاد دادن که ویزای تحصیلی برا فوق بگیریم و بعد از یک سال ویزامون رو کاری کنیم و بمونیم.من دو تا سوال دارم
    1-برا گرفتن پذیرش با کدوم دانشگاه شروع کنیم؟
    2-بامکان تبدیل ویزا وجود داره و برای موندن مشکلی برامون پیش نمیاد؟
    ممنون از لطف شما.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط doko نمایش پست ها
    باسلام.
    من کارشناسی الکترونیک و ارشد مخابرات از دانشگاه ازاد دارم و شوهرم هم کارشناسی کنترل از دانشگاه سراسری و ارشد مخابرات از دانشگاه ازاد داره. هردومون کارمند دایمی هستیم در ایران و الان قصد داریم برای زندگی بریم اتریش (در حال حاضر بچه نداریم) و بهمون پیشنهاد دادن که ویزای تحصیلی برا فوق بگیریم و بعد از یک سال ویزامون رو کاری کنیم و بمونیم.من دو تا سوال دارم
    1-برا گرفتن پذیرش با کدوم دانشگاه شروع کنیم؟
    2-بامکان تبدیل ویزا وجود داره و برای موندن مشکلی برامون پیش نمیاد؟
    ممنون از لطف شما.

برای فوق لیسانس مجدد می تونید اقدام کنید. بررسی کنید کدوم شهر دوست دارید باشید.
    1- دانشگاه ها مختلفه. اما تو وین هم دانشگاه وین هست و هم تکنیک وین. می تونید رشته ها رو به تفکیک ببینید. و رشته مرتبط رو انتخاب کنید.
    2- بله می تونید ویزا رو تبدیل کنید به کاری.

Junior Member

سپاس از راهنماییتون
    اگر ما از الان اقدام کنیم و مدارک رو تکمیل کنیم چقدر زمان میبره که بتونیم ویزای تحصیلی بگیریم؟(یعنی طولانی تر از یک سال دیگه میشه؟)
    و اینکه به ما گفتن من و همسرم با هم نمیتونیم بریم یعنی شوهرم چند ماه باید بمونه و بعد منم برم. درسته؟
    و سوال آخر : امکان داره ما با ویزای تحصیلی بریم اتریش ولی اونجا به دانشگاه مراجعه نکنیم و بریم شهرداری و درخواست اقامت بدیم؟ (با ویزای کار یا اقامت دایم یا هر مدل بجز درس خوندن؟)

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط doko نمایش پست ها
    سپاس از راهنماییتون
    اگر ما از الان اقدام کنیم و مدارک رو تکمیل کنیم چقدر زمان میبره که بتونیم ویزای تحصیلی بگیریم؟(یعنی طولانی تر از یک سال دیگه میشه؟)
    و اینکه به ما گفتن من و همسرم با هم نمیتونیم بریم یعنی شوهرم چند ماه باید بمونه و بعد منم برم. درسته؟
    و سوال آخر : امکان داره ما با ویزای تحصیلی بریم اتریش ولی اونجا به دانشگاه مراجعه نکنیم و بریم شهرداری و درخواست اقامت بدیم؟ (با ویزای کار یا اقامت دایم یا هر مدل بجز درس خوندن؟)
    سوال اول: بستگی به شرایط شما داره. اگر لیسانس دارید، ساده ترین روش اینه که مجددن تقاضای لیسانس مجدد کنید و
    احتمالن همون یک سال کار ببره از زمان شروع چون دیگه فرصتی برای گرفتن پذیرش ترم اکتبر 2015 ندارید و باید برای ترم مارچ 2016 اقدام کنید.
    و با احتساب زمان ویزا همون یک سال اینده میشه

سوال دوم: نه. همچین چیزی درست نیس. هرکدوم پذیرش بگیرید، اون یکی میتونه به عنوان همراه اقدام کنه و ویزای هر دو باهم میاد و
    و باهم میتونید برید. ولی اگر یکی زودتر اقدام کنه برای ویزا و اون یکی مثلن 2 ماه بعد اقدام کنه، خب فاصله میفته بین ویزاهاتون.

سوال سوم: امکانش هست ولی نه به این شکلی که شما میگید. بهرحال اگر ویزاتون دانشجویی باشه باید برید دانشگاه تا بتونید ثبت نام کنید و
    برای بیمه و حساب بانکی و کلن شروع زندگی در اونجا بتونید دستکم یک سال ویزا داشته باشید. برای سال بعدش اگر تونسته باشید کاری پیدا کنید
    خب با توجه به قوانین میتونید اقداماتی انجام بدید. اما اینکه فردای ورود به اتریش بخواید کلن دانشگاه رو بذارید کنار، خیر ممکن نیس

Junior Member

لیسانس بنده مهندسی عمران دانشگاه سراسری هست. با اخذ گواهی اشتغال به تحصیل در رشته مدیریت ساخت از دانشگاه آزاد امکان قبولی در دانشگاه وین در مقطع ارشد هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Morgue

درود
    بنده دانشجوی دوره لیسانس ترم 6 دانشگاه سراسری(گیلان)رشته مهندسی برق- الکترونیکهستم و بنا به دلایلی قصد پذیرش دارم. درحال حاضر معدلم 15.04 هست، البته ذکر کنم که قصد دارم برای دانشگاه های خوب ریزنمرات 4 ترم اولم رو ارسال کنم که اگر اشتباه نکنم معدلم تا پایان ترم 4 حدود 15.90 بود..منتها الان به خاطر تصمیمی که دارم درصورت گرفتن نمره تافل بالا(100 میتونم بدون مشکل بیارم و تا با یکم زمان بیشتر هم میتونم بالاتر ببرم) برای سال آینده apply کنم. میشه بفرمایید شرایط چجوری هست(کلی) و سطح انتظاراتم رو تا چه حدی تنظیم کنم؟ آلمانی هم بخاطر اینکه انتخابهام ممکن بود محدودتر بشه یادنگرفتم وگرنه هزینه ش در آلمان-اتریش مشکلی نیست درصورت گرفتن پذیرش از اونجاها.
    بخاطر این میگم که تکلیف خودم رو بدونم وگرنه زمانم رو برای کنکور تنظیم کنم
    الان هم حدود 3 سال میشه که در این فروم ثبت نام کردم اما متاسفانه کسی با شرایط خودم نبود
    ویرایش توسط warior : September 7th, 2015 در ساعت 08:56 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط warior نمایش پست ها
    درود
    بنده دانشجوی دوره لیسانس ترم 6 دانشگاه سراسری(گیلان)رشته مهندسی برق- الکترونیکهستم و بنا به دلایلی قصد پذیرش دارم. درحال حاضر معدلم 15.04 هست، البته ذکر کنم که قصد دارم برای دانشگاه های خوب ریزنمرات 4 ترم اولم رو ارسال کنم که اگر اشتباه نکنم معدلم تا پایان ترم 4 حدود 15.90 بود..منتها الان به خاطر تصمیمی که دارم درصورت گرفتن نمره تافل بالا(100 میتونم بدون مشکل بیارم و تا با یکم زمان بیشتر هم میتونم بالاتر ببرم) برای سال آینده apply کنم. میشه بفرمایید شرایط چجوری هست(کلی) و سطح انتظاراتم رو تا چه حدی تنظیم کنم؟ آلمانی هم بخاطر اینکه انتخابهام ممکن بود محدودتر بشه یادنگرفتم وگرنه هزینه ش در آلمان-اتریش مشکلی نیست درصورت گرفتن پذیرش از اونجاها.
    بخاطر این میگم که تکلیف خودم رو بدونم وگرنه زمانم رو برای کنکور تنظیم کنم
    الان هم حدود 3 سال میشه که در این فروم ثبت نام کردم اما متاسفانه کسی با شرایط خودم نبود
    برای اتریش معدل مهم نیس چون شما باید مجددن برای دوره لیسانس اقدام کنید. یعنی با گواهی اشتغال به تحصیل لیسانستون
    دوباره همون رشته رو توی اتریش تقاضا بدید. نمره تافل و اینا هم برای کشورهای انگلیسی زبان مهمه که به شما پذیرش به مقطع بالاتر میدن
    اتریش نه پذیرش به مفطع بالاتر میده (اگر هنوز لیسانستون رو کامل نگرفتید) و نه مدرک زبان انگلیسی ازتون میخواد.

به نظرم برای کشورهای دیگه اقدام کنید. اتریش برای شما مناسب شرابطی که میگید نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)